Київ
Ваше місто – Київ?
Так
Вибрати інший населений пункт
Серце всієї України!
Зв'язатися з нами
- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
Укр Рос
Каталог товарів
Увійти
Порівняння
Бажання
Кошик
Кошик
₴
Оформити замовлення
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO IdeaPad 1 15AMN7 Cloud Grey (82VG00XCRA)

Ноутбук LENOVO IdeaPad 1 15AMN7 Cloud Grey (82VG00XCRA)
- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах 9
- Порівняння
- Аксесуари 64
- Фото
26 999 ₴
23 499 ₴
Ноутбук LENOVO IdeaPad 1 15AMN7 Cloud Grey (82VG00XCRA)
Код товару:
675926Код скопійовано
Є в наявності
23 499 ₴
26 999 ₴
+ 235 ₴
Ви заощаджуєте:
Оновлюйся легше з Trade-in
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Оцінити свій пристрій
Доставка:Київ
Самовивіз з магазину
Дивитись наявність
Забрати сьогодні з 8:00
Безкоштовно
До відділення "Нова Пошта"
Дивитись на карті
Забрати завтра
Безкоштовно
Доставка за адресою
Детальніше
Отримати завтра з 09:00 до 20:00
Безкоштовно
Оплата
Готівкою, банківською картою, в кредит/розстрочку, за безготівковим розрахунком для юр. осіб Детальніше
Гарантія
Обмін/повернення товару належної якості протягом 14 днів. Детальніше
Офіційна гарантія виробника: 12 мес. Детальніше














Натисніть, аби збільшити

Натисніть, аби збільшити
Ключові особливості
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 2 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 7320U (Zen 2) |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 8 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,4-4,1 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 610M |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5500 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Type C (Gen 1 up to 5Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,58 |
| Загальна ширина виробу, мм | 360,2 |
| Загальна довжина виробу, мм | 236 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 42 |
| Кількість осередків акумулятора | 2 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | З Bluetooth, З HDMI, З TPM, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x36x24 |
| Вага в упаковці, кг | 1,63 |
| Артикул | 82VG00XCRA |
| Штрихкод | 199271705667 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки 4 ядра, Дешеві ноутбуки, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки Lenovo 15 дюймів, Ноутбуки до 25000 грн, Ноутбуки до 30000 грн, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки на Ryzen, Китайські ноутбуки, Акції на ноутбуки, Ноутбуки до 35000 грн., Ноутбуки до 40000 грн., Ноутбуки до 50000 грн., LENOVO IdeaPad, Недорогі ноутбуки Lenovo |
Показати всі характеристики
Відгуки і запитання
Загальна оцінка товару:
Відгуки 0
Питання 0
Сортувати
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
У цього товару поки немає відгуків. Будьте першим, хто напише відгук
У цього товару поки немає питань. Будьте першим, хто поставить запитання
Опис
Універсальний супутник, де б ви не були
Насолоджуйтесь IdeaPad 1, дивлячись серіали на великому 15,6-дюймовому FHD-дисплеї з надзвичайно тонкою рамкою. Слухайте насичений звук зі стереодинаміків Dolby Audio. Насолоджуйтесь чіткими відеодзвінками завдяки HD-веб-камері з заслінкою для конфіденційності, яка захищає від небажаних поглядів. А завдяки батареї, яка працює цілий день і заряджається надзвичайно швидко, ви можете працювати з будь-якого місця.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.

ТВОЯ РОЗСИЛКА
Хочу бути в курсі найвигідніших цін, крутих акцій та персональних пропозицій
Ноутбук LENOVO IdeaPad 1 15AMN7 Cloud Grey (82VG00XCRA)




























Каталог товарів
- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
