- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRU8 Arctic Grey (82X700KRRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 1
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 66
- Фото
Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRU8 Arctic Grey (82X700KRRA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!

















Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Low Blue Light |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i3-1315U (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Кількість продуктивних ядер | 2 |
| Кількість енергоефективних ядер | 4 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 8 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 0,9-4,5 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 1,2-4,5 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 0,9-3,3 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 4800 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter, Два мікрофона (стерео) |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х1,5 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | Precision TouchPad, Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,62 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,3 |
| Загальна довжина виробу, мм | 235 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 47 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | З Bluetooth, З HDMI, З TPM, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x36x24 |
| Вага в упаковці, кг | 1,62 |
| Артикул | 82X700KRRA |
| Штрихкод | 199273729036 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Дешеві ноутбуки, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки Lenovo 15 дюймів, Ноутбуки Lenovo з Intel Core i3, Ноутбуки до 25000 грн, Ноутбуки 6 ядер, Китайські ноутбуки, Акції на ноутбуки, Ноутбуки до 35000 грн., Ноутбуки до 40000 грн., Ноутбуки до 50000 грн., LENOVO IdeaPad, Недорогі ноутбуки Lenovo, Lenovo IdeaPad Slim 3, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Рекомендую розглянути цей варіант для базових завдань, працює швидко, гарний та яскравий екран
Опис
Висока швидкодія та продуктивність
Ноутбук IdeaPad Slim 3 Gen 8 протестований на відповідність вимогам військових стандартів та ідеально підходить для роботи, навчання та розваг у будь-якому місці. Ця 15-дюймова модель на базі процесора Intel Core забезпечує високу продуктивність при запуску кількох програм, що дозволяє тобі ефективно працювати в багатозадачному режимі. Крім того, завдяки місткому накопичувачу можна без проблем перенести на ПК всю мультимедійну бібліотеку.

Міцність лише на рівні вимог військових стандартів
Вирушаючи в бібліотеку, кафе, аеропорт — загалом, у будь-яку точку земної кулі — ти можеш бути абсолютно впевненим в тому, що цей міцний ноутбук ніколи тебе не підведе. IdeaPad Slim 3 Gen 8 на 10% тонший, ніж моделі попереднього покоління, і з легкістю поміщається у рюкзак чи дорожню сумку. Зміцнена конструкція корпусу надійно захищає ноутбук від пошкодження у разі падіння, запобігає проникненню всередину піску та пилу, а також розлитій рідині. При цьому модель має сучасний дизайн і представлена в декількох кольорах.

Висока якість зображення та аудіо
Ноутбук оснащений чудовим 15-дюймовим дисплеєм з тонкими рамками та широким кутом огляду, неодмінно приверне увагу оточуючих. Сертифікат TUV Rheinland Low Blue Light підтверджує низький рівень випромінювання синього світла, тому ви зможете комфортно працювати з пристроєм упродовж тривалого часу. А підтримка технології Dolby Audio гарантує якісне відтворення звуку під час відеодзвінків, перегляду фільмів та прослуховування улюблених музичних композицій.

Швидка зарядка та вхід до системи
Ви повинні бути впевнені в тому, що ваш ноутбук ніколи не розрядиться в невідповідний момент. IdeaPad Slim 3 Gen 8 підтримує технологію швидкої підзарядки — всього 15 хвилин підзарядки забезпечують роботу ноутбука протягом 2 годин. Крім того, пристрій має сучасні засоби захисту конфіденційності. Веб-камера оснащена спеціальною шторкою, щоб можна було за потреби вимкнути камеру.
Сучасні інтелектуальні функції
У ноутбуці реалізовано підтримку технології Smart Power, яка автоматично регулює продуктивність, час автономної роботи та температуру в залежності від поточного навантаження. Технологія Smart Wireless виявляє перебої в мережевому підключенні та динамічно усуває проблеми для відновлення зв'язку в режимі реального часу. Більш того, інтелектуальні функції безпеки захищають твої найважливіші файли, запобігають несанкціонованому доступу до них та крадіжці даних.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.

































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
