- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- MSI
- Ноутбук MSI Titan 18 HX AI A2XWIG-269UA (9S7-182421-269)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 22
- Відео 1
- Фото
Ноутбук MSI Titan 18 HX AI A2XWIG-269UA (9S7-182421-269)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки MSI
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Titan 18 HX AI A2XW |
| Клас | Для 3d моделювання, Для архітекторів, Для дизайнерів, Для програмування, Для роботи/навчання, Ігровий, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 18 |
| Тип матриці екрана | Mini LED |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2400 (WQUXGA) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Arrow Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 285HX (Arrow Lake) |
| Кількість ядер процесора | 24 ядра /24 потоків |
| Кількість продуктивних ядер | 8 ядер |
| Кількість енергоефективних ядер | 16 ядер |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,1-5,5 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,8-5,5 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 2,1-4,6 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Об'єм відеопам'яті | 16 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Підтримка VR | Так |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 6400 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - немає даних) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 96 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 4 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 3-М.2; Вільно: НД |
| Слот для карт пам'яті | Так |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 be |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000/2500 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | Ні |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 3 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 x Thunderbolt 5 (up to 120Gbps, Power Delivery, DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 2 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 2,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера |
| Формат акустики | 6.0 |
| Потужність акустики, Вт | 6х2 Вт |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | RGB |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з W/A/S/D gaming key, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 3,6 |
| Загальна ширина виробу, мм | 404 |
| Загальна довжина виробу, мм | 307,5 |
| Загальна висота виробу, мм | 32,05 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 99 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Незнімний |
| Блок живлення | 400W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 37x11x47 |
| Вага в упаковці, кг | 7,15 |
| Артикул | 9S7-182421-269 |
| Штрихкод | 4711377313353 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки MSI, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Ноутбуки із дискретною відеокартою , Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Дорогі ноутбуки |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Гордо займаючи лідируючі позиції в області ігрових інновацій, Titan 18 HX AI досяг нових висот, розширивши межі продуктивності завдяки своїм першокласним, всеосяжним функціям. Його вдосконалена система охолодження забезпечує неперевершену потужність, гарантуючи плавну роботу навіть під час виконання найскладніших завдань. Цей флагманський пристрій, укладений у міцний, але легкий корпус із магнієво-алюмінієвого сплаву, поєднує в собі міцність і портативність, що робить його найкращим вибором для геймерів і творців, які прагнуть до досконалості.

Продуктивність на рівні настільного ПК з високою ефективністю Intel Core
Відкриваючи новий рівень продуктивності завдяки абсолютно новій архітектурі P-core та E-core, що забезпечує покращену продуктивність на ват, процесор Intel Core робить портативні ігри прохолоднішими, тихішими та забезпечує елітну продуктивність.

Ноутбуки серії GeForce RTX 50
Оснащені NVIDIA Blackwell, графічні процесори GeForce RTX 50 для ноутбуків надають геймерам і творцям революційні можливості. Оснащені величезною потужністю штучного інтелекту, RTX 50 забезпечують нові враження та графічну точність наступного рівня. Збільште продуктивність за допомогою NVIDIA DLSS 4, створюйте зображення з безпрецедентною швидкістю та дайте волю своїй творчості з NVIDIA Studio. Все це в найтонших і найдовговічніших ноутбуках RTX, оптимізованих Max-Q.

Технологія MSI OverBoost Ultra
Коли екстремальні навантаження вимагають повних ресурсів процесора та графічного процесора, технологія MSI OverBoost Ultra розкриває максимальну сукупну продуктивність, забезпечуючи загальну вихідну потужність 270 Вт.

Неперевершена продуктивність, чудове охолодження
Використовуючи інноваційний кулер Vapor Chamber та майстерність MSI в оптимізації температури та продуктивності, ми досягаємо нових вершин продуктивності, як ніколи раніше.

Неперевершена розширюваність
Завдяки підтримці до 4 SSD-накопичувачів, надзвичайно високій швидкості передачі даних і пам'яті DDR5-6400 МГц, Titan 18 HX AI пропонує неперевершену гнучкість зберігання даних і надзвичайну швидкість обробки даних/пам'яті. Оцініть безперебійну розширюваність і максимальну ефективність для всіх ваших потреб у зберіганні даних, іграх і багатозадачності.

Технологія Thunderbolt 5
Тепер доступні найсучасніші рішення для передачі даних та підключення. Насолоджуйтесь пропускною здатністю до 120 Гбіт/с завдяки Thunderbolt Bandwidth Boost, підключаючи більше моніторів з вищою роздільною здатністю та частотою оновлення, ніж будь-коли раніше. Підніміть свою продуктивність на новий рівень з Thunderbolt Share. Безперебійно керуйте двома ноутбуками, синхронізуйте папки, перетягуйте файли або переносьте дані з блискавичною швидкістю Thunderbolt 4 або 5. Незалежно від того, чи налаштовуєте ви новий пристрій, чи виконуєте багатозадачність на декількох машинах, Thunderbolt Share створює відчуття єдиної системи.

Відчуйте кожне натискання
Насолоджуйтесь тактильним відгуком. Titan 18 HX AI оснащений унікальною механічною клавіатурою Cherry MX Ultra-Low Profile, спеціально розробленою для ноутбуків з ультратонким дизайном. Клавіатура має двокомпонентну структуру клавіш і золоту систему контактів, що створює приємні тактильні відчуття та забезпечує точне спрацьовування клавіш.

18-дюймовий 4K Mini LED-дисплей із частотою оновлення 120 Гц
Насолоджуйтесь неперевершеним реалізмом завдяки надвисокій роздільній здатності Mini LED 4K-дисплея, незалежно від того, чи перебуваєте ви в приміщенні, на вулиці чи під прямими сонячними променями. Насолоджуйтесь винятковою продуктивністю DisplayHDR 1000 і яскравою гамою кольорів. Покращте свій ігровий досвід завдяки швидкій частоті оновлення 120 Гц. Пориньте в справжню суть ігор.

Підтримка Wi-Fi 7
Wi-Fi 7 забезпечує багатогігабітну продуктивність, досягаючи пікової швидкості 5,8 Гбіт/с на з'єднаннях 5 і 6 ГГц. Завдяки пропускній здатності каналу 320 МГц він забезпечує значне підвищення пропускної здатності. Насолоджуйтесь наднизькою затримкою 2 мс і відсутністю коливань на декількох каналах. Спектр 6 ГГц забезпечує додаткову пропускну здатність для підвищення продуктивності.

Посилення безпеки
Покращте конфіденційність та безпеку за допомогою Webcam Shutter, що дозволяє користувачам вимкнути камеру ноутбука та насолоджуватися захищеним користувацьким досвідом.
Акумулятор, що працює цілодобово
Ємність акумулятора 99,9 Вт·год відповідає обмеженням для авіаперевезень. Використовуйте його де завгодно з більш тривалим часом роботи.
Отримайте всі бонуси
Ексклюзивний MSI Center допомагає вам контролювати та налаштовувати ноутбук MSI так, як ви хочете.
Свято звуку
Поєднання DYNAUDIO, Hi-Res і Nahimic подарує вам незабутні звукові враження.

Порт вводу-виводу рівня настільного ПК
Titan 18 HX AI оснащений повним набором портів вводу-виводу, що забезпечує підключення рівня настільного ПК для безперебійної передачі даних і універсального виведення зображення. Це гарантує геймерам максимальну гнучкість пристрою під час використання ноутбука.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.

















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення









