- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 3 Black (21SUS01S00)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 39
- Фото
Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 3 Black (21SUS01S00)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 16" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 250 (Zen 4) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 16 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 3,3-5,1 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 780M |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5600 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort), 1 х USB 4.0 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter, Два мікрофона (стерео), Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Atmos, Harman |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch, Трекпоінт |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 1,71 |
| Загальна ширина виробу, мм | 356 |
| Загальна довжина виробу, мм | 249 |
| Загальна висота виробу, мм | 21,95 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 48 |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Вологозахищена клавіатура, Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З TPM, З замком Kensington, Зі сканером відбитків пальців |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 3x36x25 |
| Вага в упаковці, кг | 1,71 |
| Артикул | 21SUS01S00 |
| Штрихкод | 199273049677 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з металевим корпусом, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки в алюмінієвому корпусі, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки 8 ядер, Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Китайські ноутбуки, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки Lenovo чорні |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Нове визначення продуктивності для вимогливих робочих процесів
Ноутбук Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 створений для динамічних професіоналів. Завдяки процесорам AMD він забезпечує виняткову продуктивність у багатозадачному режимі, а оптимізація на основі штучного інтелекту підвищує ефективність роботи. Його компактний дизайн поєднує в собі потужну графіку, що робить його ідеальним для легкого виконання навіть найвимогливіших завдань у дорозі.

Неперевершена надійність для будь-якого робочого середовища
Цей ноутбук, розроблений для максимальної мобільності, може похвалитися елегантним, потужним корпусом і високою продуктивністю. Виготовлений з міцних матеріалів, включаючи перероблений пластик, він відповідає суворим стандартам MIL-STD-810H, що гарантує надійність навіть у важких умовах. Незалежно від того, чи працюєте ви, чи подорожуєте, цей ноутбук створений, щоб відповідати вашим вимогам.

Розширюйте можливості та досягайте успіху завдяки гнучким рішенням
E16 Gen 3 розвивається разом із вашим бізнесом, пропонуючи розширювану пам'ять та універсальні варіанти зберігання даних. Завдяки замінним користувачем деталям, таким як акумулятор та динамік, обслуговування є простим, що забезпечує максимальний час безвідмовної роботи та подовжує термін експлуатації пристрою.

Яскраве зображення, точні кольори, більше комфорту
Насолоджуйтесь чіткою картинкою на 16-дюймовому дисплеї високої чіткості, що забезпечує яскраві, реалістичні кольори для детальної роботи з контентом навіть у яскравих умовах. Крім того, технологія TÜV Low Blue Light і режим Lenovo Smart Eye Care зменшують навантаження на очі, щоб ви могли комфортно працювати.

Аудіо та відео для вражаючих взаємодій
Покращте свої аудіовізуальні враження завдяки багатим звукам від Harman Kardon. Гібридна ІЧ-камера FHD забезпечує чітке відео та безпечний вхід, а Lenovo Smart Meeting і Smart Noise Cancellation забезпечують чіткі та ясні дзвінки.

Навігація, багатозадачність і Excel
Насолоджуйтесь інтуїтивною навігацією та точним набором тексту на ергономічній клавіатурі E16 з плавним тачпадом і цифровою клавіатурою. За допомогою спеціальної клавіші Copilot ви можете використовувати можливості штучного інтелекту для спрощення багатозадачності та досягнення максимальної продуктивності.

Захистіть свій бізнес на кожному кроці
E16 Gen 3 AMD, створений з урахуванням вимог безпеки корпоративного рівня, забезпечує безпеку ваших даних. Він оснащений дискретним модулем Trusted Platform Module (dTPM) для шифрування та самовідновлювальним BIOS для відновлення даних. Опціональний сканер відбитків пальців, інтегрований у кнопку живлення, та ІЧ-камера забезпечують безпечний вхід, а заслінка вебкамери для захисту конфіденційності гарантує додатковий захист.

Швидке підключення для більшої продуктивності
Підвищіть ефективність своєї діяльності завдяки високошвидкісному Wi-Fi та універсальному набору портів. Незалежно від того, чи передаєте ви дані, чи підключаєтеся до зовнішніх пристроїв, ThinkPad E16 Gen 3 забезпечує безперебійну роботу. Покращений час автономної роботи забезпечує довше живлення, тому ефективність ніколи не відходить на другий план.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення











