- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 16ARP10 Luna Grey (83K800E9RA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 62
- Фото
Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 16ARP10 Luna Grey (83K800E9RA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!

















Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 16" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 3+ |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 150 (Zen 3+) |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 3,3-4,55 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 660M |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 4800 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 1 (вільних – 0, встановлена пам`ять розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 24 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter, Два мікрофона (стерео) |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | Precision TouchPad, Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Полікарбонат |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Полікарбонат |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,73 |
| Загальна ширина виробу, мм | 360 |
| Загальна довжина виробу, мм | 251 |
| Загальна висота виробу, мм | 18,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 50 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | З Bluetooth, З HDMI, З TPM, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Артикул | 83K800E9RA |
| Штрихкод | 199275251092 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки 6 ядер, Китайські ноутбуки, Ноутбуки до 35000 грн., Ноутбуки до 40000 грн., Ноутбуки до 50000 грн., LENOVO IdeaPad, Lenovo IdeaPad Slim 3 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Залишайтеся нестримними, енергійними та продуктивними будь-де
Мобільність із ноутбуком Lenovo IdeaPad Slim 3 10-го покоління. Оснащений процесорами AMD Ryzen із підтримкою штучного інтелекту, він забезпечує високу продуктивність для активного способу життя. Яскраве зображення не втомлює очі, а акумулятор працює протягом усього дня. Завдяки гнучкому шарніру з кутом повороту 180 градусів і функції швидкої зарядки він завжди буде під рукою - чи то робота, чи навчання.

Комфорт і яскрава чіткість
Пориньте у яскраві, реалістичні зображення з насиченими кольорами під будь-яким кутом. Великий екран надає додатковий простір для перегляду потокового контенту, ігор або роботи над проектами, дозволяючи вашому контенту виглядати по-справжньому ефектно. Крім того, функції, що піклуються про здоров'я ваших очей, забезпечать вам комфорт під час нескінченних сесій навчання або роботи над проектами.

Насолоджуйтесь свободою та гнучкістю протягом усього дня
Відключіться від розеток і розкрийте свій потенціал. Завдяки автономній роботі протягом усього дня ви можете старанно працювати, творити або дивитися серіали без зупинки, не шукаючи розетку. Без зусиль справляйтеся з дедлайнами або влаштовуйте марафони перегляду. Потрібно швидко зарядити пристрій? Функція швидкої зарядки забезпечує 2 години роботи всього за 15 хвилин. Залишайтеся продуктивними, розважайтеся та почувайтеся вільно - куди б не привело вас життя.

Повний контроль над своєю присутністю в мережі
Візьміть під свій контроль свою присутність у цифровому просторі. Насолоджуйтесь кришталево чистим зображенням під час зустрічей і дзвінків, а потім миттєво перейдіть у режим повної конфіденційності. Вбудований ручний затвор веб-камери гарантує відсутність небажаного доступу до камери - просте й ефективне керування одним рухом пальця. Адже ваша конфіденційність - це не щось додаткове, а ваше невід’ємне право.

«Зелені» технології без компромісів
Скористайтеся перевагами екологічних технологій завдяки інноваційній плівці IMR (In-Mold Rolling), яка дозволяє звести до мінімуму кількість відходів і споживання енергії. Задня кришка дисплея на 30 % складається з перероблених матеріалів, що скорочує обсяг відходів, які потрапляють на звалища. Компанія переосмислила упаковку, використавши перероблені матеріали, щоб зменшити вплив на навколишнє середовище - насолоджуйтесь чудовою продуктивністю з чистою совістю.

Сталий розвиток
Мета компанії - надавати інтелектуальні технології, які допоможуть побудувати світле та стале майбутнє для своїх клієнтів, спільнот та всієї планети. Саме тому вона прагне отримати провідні в галузі знаки якості та сертифікати, що підтверджують її прихильність принципам сталого розвитку під час розробки продуктів.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.

































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
