- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- MSI
- Ноутбук MSI Cyborg A15 AI B2HWFKG-226XUA (9S7-15QL42-226)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 72
- Відео 1
- Фото
Ноутбук MSI Cyborg A15 AI B2HWFKG-226XUA (9S7-15QL42-226)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки MSI
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | MSI Cyborg A15 AI B2HW |
| Клас | Для 3d моделювання, Для дизайнерів, Для програмування, Ігровий, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 260 (Zen 4) |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер / 16 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 3,8-5,1 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 780M |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Підтримка VR | Так |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 5600 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 96 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | RGB |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з W/A/S/D gaming key, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | MSI Cooler Boost |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Оригінальний колір | Black |
| Вага ноутбука, кг | 2,1 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,3 |
| Загальна довжина виробу, мм | 245,25 |
| Загальна висота виробу, мм | 23,15 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 55,2 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Незнімний |
| Блок живлення | 120W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 31x9x46 |
| Вага в упаковці, кг | 3,75 |
| Артикул | 9S7-15QL42-226 |
| Штрихкод | 4711377423281 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки MSI, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки 8 ядер, Ноутбуки на AMD, Ноутбуки із дискретною відеокартою , Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки MSI Cyborg, Ноутбуки HP на 1 терабайт |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Крок у майбутнє ігор, де естетика кіберпанку поєднується зі стилем наукової фантастики. Озбройтеся передовими технологіями, які виведуть вас у лідери серед конкурентів. Cyborg A15 B2HW із футуристичним дизайном, натхненним механікою, переосмислює зовнішній вигляд і відчуття ігрового ноутбука нового покоління.

Повністю вдосконалений, надзвичайно легкий
Створена з використанням складних конструкцій і вражаючих прозорих матеріалів, напівпрозора клавіатура та тотемний принт екзоскелету активують революційну еволюцію, стираючи межі між людиною і машиною.

Біомеханічне пробудження
З отвору у формі серця останнього покоління дихає нове життя. Екзоскелети, нейрони та мембрани переплітаються, зливаючи метал з плоттю. Кіборг більше не є просто машиною — це жива істота, яка перетинає межу між технологією та життєвою силою на шляху справжньої еволюції.
Посильте свої щоденні можливості з AMD Ryzen
Відчуйте підвищену продуктивність у щоденних завданнях з процесором AMD Ryzen, який забезпечує надійну обчислювальну потужність, вражаючий цілодобовий час автономної роботи та базові функції штучного інтелекту для сьогодення та майбутнього.

Ноутбуки серії GeForce RTX 50
Завдяки NVIDIA Blackwell, графічні процесори GeForce RTX для ноутбуків надають геймерам і творцям революційні можливості. Оснащені величезною потужністю штучного інтелекту, серія RTX забезпечує нові враження та графічну точність нового рівня. Збільште продуктивність за допомогою NVIDIA DLSS 4, створюйте зображення з безпрецедентною швидкістю та дайте волю своїй творчості з NVIDIA Studio. Все це в найтонших і найдовговічніших ноутбуках RTX, оптимізованих за допомогою Max-Q.

Найвища швидкість - чудова графіка
DLSS 4 значно підвищує продуктивність і покращує якість зображення для найкращих ігор, використовуючи потужність штучного інтелекту.
Реакція, що приносить перемогу в грі
NVIDIA Reflex забезпечує максимальну реакцію, покращуючи виявлення цілі, час реакції та точність прицілювання.
Реалістична графіка
Насолоджуйтесь візуалізацією кінематографічної якості з безпрецедентною швидкістю завдяки трасуванню променів і передовим технологіям нейронного рендерингу.

Штучний інтелект, готовий до роботи
Ігрові ноутбуки MSI сумісні з NVIDIA NIM і розроблені для запуску мікросервісів NVIDIA NIM, оптимізованих для моделей штучного інтелекту для мови, мовлення, зору, генерації контенту тощо. За допомогою цих інструментів ентузіасти та розробники можуть створювати AI-асистентів, розробляти плагіни для підвищення продуктивності або створювати інноваційні робочі процеси для створення контенту локально на RTX AI-ПК. Створіть AI майбутнього вже сьогодні за допомогою потужності NVIDIA RTX.

Неперевершена швидкість
DLSS — це революційний набір нейронних технологій рендерингу, який використовує AI для підвищення FPS, зменшення затримки та поліпшення якості зображення. Останній прорив, DLSS 4, пропонує нову технологію Multi Frame Generation та вдосконалені функції Ray Reconstruction і Super Resolution, що працюють на базі графічних процесорів GeForce RTX 50 Series і Tensor Cores п'ятого покоління. DLSS на GeForce RTX — це найкращий спосіб грати, підкріплений суперкомп'ютером NVIDIA AI у хмарі, який постійно покращує ігрові можливості вашого ПК.

Повне трасування променів із нейронним рендерингом
Архітектура NVIDIA Blackwell відкриває революційний реалізм повного трасування променів. Насолоджуйтесь візуальними ефектами кінематографічної якості з безпрецедентною швидкістю завдяки GeForce RTX Series з RT Cores четвертого покоління та проривними технологіями нейронного рендерингу, прискореними Tensor Cores п'ятого покоління.

Плавний, витончений рух
Зафіксуйте кожен рух за допомогою чіткого та плавного дисплея рівня IPS із частотою 144 Гц.
Революційне охолодження для ігор наступного покоління
Нова конструкція спільного контуру охолодження CPU-GPU забезпечує баланс тепловідведення в режимі реального часу між CPU та GPU для підвищення ефективності. У поєднанні з ексклюзивною термопастою MSI це забезпечує максимальну продуктивність під час екстремальних ігор.
Сяйте стилем ігор
Серія Cyborg оснащена 4-зональною RGB-клавіатурою з підсвічуванням WASD і спеціально розробленими клавішами. Насолоджуйтесь барвистим світлом, що сяє, як імпульсна енергія, даруючи вам стильний і захоплюючий ігровий досвід!

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.



















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення










