- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO IdeaPad 1 15IAU7 (82QD00JARA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 11
- Фото
Ноутбук LENOVO IdeaPad 1 15IAU7 (82QD00JARA)

















687594
Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 Luna Grey (83JG0034RA)684896
Ноутбук LENOVO LOQ 15IRX10 Luna Grey (83JE00XXRA)628330
Ноутбук ACER Extensa EX215-24 (NX.EJ5EU.00E)649723
Ноутбук ACER Aspire Lite AL15-33P (NX.D62EU.001)Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | IdeaPad 1 |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS) |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Alder Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-1235U (Alder Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,3-4,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 3200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 1 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Об'єм накопичувача | 512 ГБ |
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | 1-в-1 (SD / miniSD / microSD) |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.2 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Type C (Gen 1 up to 5Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х1,5 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без підсвічування, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Оригінальний колір | Cloud Grey |
| Вага ноутбука, кг | 1,61 |
| Загальна ширина виробу, мм | 360,2 |
| Загальна довжина виробу, мм | 236 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 42 |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 5x40,1x27 |
| Вага в упаковці, кг | 2,2 |
| Артикул | 82QD00JARA |
| Штрихкод | 198154808723 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки Lenovo 15 дюймів, Ноутбуки Lenovo з Intel Core i5 , Ноутбуки для роботи з графікою , Китайські ноутбуки, LENOVO IdeaPad, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Переглядайте, досліджуйте та підключайтеся з упевненістю на Lenovo IdeaPad 1 на базі процесорів Intel у вибраних моделях. IdeaPad 1 поєднує в собі чудову продуктивність у тонкому та компактному корпусі товщиною 17,9 мм, що робить багатозадачність у дорозі легкою справою. Отримайте максимум від свого пристрою завдяки безрамковому дисплею, що збільшує площу екрана, динамікам Dolby Audio, а також тривалій роботі від акумулятора та швидкому заряджанню. Камера з роздільною здатністю 1 Мп чудово підходить для відеодзвінків і оснащена шторкою для захисту від сторонніх очей, а також функцією інтелектуального шумозаглушення для усунення фонового шуму.
Покращуйте свої розваги
Дивіться шоу на більш широкому екрані з тонкою рамкою з 87% активною зоною. Слухайте насичений і чистий звук з двох динаміків Dolby Audio.
Надійний захист
Не дайте хакерам дістатися до вашого пристрою. Камера з роздільною здатністю 1 Мп оснащена фізичною шторкою для захисту від сторонніх очей навіть після відеодзвінка. Опціональна функція входу за відбитком пальця на кнопці ввімкнення також захищає ваш ноутбук від зловмисників.
Продуктивність без обмежень
Усе, що потрібно для повсякденних обчислень, є в процесорах Intel. Розкрийте свій потенціал від робочого столу до кав'ярні завдяки ідеальному балансу швидкого відгуку та тривалого часу автономної роботи. Працюйте в автономних додатках і отримуйте доступ до своїх файлів з твердотільного накопичувача SSD. Заряджайте за 15 хвилин за допомогою функції швидкої зарядки для 2 годин роботи акумулятора.
Кращий спосіб вчитися
Вчитися краще означає розумніший ноутбук з такими функціями, як Flip to Start, який вмикається, щойно ви відкриваєте кришку. Мінімізуйте фоновий шум під час відеодзвінка за допомогою функції Smart Noise Cancelling.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації

































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення