₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAH8 (83ER00F7RA) Уценка

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 120/14
- Опис
- Фото
Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAH8 (83ER00F7RA)
687594
Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 Luna Grey (83JG0034RA)572764
Ноутбук HP Pavilion 15-eg3043ua (9E435EA)543439
Ноутбук HP Pavilion 15-eg2020ua (7X8L6EA)Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Alder Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-12450H (Alder Lake) |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,0-4,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
Оперативна пам'ять
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х1,5 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,62 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,3 |
| Загальна довжина виробу, мм | 235 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 47 |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Вологозахищена клавіатура |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 33x7x49 |
| Вага в упаковці, кг | 2,43 |
| Артикул | 83ER00F7RA |
| Штрихкод | 2210000049710 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Ноутбук просто топовый; в нем есть все необходимое для домашнего использования; огромная память, подсветка клавиатуры, матовый экран, классные цвета, легкая, мягкая и очень удобная клавиатура.
Працює швидко, легкий, відмінний варіант для роботи та навчання
Легкий тонкий ноут,для повсякденних задач. Добре тримає батарею та швидко працює
хороший ноут,працює швидко, екран якісний,тримає батарею довго
Підкажіть, яка розкладка на клавіатурі у ноутбука, чи є підсвічування?
Доброго для, Олексію! У ноутбука буде три розкладки на клавіатурі: українська, англійська та російська. Додаткового підсвічування не передбачено
Если я захочу добавить сюда оперативной память на сколько сложно это сделать?
Доброго для, Володимире! Технічно це зробити не складно, але ноутбук має обмеженість по максимальній підтримці ОЗП, і тут це 16 Гб, які все встановлено
чи не гріється він під навантаженням?
Олександре, добрий день! У Lenovo добре продумана система охолодження — два вентиляційні отвори та ефективний кулер. При звичайній роботі ноутбук тихий і холодний. Навіть під навантаженням корпус лише трохи теплішає, без дискомфорту.
Опис
Висока швидкодія та продуктивність
Ноутбук IdeaPad Slim 3i Gen 8 протестований на відповідність вимогам військових стандартів та ідеально підходить для роботи, навчання та розваг у будь-якому місці. Ця 15-дюймова модель на базі процесора Intel Core 13-го покоління (в максимальній комплектації) забезпечує високу продуктивність при запуску кількох програм, що дозволяє тобі ефективно працювати в багатозадачному режимі. Крім того, завдяки місткому накопичувачу можна без проблем перенести на ПК всю мультимедійну бібліотеку.

Міцність лише на рівні вимог військових стандартів
Вирушаючи в бібліотеку, кафе, аеропорт — загалом, у будь-яку точку земної кулі — ти можеш бути абсолютно впевненим в тому, що цей міцний ноутбук ніколи тебе не підведе. IdeaPad Slim 3i Gen 8 на 10% тонший, ніж моделі попереднього покоління, і з легкістю поміщається у рюкзак чи дорожню сумку. Зміцнена конструкція корпусу надійно захищає ноутбук від пошкодження у разі падіння, запобігає проникненню всередину піску та пилу, а також розлитій рідині. При цьому модель має сучасний дизайн і представлена в декількох кольорах.

Висока якість зображення та аудіо
Ноутбук IdeaPad Slim 3i Gen 8, оснащений чудовим 15-дюймовим дисплеєм з тонкими рамками та широким кутом огляду, неодмінно приверне увагу оточуючих. Сертифікат TÜV Rheinland Low Blue Light підтверджує низький рівень випромінювання синього світла, тому ти зможеш комфортно працювати з пристроєм упродовж тривалого часу. А підтримка технології Dolby Audio гарантує якісне відтворення звуку під час відеодзвінків, перегляду фільмів та прослуховування улюблених музичних композицій.

Швидка зарядка та вхід до системи
Ти повинен бути впевненим в тому, що твій ноутбук ніколи не розрядиться в невідповідний момент. IdeaPad Slim 3i Gen 8 підтримує технологію швидкої підзарядки — всього 15 хвилин підзарядки забезпечують роботу ноутбука протягом 2 годин. Крім того, пристрій має сучасні засоби захисту конфіденційності. Вебкамера оснащена спеціальною шторкою, щоб можна було за потреби вимкнути камеру. Також доступний опційний сканер відбитка пальця, вбудований в кнопку живлення, який дозволяє швидко та безпечно входити до облікового запису та завантажувати систему.

Сучасні інтелектуальні функції
У ноутбуці IdeaPad Slim 3i Gen 8 реалізовано підтримку технології Smart Power, яка автоматично регулює продуктивність, час автономної роботи та температуру в залежності від поточного навантаження. Технологія Smart Wireless виявляє перебої в мережевому підключенні та динамічно усуває проблеми для відновлення зв'язку в режимі реального часу. Більш того, інтелектуальні функції безпеки захищають твої найважливіші файли, запобігають несанкціонованому доступу до них та крадіжці даних. У ноутбуці передбачено навіть видалення всіх даних BIOS під час переходу до нового ПК. Коли йдеться про питання безпеки, ми пропонуємо надійні рішення.










- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення



