- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16ABR8 (82XG009RRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 68/8
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 62
- Відео 1
- Фото
Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16ABR8 (82XG009RRA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!


















Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 16" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 3 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7430U (Zen 3) |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,3-4,3 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 3200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter, ToF-сенсор |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,89 |
| Загальна ширина виробу, мм | 356 |
| Загальна довжина виробу, мм | 251 |
| Загальна висота виробу, мм | 16,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 56,6 |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З TPM, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 30x5x50 |
| Вага в упаковці, кг | 4 |
| Артикул | 82XG009RRA |
| Штрихкод | 198156480965 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з металевим корпусом, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки в алюмінієвому корпусі, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки 6 ядер, Китайські ноутбуки, Акції на ноутбуки, Ноутбуки до 35000 грн., Ноутбуки до 40000 грн., Ноутбуки до 50000 грн., LENOVO IdeaPad, Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Батарея тримає довго, що дуже важливо. З задачами по веб розробці, розгортанню проектів - справляється на відмінно. Подобається наявність зарядки від tуpe c та підсвітка клавіатури. Єдине раджу перед встановленням віндовз заглянути на сайт lenovo та скачати драйвери для wi fi.
Хороший стильний ноутбук, добре тримає батарею, має якісний та комфортний за розміром екран. В програмах працює швидко, можно заряджати від павербанку
Відмінний ноут для роботи та навчання, працює дуже швидко, рекомендую
потужний апарат для роботи, має круте залізо, хорошу батарею, повністю металевий корпус і підсвітку клавіатури. Чудовий ноутбук для продуктивної роботи
Добрий день, скільки тут оперативної пам'яті та чи можно розширити?
Доброго дня, Станіславе. В ноутбуці встановлено 16 ГБ оперативної пам'яті. Це максимальний об'єм оскільки оперативна пам’ять розпаяна прямо на платі
Добрий день.При покупці цього ноутбука ви можете встановити виндовс ? Щоб зразу ,після доставки,можно було працювати на ньому.Це платна послуга? Як що так,яка ціна?
Добрий день, Олеся! Для отримання консультації з цього питання рекомендуємо звернутись за номером 0800 507 800, або в наш чат
Чи добрі вбудовані динаміки та мікрофони?
Добрий день, Ірино! Так, вбудовані динаміки та мікрофони на рівні свого класу. Звук звучить чітко та досить голосно для перегляду фільмів, серіалів, відеодзвінків та музики. Мікрофони добре вловлюють голос при роботі, онлайн-зустрічах та дзвінках - співрозмовники чують чітко і без сильних спотворень.
Відео
Опис Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16ABR8 (82XG009RRA)
Lenovo Ideapad Серія 5
Зручні у використанні тонкі ПК
Пристрої IdeaPad серії 5 вирізняються дисплеєм з тонкими рамками та захоплюючим звуком. Ці стильні та легкі ноутбуки забезпечують тривалий час автономної роботи.

Ефективне відведення тепла. Висока продуктивність
Оснащений ефективною системою охолодження ноутбук IdeaPad Slim 5 з легкістю впорається з виконанням безлічі ресурсомістких завдань одночасно — і без перегріву. Процесор AMD Ryzen з вбудованими центральним та графічним процесорами забезпечує високу швидкодію вимогливих до обчислювальної потужності додатків. Оціни можливості адаптивних інтелектуальних технологій оптимізації продуктивності та часу автономної роботи Smart Power на базі системи Lenovo AI Engine, а також твердотільний накопичувач PCIe ємністю 1 ТБ, на який помістяться всі твої документи, фотографії, музичні композиції, фільми та ігри.

Ефективне відведення тепла. Висока продуктивність
Чим частіше ти братимеш з собою в подорож IdeaPad Slim 5, тим більше цінуватимеш цей тонкий і легкий елегантний пристрій у міцному корпусі, що відповідає за надійністю вимогам стандартів Міністерства оборони Mil-SPEC. Ноутбук з самого початку створювався для ефективної роботи будь-де. Ви зможете носити його з собою цілий день, не відчуваючи втоми та дискомфорту. Ноутбук здатний щодня витримувати удари та падіння, що робить його ідеальним супутником для сучасних користувачів, які не прив'язані до робочого столу в офісі, а також для ділових поїздок.

Вражаюча якість зображення
Буде важко повірити, що діагональ монітора IdeaPad Slim 5 становить 16 дюймів. Завдяки тонким рамкам з усіх боків та коефіцієнту активної площі 90% здається, що розмір екрану набагато більший. Дисплей з високою роздільною здатністю вирізняється чітким та контрастним зображенням, а завдяки охопленню колірного простору sRGB воно виглядає максимально реалістичним та яскравим. Завдяки співвідношенню сторін 16:10, дисплей ідеально підходить для перегляду фільмів, а також для роботи з документами. Наявність сертифіката TUV вказує на низький рівень випромінювання синього світла, тому ваші очі не відчують втоми навіть після багатьох годин, проведених перед екраном. Два фронтальні динаміки з підтримкою технології Dolby Audio забезпечують вражаючу якість звуку під час перегляду фільмів та прослуховування музики.

Швидкість у всьому
Час — гроші, тож заощаджуйте дорогоцінні хвилини. Не витрачайте час на введення пароля: тепер безпечний вхід у систему здійснюється за допомогою сканера відбитка пальця, вбудованого в кнопку живлення, або ІЧ-камери з роздільною здатністю FHD за допомогою технології розпізнавання облич. Захисна шторка вебкамери забезпечує максимальний рівень конфіденційності. Збільшена сенсорна панель підвищує точність керування під час гортання, масштабування та прокручування. А функція швидкої підзарядки Rapid Charge Boost дозволить підзарядити акумулятор за 15 хвилин, і цього вистачить на дві години роботи.

Виняткова міцність
Зовні цей елегантний пристрій виглядає дуже тонким і легким, але нехай це не вводить вас в оману — IdeaPad Slim 5 з самого початку проєктувався з акцентом на міцність, і його тонкий корпус з алюмінієвого сплаву здатний витримувати падіння, удари та поштовхи. Ця елегантна модель доступна в кольорах "хмарно-сірий", "синя безодня" та фіолетовий. Модель у металевому корпусі (опційно) забезпечує ще більш надійний захист під час роботи поза офісом і при цьому досить легка, щоб не завдавати клопоту при перенесенні.

Виняткова міцність
Наявність 16-дюймового дисплея з кришталево чітким зображенням, зручної клавіатури з приємним тактильним відгуком та ідеальним ходом клавіш, безлічі портів та рознімів перетворює роботу з ноутбуком IdeaPad Slim 5 на суцільне задоволення. ІЧ-камера з роздільною здатністю FHD і датчиком ToF із захисною шторкою забезпечує чудову глибину зображення, а двонаправлені мікрофони усувають відволікаючий фоновий шум, покращуючи якість звуку під час відеодзвінків. Завдяки цьому ви отримуєте у своє розпорядження ідеальний ноутбук — досить компактний і легкий, щоб супроводжувати тебе всюди, і з досить великим дисплеєм для комфортної роботи з документами та презентаціями.

Створено з турботою про природу
IdeaPad Slim 5 відповідає вимогам світових стандартів у галузі енергоефективності, охорони здоров'я, безпеки та екологічності. Амортизаційні пакувальні матеріали на 90% складаються з переробленого пластику, корпус адаптера живлення чорного кольору потужністю 65 Вт – на 90% із перероблених пластикових матеріалів.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.

































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
