- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- MSI
- Ноутбук MSI Raider A18 HX A9WIG-212XUA (9S7-182L72-212)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 26
- Відео 2
- Фото
Ноутбук MSI Raider A18 HX A9WIG-212XUA (9S7-182L72-212)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!















Схожі товари
Ноутбуки MSI
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Raider A18 HX A9W |
| Клас | Для 3d моделювання, Для архітекторів, Для дизайнерів, Для програмування, Для роботи/навчання, Ігровий, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 18 |
| Тип матриці екрана | Mini LED |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2400 (WQUXGA) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Технології екрана | MSI True Color |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 1000 нт |
| Кольорове охоплення DCI-P3, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 5 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 9955HX3D (Zen 5) |
| Кількість ядер процесора | 16 ядер / 32 потоки |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,5-5,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 610M |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Об'єм відеопам'яті | 16 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Підтримка VR | Так |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 5600 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - немає даних) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 96 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | Так |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 be |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000/2500 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 x Thunderbolt 4 (USB 4, Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 2 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки, Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 2,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter, Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт, 4х2 Вт |
| Виробник акустики | Dynaudio |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | RGB |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з W/A/S/D gaming key, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Оригінальний колір | Core Black |
| Вага ноутбука, кг | 3,6 |
| Загальна ширина виробу, мм | 404 |
| Загальна довжина виробу, мм | 307,5 |
| Загальна висота виробу, мм | 32,05 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 99 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer |
| Блок живлення | 400W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 41x11x55 |
| Вага в упаковці, кг | 7,05 |
| Артикул | 9S7-182L72-212 |
| Штрихкод | 4711377321280 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки MSI, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки на AMD, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Ноутбуки із дискретною відеокартою , Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки на 1 терабайт, Дорогі ноутбуки, Ноутбуки 16 ядер, Ноутбуки HP на 1 терабайт |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Ультимативний ігровий процесор нового покоління AMD Ryzen 9 9955HX3D
Геймінг нового рівня з процесором AMD Ryzen 9 9955HX3D. Він побудований на основі новітньої архітектури Zen 5 та використовує друге покоління технології AMD 3D V-Cache для великого приросту продуктивності в іграх. Нечувана ігрова продуктивність тепер доступна і в ноутбуках.

Відеокарти GeForce серії RTX 50. Гру змінено
Завдяки архітектурі NVIDIA Blackwell, відеокарти GeForce RTX 50 Series для ноутбуків надають геймерам і творцям дивовижні нові можливості. Велика потужність обчислень штучного інтелекту серії RTX 50 дозволяє отримати нові враження та значно покращену якість графіки. Збільште продуктивність за допомогою NVIDIA DLSS 4, генеруйте зображення надзвичайно швидко та розкрийте свій творчий потенціал за допомогою NVIDIA Studio. Все це в найтонших і найнадійніших ноутбуках RTX, оптимізованих технологією Max-Q.

Технологія MSI OverBoost Ultra
Коли складні завдання потребують максимальної продуктивності процесора та відеокарти, технологія MSI OverBoost Ultra забезпечує загальну потужність до 260 Вт.

Ефективне охолодження
Інноваційна система охолодження Raider A18 HX з двома вентиляторами та сімома мідними трубками, надзвичайно ефективно відводить тепло від ключових компонентів системи. Ця продумана система охолодження забезпечує стабільну максимальну продуктивність вашого пристрою навіть під час високих навантажень.

RGB-підсвічування
Матричний дизайн світлової панелі ноутбука Raider A18 HX - це революція в RGB-підсвічуванні. Матрична світлова панель відображає нову естетику технологій і, одночасно, має ретрофутуристичний вигляд. З підтримкою 16,8 мільйонів кольорів ви можете налаштувати освітлення на свій смак і створити геймерську атмосферу.

18-дюймовий екран Mini LED 4K 120 Гц
4K Mini LED-екран забезпечує ультрависоку роздільну здатність та ідеально підходить для використання в приміщенні, на вулиці та навіть під прямим сонячним світлом. Він має сертифікацію DisplayHDR 1000, широку колірну гаму та частоту оновлення 120 Гц для плавного й захопливого геймінгу.

Більше штучного інтелекту
Виконуйте роботу розумно з Copilot та MSI AI Engine. Ці інструменти штучного інтелекту покращують продуктивність і спрощують вашу роботу.

Новітні технології
Ноутбуки серії Raider підтримують новітні технології передачі даних та накопичувачі з найбільшою пропускною здатністю.

Звукова система на 6 динаміків
Raider A18 HX оснащений 6-канальною акустичною системою від світового лідера Dynaudio. Завдяки потужним басам та чіткій передачі високих частот, підтримці технологій Nahmic та Hi-Res Audio, він задовольнить найвищі акустичні вимоги будь-якого геймера.

Підтримка Wi-Fi 7
Wi-Fi 7 забезпечує швидкість до 5.8 Гбіт/с на з’єднаннях 5GHz і 6GHz, та підтримує ширину каналу 320MHz для вищої пропускної здатності, наднизьку затримку у 2 мс та стабільну роботу на кількох каналах.
Посилення безпеки
Шторка вебкамери дозволяє фізично закривати камеру ноутбука для підвищення конфіденційності та безпеки.
Акумулятор на весь день
Ємність батареї 99 Вт·год - максимально допустиме значення для перельотів. Використовуйте ваш ноутбук де завгодно завдяки більш тривалому часу автономної роботи.
Інтерфейси
Raider A18 HX оснащений повним набором портів для передачі даних та виведення відео. Це дає гравцям максимальну гнучкість в користуванні ноутбуком.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.



























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
