₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO ThinkPad L14 G4 T (21H10072RA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 11
- Фото
Ноутбук LENOVO ThinkPad L14 G4 T (21H10072RA)

















750595
Ноутбук LENOVO Legion 5 15IRX10 Eclipse Black (83LY00TGRA)686094
Ноутбук LENOVO ThinkPad E14 Gen 7 Eclipse Black (21T1S0P400)Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 14" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-1335U (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,3-4,6 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 3200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Версія Bluetooth | 5.1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x Thunderbolt 4 (USB 4, Power Delivery and DisplayPort), 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch, Трекпоінт |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Полікарбонат |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Полікарбонат |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 1,4 |
| Загальна ширина виробу, мм | 325,4 |
| Загальна довжина виробу, мм | 217 |
| Загальна висота виробу, мм | 19,83 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 57 |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Вологозахищена клавіатура, Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З Thunderbolt, З TPM, З замком Kensington, Зі сканером відбитків пальців, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Ідеальний інструмент для роботи у будь-якому місці
Бізнес-ноутбук Lenovo ThinkPad L14 Gen працює під управлінням ОС Windows 11 Pro має все необхідне для продуктивної роботи в будь-якому місці. Він також оснащений великим обсягом високошвидкісної оперативної пам'яті, містким накопичувачем та потужним акумулятором для автономної роботи протягом цілого дня.

Продуктивна робота протягом цілого дня
Ноутбук ThinkPad L14 Gen 4 – це зручний та простий інструмент, що дозволяє комфортно працювати в будь-якому місці та проводити відеоконференції на професійному рівні. Крім великої сенсорної панелі, він оснащений веб-камерою стандарту FHD із сенсором RGB та підтримує технології Dolby Audio та технології шумозаглушення Dolby Voice на основі ШІ. У пристрої також реалізовані функції цифрового благополуччя, що попереджають користувача про те, що необхідно підтримувати правильну поставу під час роботи з ноутбуком, регулярно відводити погляд від екрана, щоб сфокусувати зір на інших предметах та зняти напругу з очей.

Стабільне підключення будь-де
Ноутбук ThinkPad L14 Gen 4 забезпечує високу продуктивність роботи в будь-якому місці та підтримує різні засоби підключення. Широкий спектр портів та рознімів, таких як USB-C та HDMI, допоможе тобі підключати до ноутбука інші пристрої та отримувати необхідні для роботи дані. Більше того, ноутбук оснащений опційними модулями WiFi 6E та 4G LTE WWAN для підключення до високошвидкісних мереж у будь-якому місці у зоні їх покриття.

Багаторівнева система забезпечення безпеки
Захищений всередині та зовні ноутбук ThinkPad L14 Gen 4 підтримує широкий спектр інструментів безпеки. На основі захищеного ядра під керуванням ОС Windows 11 здійснюється безпечне завантаження системи. Система ThinkShield відповідає за вхід до облікового запису за допомогою опційної гібридної інфрачервоної веб-камери стандарту FHD з підтримкою технології розпізнавання облич. Кнопка живлення з вбудованим сканером відбитка пальця забезпечує миттєвий доступ до даних, що зберігаються на пристрої. Крім того, ноутбук оснащений шторкою для увімкнення та вимкнення веб-камери на фізичному рівні.

Виняткові надійність та довговічність
При тестуванні ми орієнтуємося на стандарти Міністерства оборони США MIL-STD 810H, щоб забезпечити ідеальне поєднання максимальної надійності та виняткової довговічності ноутбуків ThinkPad. Ми тестуємо ноутбуки ThinkPad на відповідність вимогам 12 військових стандартів, а також виконуємо понад 200 перевірок якості їхньої роботи в екстремальних умовах. Вони не підведуть за жодних обставин і надійно працюватимуть серед арктичних снігів та пилових бур, в умовах екстремальних температур, підвищеної вологості, а також витримають ударне та вібраційне навантаження.

Екологічно відповідальне виробництво та упаковка
Всі пристрої Lenovo виробляються за допомогою технології низькотемпературного паяння для зниження шкідливих викидів. Ми взяли на себе зобов'язання до 2025 року отримувати 90% електроенергії для нашої глобальної виробничої діяльності з відновлюваних джерел, щоб усунути мільйон тонн викидів парникових газів з нашого ланцюжка постачання. Таким чином, упаковка цього ноутбука не містить пластику і на 90% складається з екологічно чистих та перероблених матеріалів.


































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення