- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- MSI
- Ноутбук MSI Thin 15 B13UDX-3445XUA (9S7-16R831-3445)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах 6
- Порівняння
- Аксесуари 55
- Відео 1
- Фото
Ноутбук MSI Thin 15 B13UDX-3445XUA (9S7-16R831-3445)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!






















Схожі товари
Ноутбуки MSI
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Thin 15 B13UDX |
| Клас | Для 3d моделювання, Для архітекторів, Для дизайнерів, Для програмування, Для роботи/навчання, Ігровий, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Кількість продуктивних ядер | 4 |
| Кількість енергоефективних ядер | 4 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,5-4,6 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,1-4,6 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,5-3,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Об'єм відеопам'яті | 6 Гб |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 3200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - немає даних) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Об'єм накопичувача | 512 ГБ |
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає, 1x2.5" HDD |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 3 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1хUSB 3.2 Gen 1 Type-C (DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Вхід для мікрофона/лінійний вхід mini-jack 3.5 mm, Вихід для навушників/ лінійний вихід mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Однобарвна (синій) |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з W/A/S/D gaming key, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | MSI Cooler Boost |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Оригінальний колір | Cosmos Grey |
| Вага ноутбука, кг | 1,86 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359 |
| Загальна довжина виробу, мм | 254 |
| Загальна висота виробу, мм | 21,7 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 52,4 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Незнімний |
| Блок живлення | 120W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 32x9x47 |
| Вага в упаковці, кг | 3,35 |
| Артикул | 9S7-16R831-3445 |
| Штрихкод | 4711377423410 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки MSI, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ігрові ноутбуки з Intel Core i5 , Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки 8 ядер, Ноутбуки із дискретною відеокартою , Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Акції на ноутбуки, Ноутбуки до 50000 грн., Ноутбуки для студента, Ноутбуки для Stalker 2 (Сталкер 2), Ноутбуки для GTA 5 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Найкраще для ігор
Графічні процесори NVIDIA GeForce RTX серії 30 для ноутбуків забезпечують роботу найшвидших у світі ноутбуків для геймерів та творчих професіоналів. Вони створені на базі Ampere — архітектури RTX другого покоління від NVIDIA — щоб забезпечити вам найреалістичнішу графіку.

Підвищення продуктивності за допомогою штучного інтелекту
Технологія NVIDIA DLSS забезпечує прискорення роботи ігор без втрати якості зображення. Підвищіть налаштування та роздільну здатність, щоб отримати ще кращі візуальні враження.

Більше захоплюючих вражень
Трасування променів — це «Святий Грааль» графіки. Ця технологія імітує поведінку світла в реальному світі, створюючи максимально реалістичну та захоплюючу графіку для геймерів і творців, а завдяки ядрам RT 2-го покоління працює з високою швидкістю.

Оптимізована потужність і продуктивність
NVIDIA Max-Q — це набір технологій на базі штучного інтелекту, що дозволяють оптимізувати ноутбуки для забезпечення високої продуктивності в компактних корпусах.

Перемога вимірюється в мілісекундах
NVIDIA Reflex забезпечує найнижчу затримку та найкращу реакцію, що дає безперечну перевагу в змаганнях. Розроблена для оптимізації та вимірювання затримки системи, технологія Reflex забезпечує швидше захоплення цілі, швидший час реакції та найкращу точність прицілювання в іграх для змагань.

Resizable BAR
Resizable BAR — це розширена функція PCI Express, яка дозволяє процесору отримувати одночасний доступ до всього буфера кадрів графічного процесора, що підвищує продуктивність у багатьох іграх.

Залишайтеся спокійними та тихими під час навантаження
Оптимізовано для помітно тихішої та прохолоднішої роботи під час навантаження, що дозволяє легко вписатися в будь-яке оточення.

Блискавично швидкий і плавний дисплей
Ці ігрові ноутбуки створені спеціально для геймерів і ретельно оптимізовані під їхні потреби. Дисплей відрізняється високою частотою оновлення та плавним зображенням, що дозволяє вам перейти на новий рівень ігрового досвіду.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.









































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
