- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- MSI
- Ноутбук MSI Cyborg 17 B13WGKG-269XUA (9S7-17U332-269)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 63
- Фото
Ноутбук MSI Cyborg 17 B13WGKG-269XUA (9S7-17U332-269)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!




















Схожі товари
Ноутбуки MSI
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | MSI Cyborg 17 |
| Клас | Для 3d моделювання, Для дизайнерів, Для програмування, Для роботи/навчання, Ігровий, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 17.3" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i7-13620H (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер / 16 потоків |
| Кількість продуктивних ядер | 6 ядер |
| Кількість енергоефективних ядер | 4 ядра |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,8 - 4,9 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,4-4,9 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,8-3,6 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Підтримка VR | Так |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 5600 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 96 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | Ні |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки, Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | RGB |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Оригінальний колір | Translucent Black |
| Вага ноутбука, кг | 2,5 |
| Загальна ширина виробу, мм | 399,3 |
| Загальна довжина виробу, мм | 258 |
| Загальна висота виробу, мм | 22,2 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 55,2 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Незнімний |
| Блок живлення | 120W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 34x9x53 |
| Вага в упаковці, кг | 4,35 |
| Артикул | 9S7-17U332-269 |
| Штрихкод | 4711377423212 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки MSI, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ігрові ноутбуки з Intel Core i7 , Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки з великим екраном, Ігрові ноутбуки 17 дюймів , Ноутбуки MSI Intel Core i7, 17 дюймові ноутбуки з IPS матрицею, Ноутбуки із дискретною відеокартою , Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки на 1 терабайт, Дорогі ноутбуки, Ноутбуки MSI Cyborg, Ноутбуки HP на 1 терабайт |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Cyborg 17 B13W
Крок у майбутнє ігор, де естетика кіберпанку поєднується зі стилем наукової фантастики. Оснастіть себе передовими технологіями, які виведуть вас у лідери серед конкурентів. Cyborg 17 B13W із своїм футуристичним дизайном, натхненним механікою, переосмислює зовнішній вигляд і відчуття ігрового ноутбука нового покоління.

Повністю вдосконалений - екстремально легкий
Створений зі складних конструкцій і яскравих прозорих матеріалів, напівпрозора область клавіатури та тотемний друк екзоскелета активують революційну еволюцію, стираючи межі між людиною і машиною.
Біомеханічне пробудження
З отвору у формі серця останнього покоління вдихається нове життя. Екзоскелети, нейрони та мембрани переплітаються, з'єднуючи метал з плоттю. Cyborg більше не просто машина - це жива істота, що перетинає межу між технологією і життєвою силою на шляху істинної еволюції.
Ноутбуки GeForce RTX 50 Series — революція в ігровій індустрії
Оснащені NVIDIA Blackwell, графічні процесори GeForce RTX серії 50 для ноутбуків відкривають нові можливості для геймерів і творців. Завдяки величезній потужності штучного інтелекту, серія RTX 50 забезпечує нові враження і графіку нового рівня. Збільште продуктивність з NVIDIA DLSS 4, генеруйте зображення з безпрецедентною швидкістю і розкрийте свій творчий потенціал з NVIDIA Studio. Все це в найтонших і довговічних ноутбуках RTX, оптимізованих Max-Q.

Реактивність, що приносить перемогу в грі
NVIDIA Reflex забезпечує максимальну реактивність, покращуючи захоплення цілі, час реакції та точність прицілювання.
Реалістична графіка
Насолоджуйтесь кінематографічною якістю зображення з безпрецедентною швидкістю завдяки трасуванню променів і передовим технологіям нейронного рендерингу.

ШІ, що готовий до роботи
Ігрові ноутбуки MSI підтримують NVIDIA NIM і розроблені для запуску мікросервісів NVIDIA NIM — оптимізованих моделей ШІ для мови, мовлення, зору, генерації контенту та багато чого іншого. За допомогою цих інструментів ентузіасти та розробники можуть створювати ШІ-помічників, розробляти плагіни для підвищення продуктивності або створювати інноваційні робочі процеси для створення контенту локально на ПК з RTX AI. Створюйте ШІ завтрашнього дня вже сьогодні за допомогою NVIDIA RTX.

Найвища швидкість - чудова графіка
DLSS - це революційний набір нейронних технологій рендеринга, який використовує штучний інтелект для підвищення FPS, зменшення затримки та поліпшення якості зображення. Останнє проривне досягнення, DLSS 4, пропонує нову технологію Multi Frame Generation і вдосконалені технології Ray Reconstruction і Super Resolution, засновані на графічних процесорах GeForce RTX 50 Series і Tensor Cores п'ятого покоління. DLSS на GeForce RTX — найкращий спосіб грати, підтримуваний суперкомп'ютером NVIDIA AI в хмарі, який постійно покращує ігрові можливості вашого ПК.

Реалізм, що змінює правила гри
Архітектура NVIDIA Blackwell відкриває можливості повного трасування променів, що змінює правила гри. Насолоджуйтесь кінематографічною якістю зображення з безпрецедентною швидкістю завдяки GeForce RTX 50 Series з RT Cores четвертого покоління і революційними технологіями нейронного рендеринга, прискореними за допомогою Tensor Cores п'ятого покоління.

Революційне охолодження для ігор наступного покоління
Нова конструкція із загальним контуром охолодження для CPU і GPU дозволяє в режимі реального часу балансувати тепловідвід між CPU і GPU для підвищення ефективності. У поєднанні з ексклюзивною термопастою MSI це забезпечує максимальну продуктивність під час екстремальних ігор.
Підсвітіть стилем ігор
Серія Cyborg оснащена 4-зонною RGB-клавіатурою з підсвічуванням WASD і спеціально розробленими клавішами. Насолоджуйтесь барвистим світлом, що сяє як імпульсна енергія, яке дарує вам стильний і захоплюючий ігровий досвід!

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.







































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
