- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO V17 G4 IRU (83A2001VRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 11
- Фото
Ноутбук LENOVO V17 G4 IRU (83A2001VRA)
















743793
Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP10E Luna Grey (83S0001URA)572765
Ноутбук HP Pavilion Aero 13-be2013ua (9E434EA)Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 17.3" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-1335U (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,3-4,6 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 3200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 1 (вільних – 0, встановлена пам`ять розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.1 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х1,5 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 2,02 |
| Загальна ширина виробу, мм | 399 |
| Загальна довжина виробу, мм | 274 |
| Загальна висота виробу, мм | 19,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 45 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Вологозахищена клавіатура, З Bluetooth, З HDMI, З TPM, Зі сканером відбитків пальців, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 34x7x58 |
| Вага в упаковці, кг | 3,07 |
| Артикул | 83A2001VRA |
| Штрихкод | 197528751009 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки Lenovo з Intel Core i5, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки Lenovo 17 дюймів, Китайські ноутбуки |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Високопродуктивний пристрій
Завдяки процесорам Intel Core i7 13-го покоління Lenovo V17 G4 IRU забезпечує продуктивність і творчість на ходу. Завдяки комбінації процесора та інтегрованої графіки ноутбук можна використовувати для торгівлі в режимі реального часу, навчання, бухгалтерського обліку тощо. Швидкі та стабільні функції Wi-Fi 6 і Bluetooth дозволяють користувачам залишатися на зв'язку з друзями та колегами. Повний набір портів розширює доступ до живлення, передачі даних і виведення зображення на додатковий дисплей.
Чудовий вибір для роботи та навчання
Пристрій дозволяє користувачам легко здійснювати віртуальні дзвінки та зустрічі протягом напруженого робочого дня. Він має великий 17,3-дюймовий екран, стереодинаміки Dolby Audio потужністю 1,5 Вт x2, камеру FHD 720p зі шторкою для забезпечення конфіденційності та подвійний мікрофон з технологією шумозаглушення - це гарантує, що вас буде добре видно та чутно.
Ваші дані та конфіденційність мають найвищий пріоритет
Цей пристрій оснащено вбудованим програмним забезпеченням TPM 2.0 для шифрування паролів і захисту від кіберзагроз. Крім того, шторка конфіденційності веб-камери дає вам повний контроль над тими, хто може вас бачити. Мінімум попередньо завантажених додатків означає максимальну тривалість роботи від акумулятора і швидкість реакції для користувачів, а також швидке розгортання для ІТ-адміністраторів.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення служать лише для ілюстрації































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення