- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- MSI
- Ноутбук MSI Katana 17 HX B14WGK-243XUA (9S7-17L791-243)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 59
- Відео 1
- Фото
Ноутбук MSI Katana 17 HX B14WGK-243XUA (9S7-17L791-243)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки MSI
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Katana 17 HX B14W |
| Клас | Для 3d моделювання, Для дизайнерів, Для програмування, Для роботи/навчання, Для Фотографів, Ігровий, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 17.3" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake Refresh |
| Модель процесора | Intel Core i9-14900HX (Raptor Lake Refresh) |
| Кількість ядер процесора | 24 ядра / 32 потоки |
| Кількість продуктивних ядер | 8 ядер |
| Кількість енергоефективних ядер | 16 ядер |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,6-5,8 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,2-5,8 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,6-4,1 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 5600 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - немає даних) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 96 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | Ні |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 3 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | RGB |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з W/A/S/D gaming key, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | MSI Cooler Boost 5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 2,7 |
| Загальна ширина виробу, мм | 398 |
| Загальна довжина виробу, мм | 275,6 |
| Загальна висота виробу, мм | 27,8 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 75 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Незнімний |
| Блок живлення | 240W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 33x9x53 |
| Вага в упаковці, кг | 4,69 |
| Артикул | 9S7-17L791-243 |
| Штрихкод | 4711377391399 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки MSI, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки з HDMI , Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки з великим екраном, Ігрові ноутбуки 17 дюймів , Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, 17 дюймові ноутбуки з IPS матрицею, Ноутбуки із дискретною відеокартою , Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки на 1 терабайт, Дорогі ноутбуки, Ноутбуки MSI Katana, Ноутбуки HP на 1 терабайт |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Захистіть свою честь і переможіть ворогів. Пробудіть свою внутрішню силу і успадкуйте волю Дракона. Озбройтеся Мечем Дракона, наповненим древньою силою і рунами розрізу, та переможіть будь-якого ворога за допомогою легендарної Katana 15 HX.

Максимальна продуктивність для геймерів
Представляємо потужний процесор Intel Core, розроблений для виведення вашого ігрового досвіду на новий рівень. Завдяки великій кількості ядер і високій тактовій частоті цей ігровий процесор забезпечує швидкість і чуйність, яких так прагнуть геймери.

Революція в іграх
Завдяки технології NVIDIA Blackwell графічні процесори GeForce RTX для ноутбуків надають геймерам і творцям революційні можливості. Оснащені потужною штучною інтелектуальною системою, графічні процесори RTX Series забезпечують нові враження та графіку нового рівня. Збільште продуктивність за допомогою NVIDIA DLSS 4, створюйте зображення з безпрецедентною швидкістю та дайте волю своїй творчості з NVIDIA Studio. Все це в найтонших і найдовговічніших ноутбуках RTX, оптимізованих за допомогою Max-Q.

Неперевершена графіка
Ігрові ноутбуки MSI створені спеціально для геймерів з високою роздільною здатністю та частотою оновлення. Зробіть свій ігровий світ більш реалістичним і плавним, ніж будь-коли раніше.

Сяйте стилем ігор
Серія Katana оснащена 4-зональною RGB-клавіатурою з підсвічуванням WASD і спеціально розробленими клавішами. Насолоджуйтесь барвистим світлом, що сяє, як імпульсна енергія, надаючи вам стильний і захоплюючий ігровий досвід!

Перероблене рішення для охолодження
Представляємо нову функцію Share Pipe — теплову трубку, приєднану до CPU і GPU, призначену для поліпшення теплових характеристик і підвищення продуктивності CPU! Завдяки MSI Cooler Boost 5 геймери можуть досліджувати складні ігрові світи без перешкод.

Надзвичайний бездротовий досвід
Новітній Wi-Fi 6E забезпечує вражаючу швидкість, зберігаючи мережу плавною та стабільною навіть під час спільного використання з великою кількістю користувачів.
Більш швидка робота
Пришвидшіть продуктивність на всіх рівнях завдяки швидшій швидкості читання/запису пам'яті DDR5.
Швидкість завантаження, як за помахом чарівної палички
Завдяки надзвичайно високій продуктивності та пропускній здатності до 7,88 ГБ/с, PCIe Gen 4 дозволяє користувачам завантажувати будь-які ігри та завдання з блискавичною швидкістю.
Музика, якою вона має бути
Пориньте у світ музики без втрат якості та насолоджуйтесь преміум-якість звуку з Hi-Resolution Audio.
Отримайте всі бонуси
Ексклюзивний MSI Center допоможе вам контролювати та налаштовувати ноутбук MSI так, як ви хочете.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.





















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення











