₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO Ideapad 3 15IAU7 (82RK018WRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 59/9
- Опис
- Аксесуари 62
- Фото
Ноутбук LENOVO Ideapad 3 15IAU7 (82RK018WRA)
















617797
Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC001BRA)686962
Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 Luna Grey (83JG0033RA)743793
Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP10E Luna Grey (83S0001URA)572764
Ноутбук HP Pavilion 15-eg3043ua (9E435EA)543439
Ноутбук HP Pavilion 15-eg2020ua (7X8L6EA)Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS) |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Alder Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-1235U (Alder Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,3-4,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 3200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 1 (вільних – 0, встановлена пам'ять розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х1,5 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio, High Definition Audio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,63 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,2 |
| Загальна довжина виробу, мм | 236,5 |
| Загальна висота виробу, мм | 19,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 45 |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З TPM, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 35x9x53 |
| Вага в упаковці, кг | 2,5 |
| Артикул | 82RK018WRA |
| Штрихкод | 198154678012 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки Lenovo 15 дюймів, Ноутбуки Lenovo з Intel Core i5, Ноутбуки для роботи з графікою, Китайські ноутбуки, Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Якісно збірна модель, відмінно підійде для роботи та навчання із запасом на майбутнє
Хороша збірка, відмінний варіант під роботу та навчання, рекомендую
Я использую компьютер для повседневных задач: сижу в интернете, делаю онлайн покупки и смотрю фильмы. Он отлично работает. Тихий и производительный. За эту цену очень хороший и быстро работающий ноутбук, звук и цвета просто идеальные.
Хороша модель ноута, працює швидко та без нарікань, рекомендую
Гарантия вообще на ноутбук есть и на какой срок?
Добрий день, Анно! Гарантія на ноутбук Lenovo Ideapad 3 15IAU7 (82RK018WRA) є офіційною і стандартно становить 12 місяців.
Подскажите, пожалуйста, можно подключить к ноутбуку монитор через display port?
Добрий день! Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 не має вбудованого DisplayPort, але Ви можете підключити зовнішній монітор через HDMI або USB-C. Якщо Ваш монітор підтримує тільки DisplayPort, знадобиться перехідник HDMI - DisplayPort.
Есть ли веб-камера и подходит ли она для видеоконференций?
Добрий день, Павло. Ноутбук оснащений HD вебкамерою 720p зі шторкою для приватності, що ідеально підходить для Zoom, Google Meet та інших відеозв’язків
Опис
Висока продуктивність для вирішення будь-яких завдань
Легкий і зручний в транспортуванні ноутбук IdeaPad 3 Gen 7 оснащений 15.6-дюймовим дисплеєм стандарту FHD з широким кутом огляду, що дозволяє демонструвати зображення на екрані відразу декільком людям — без спотворень і втрати якості.

Доступ до необхідних обчислювальних ресурсів у будь-якому місці
Навіть далеко від офісу, завдяки ноутбуку IdeaPad 3 Gen 7, тобі будуть доступні будь-де всі необхідні для ефективної роботи компоненти, в тому числі вебкамера стандарту HD (720p) з чітким і якісним зображенням і повнофункціональний порт USB-C для підключення інших пристроїв.

Підключайся та насолоджуйся продуктивною роботою
Простий у використанні та підключенні до інших пристроїв ноутбук IdeaPad 3 Gen 7 оснащений інтелектуальною системою шумозаглушення, вебкамерою зі шторкою та 15.6-дюймовим дисплеєм стандарту FHD. Цей мобільний ПК підтримує всі функціональні можливості, доступні в корпоративному офісному середовищі або на повноцінному робочому місці, і при цьому досить компактний і легкий, щоб ти міг всюди носити його з собою.

Сучасний дисплей із якісним зображенням
Ноутбук IdeaPad 3 Gen 7 ідеально підходить для перегляду потокового відео завдяки дисплею FHD з широким кутом огляду та чудовою якістю зображення. Завдяки тонким рамкам візуально збільшується площа екрана — начебто ти придбав ноутбук з більшою діагоналлю дисплея.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення