- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- MSI
- Ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWIG-251UA (9S7-182462-251)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 23
- Відео 1
- Фото
Ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWIG-251UA (9S7-182462-251)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки MSI
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | MSI Raider 18 HX AI A2XW |
| Клас | Для дизайнерів, Для програмування, Для роботи/навчання, Ігровий, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 18 |
| Тип матриці екрана | Mini LED |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2400 (WQUXGA) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Arrow Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 285HX (Arrow Lake) |
| Кількість ядер процесора | 24 ядра /24 потоків |
| Кількість продуктивних ядер | 8 ядер |
| Кількість енергоефективних ядер | 16 ядер |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,1-5,5 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,8-5,5 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 2,1-4,6 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Об'єм відеопам'яті | 16 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Підтримка VR | Так |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 6400 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - немає даних) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 96 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 2 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: НД |
| Слот для карт пам'яті | Так |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Home |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 be |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000/2500 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | Ні |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 3 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 x Thunderbolt 5 (up to 120Gbps, Power Delivery, DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 2 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль, Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 2,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter |
| Формат акустики | 4.0 |
| Потужність акустики, Вт | 4х2 Вт |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | RGB |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з W/A/S/D gaming key, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | MSI Cooler Boost 5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 3,6 |
| Загальна ширина виробу, мм | 404 |
| Загальна довжина виробу, мм | 307,5 |
| Загальна висота виробу, мм | 32,05 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 99 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Незнімний |
| Блок живлення | 400W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 40x10x54 |
| Вага в упаковці, кг | 7,05 |
| Артикул | 9S7-182462-251 |
| Штрихкод | 4711377311786 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки MSI, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури , Ноутбуки Windows , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Ноутбуки із дискретною відеокартою , Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки з Windows 11, Дорогі ноутбуки |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Дві космічні сили об'єдналися, спалахнули, як наднова, і так народився новий космічний геймерський монстр: Raider 18 HX AI. Оснащений процесором Intel Core Ultra і відеокартою NVIDIA GeForce RTX, з поліпшеною ефективністю і графічною потужністю, в поєднанні з 18-дюймовим дисплеєм, станьте свідком і випробуйте цей новий спекулянт з гламуром і потужністю.

Охолодження, де завгодно
Завдяки інноваційному дизайну, 3D-охолодження Raider 18 HX AI, а також подвійні вентилятори та сім мідних трубок повністю змінюють теплову ефективність. Ця розумна конфігурація гарантує, що ваш пристрій постійно підтримуватиме максимальну продуктивність, навіть під час виконання завдань, що вимагають великих ресурсів.

Освітлюйте їх
Mystic Light з матричним світловим панелем Raider 18 HX AI — це революція в RGB-підсвічуванні. Матрична світлова панель представляє нову естетику технології та майбутнього. Завдяки 16,8 мільйонам кольорів вона може персоналізувати освітлення та створити ігрову атмосферу для геймерів. Насолоджуйтесь неперевершеним реалізмом завдяки надвисокій роздільній здатності дисплея Mini LED, незалежно від того, чи перебуваєте ви в приміщенні, на відкритому повітрі чи під прямими сонячними променями. Насолоджуйтесь винятковою продуктивністю DisplayHDR 1000 та яскравою гамою кольорів. Підвищіть якість ігрового досвіду завдяки швидкій частоті оновлення 120 Гц. Пориньте в справжню суть ігор.

Високошвидкісна комбінація
Завдяки підтримці до 2 SSD-накопичувачів із надзвичайно високою швидкістю передачі даних і пам'яті DDR5-6400 МГц, Raider 18 HX AI пропонує надзвичайну продуктивність обробки даних і неперевершені можливості для ігор та багатозадачності. Відчуйте максимальну ефективність для всіх ваших робочих завдань.

Технологія Thunderbolt 5
Тепер доступне найсучасніше рішення для передачі даних та підключення. Насолоджуйтесь пропускною здатністю до 120 Гбіт/с завдяки Thunderbolt Bandwidth Boost, підключаючи більше моніторів з вищою роздільною здатністю та частотою оновлення, ніж будь-коли раніше.

Легке комплексне управління завдяки Thunderbolt
Підніміть свою продуктивність на новий рівень із Thunderbolt Share. Безперебійно керуйте двома ноутбуками, синхронізуйте папки, перетягуйте файли або переносьте дані з блискавичною швидкістю Thunderbolt 4 або 5. Незалежно від того, чи налаштовуєте ви новий пристрій, чи виконуєте багатозадачність на декількох машинах, Thunderbolt Share створює відчуття єдиної системи.

Аудіосистема з 4 динаміками
Raider 18 HX AI оснащений світовою аудіосистемою з 4 динаміками від Dynaudio. Вона забезпечує потужний бас і чіткий вокал, підтримує Nahimic і Hi-Res Audio, щоб задовольнити найвищі акустичні очікування.

Повна підтримка всіх можливостей
Raider 18 HX AI оснащений повним набором портів вводу-виводу для підтримки різних пристроїв і виведення зображення. Це надає геймерам максимальну гнучкість при використанні ноутбука.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.

















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення









