₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Extensa EX215-23 (NX.EH3EU.01E)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 16/3
- Опис
- Наявність в магазинах 9
- Порівняння
- Аксесуари 65
- Фото
Ноутбук ACER Extensa EX215-23 (NX.EH3EU.01E)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), ACER ComfyView |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 2 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7520U (Zen 2) |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 8 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,8-4,3 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 610M |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.1 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | Два мікрофона (стерео), Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,78 |
| Загальна ширина виробу, мм | 362,9 |
| Загальна довжина виробу, мм | 237,5 |
| Загальна висота виробу, мм | 18,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 50 |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 45W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | З Bluetooth, З HDMI, З замком Kensington |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 30x10x40 |
| Вага в упаковці, кг | 5 |
| Артикул | NX.EH3EU.01E |
| Штрихкод | 4711474219299 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки 4 ядра, Дешеві ноутбуки, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки до 25000 грн, Ноутбуки до 30000 грн, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки на Ryzen, Акції на ноутбуки, Ноутбуки до 35000 грн., Ноутбуки до 40000 грн., Ноутбуки до 50000 грн., Ноутбуки Acer сірі |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Работа и учеба на нем, все. Хорошо и стабильно работает изо дня в день у меня, ничего и нигде не лагало ни разу. Райзен 5 мне с головой хватает, средний процессор, который тянет все приложения и браузер. Винду мне установили в магазине, покупала дополнительно услугу еще, быстро сделали все и работа его вижу хорошая
Минималистично выглядит, но в скорости не теряет от этого) Я работаю с офисом, почтой, 1С и прочим тому подобным. И он хорошо успевает) Быстрое время загрузки всего, сам нотик включается секунды за 4, может 5) Выполнен в тёмно-сером глянцевом цвете, что мне лично нравится) Покрытие выглядит красиво, и приятное наощупь) Плюс стоит он сравнительно недорого)
Працює спритно, для браузера, документів і фільмів - саме те. Клавіатура зручна, друкувати приємно. Екран хороший, але на сонці трохи відблискує. Заряд тримає нормально. Звичайно, для ігор він слабенький, але для роботи і навчання - чудовий варіант. Корпус міцний, не люфтить, але відбитки залишаються.
Преимущество экстенсы перед прочими ему подобными недорогими нотубуками в том, что тут поставили оперативную прамять ДДР5. У большинства конкурентов стоит 4е поколение. поэтому скорость при многозадачности местами пониже, хотя и сравнивал с другими машинами на райзене 5. Для работы ноут удобный - не виснет. не греется, дисплей на глаза не давит
Можно ли заряжать этот ноутбук через порт USB Type-C?
Добрий день, Олександро. Так, цей ноутбук підтримує зарядку через порт USB Type-C, що зручно для використання з універсальними зарядними пристроями та павербанками.
Клавиатура у этого ноутбука с подсветкой?
Добрий день, Вікторе! У ноутбука клавіатура не має підсвічування. Але цей пристрій має відмінну продуктивність, тривалий час роботи від батареї та ергономічний дизайн, що робить його хорошим вибором для роботи та навчання.
Як довго буде тримати батарея при середньому навантаженні?
Добрий день, Анатолію! Ноутбук має батарею на 50 Втг і може працювати до 6 години при середньому навантаженні. Це робить його зручним для роботи протягом усього дня без необхідності постійного заряджання.
На сайті виробника ємність 50Вт/год
Добрий день, Євген! Так, у нас теж вказано 50 Вт*г. У відповіді була допущена помилка яку вже виправили. Дякуємо за зауваження
Опис
Потужність і функціональність
Отримайте всю необхідну потужність і функціональність з Extensa 15. Цей тонкий і легкий ноутбук забезпечує надзвичайну продуктивність, а також повний спектр важливих функцій для бізнесу.

Швидка продуктивність
Швидко й ефективно виконуйте завдання, легко працюючи над кількома проєктами завдяки потужному процесору AMD Ryzen, графіці AMD Radeon і пам’яті LPDDR5.

Кращий зв’язок
Ще ніколи не було так легко працювати дистанційно або з дому. Цей 15,6-дюймовий ноутбук має стратегічно розміщену антену Wi-Fi 6 та вебкамеру HD із технологією тимчасового пониження шумів для кращої якості відео, навіть при поганому освітленні.

Неймовірне зображення
Переглядайте чітке та детальне зображення і насичені кольори на 15,6-дюймовому FHD IPS дисплеї із вузькими рамками, що забезпечує високе співвідношення екрана до корпусу. Дисплей ComfyView також зменшує відблиски, обмежуючи відбивання світла, тому ви можете користуватися пристроєм у будь-якому місці.

Швидше зберігання
Насолоджуйтеся неймовірно швидкою роботою завдяки твердотільному накопичувачу PCIe NVMe великого об'єму. Усі процеси значно пришвидшені, незалежно від того, чи це завантаження, щоденні обчислювальні завдання чи відкривання громіздких мультимедійних файлів.

Удосконалений дизайн
Цей ноутбук тонший і легший, ніж будь-коли раніше, тому його можна брати зі собою усюди. А завдяки батареї великої ємності цей тонкий ноутбук має достатньо потужності на цілий день.

Роз’єми на всі випадки
Легко під’єднуйте усі периферійні пристрої за допомогою різноманітних портів цього ноутбука, як-от один повнофункціональний роз’єм USB Gen 1 Type-C, два роз’єми USB 3.2 Gen 1 Type-A, HDMI та багато інших.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації





















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення










