- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO IdeaPad 1 15AMN7 (82VG00TARA) Уценка

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 6
- Опис
- Наявність в магазинах
- Фото
Ноутбук LENOVO IdeaPad 1 15AMN7 (82VG00TARA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 2 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 7320U (Zen 2) |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,4-4,1 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 610M |
Оперативна пам'ять
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Type C (Gen 1 up to 5Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х1,5 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,58 |
| Загальна ширина виробу, мм | 360,2 |
| Загальна довжина виробу, мм | 236 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 42 |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2,5x39x27 |
| Вага в упаковці, кг | 2 |
| Артикул | 82VG00TARA |
| Штрихкод | 2210000046894 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
хороший базовий ноут для повсякденних задач, дизайн стриманий та сучасний, не зависає. За свою ціну досить непогано
Працює ноут швидко, з повсякденними завданнями справляється легко, рекомендую
Ноутбук приємно здивував своєю продуктивністю та стабільністю роботи. Він легко справляється як з офісними задачами, так і з більш вимогливими програмами. Дизайн сучасний і акуратний, виглядає дорожче своєї ціни. Система працює тихо, без зайвого шуму. Екран передає кольори дуже природно. Користуватися ним — одне задоволення.
За свою цену, для базовых задач отличный ноут. Для работы или занятий подойдет хорошо
Опис
Твій надійний супутник, де б ти не знаходився
Скористайся широкими можливостями для розваг ноутбука IdeaPad 1 Gen 7 (15" AMD). З комфортом дивись улюблені серіали на великому 15.6-дюймовому екрані стандарту FHD з ультратонкою рамкою (у максимальній комплектації). Насолоджуйся насиченим звуком стереодинаміків за допомогою технології Dolby Audio. Оціни високу якість зображення під час відеодзвінків завдяки веб-камері стандарту HD зі шторкою, що надійно закриває веб-камеру, коли вона не використовується. А завдяки акумулятору із запасом заряду на цілий день та підтримкою технології швидкої підзарядки можна ефективно працювати в будь-якому місці.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.





- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення


