- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- DELL
- Ноутбук DELL XPS 15 (9520) (N950XPS9520UA_WP)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Фото
Ноутбук DELL XPS 15 (9520) (N950XPS9520UA_WP)
628536
Ноутбук DELL Latitude 7455 (N098L745513UA_W11P)658549
Ноутбук Dell Pro 16 (BTO108PC16250UA_W11P)743096
Ноутбук DELL Pro Max 16 (BTO602MC16255UA_W11P)Схожі товари
Ноутбуки DELL
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | XPS 15 |
| Клас | Для дизайнерів, Для програмування, Ігровий |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2400 (WQUXGA) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | InfinityEdge |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 500 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Alder Lake |
| Модель процесора | Intel Core i7-12700H (Alder Lake) |
| Кількість ядер процесора | 14 ядер / 20 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 3,5-4,7 |
| Сертифікат Intel Evo | Так |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050Ti |
| Об'єм відеопам'яті | 4 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 4800 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | 1-в-1 (microSD) |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.2 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 100/1000/2500/5000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | Ні |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1хUSB 3.2 Gen 2 Type-C (DisplayPort), 2хUSB 3.2 Gen 2 (up to 10 Gbps) Thunderbolt 4 |
| Порт HDMI (mini/micro) | Ні |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 2 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2,5 Вт |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без цифрового блоку (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сріблястий |
| Вага ноутбука, кг | 2,1 |
| Загальна ширина виробу, мм | 344,4 |
| Загальна довжина виробу, мм | 230,1 |
| Загальна висота виробу, мм | 18,54 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 86 |
| Кількість осередків акумулятора | 6 осередків |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 56W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 30x14x43 |
| Вага в упаковці, кг | 4,38 |
| Артикул | N950XPS9520UA_WP |
| Додатково | Ігрові ноутбуки Dell, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки із Intel Core i7 і відеокартою Nvidia Geforce , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ігрові ноутбуки з Intel Core i7 , Ноутбуки Dell 15 дюймів, Ноутбуки Windows , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Ноутбуки із дискретною відеокартою , Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки із ігровою відеокартою , Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки з Windows 11, Ноутбуки HP на 1 терабайт, Ноутбуки для Rust |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Необмежена свобода творчості
Загальновизнані ноутбуки та комп'ютери «два в одному» з високою продуктивністю, необхідною для вираження безмежних творчих ідей.

Високоякісні матеріали, професійна майстерність та інноваційні технології
Ноутбуки XPS міцні та витончені завдяки найвищій якості та майстерному виготовленню з високоякісних матеріалів, таких як оброблений алюміній та вуглецеве волокно. ДО інновацій, застосованих у ноутбуці XPS, відноситься 4-сторонній дисплей з технологією InfinityEdge, що дозволяє зануритися в зображення на екрані, а також тонкі краї і механізм регулювання тепловіддачі.

Створений для творчості
Блискавична швидкість нового ноутбука XPS Creator Edition дозволяє легко передавати файли. Не варто більше турбуватися про точність кольори завдяки додатковому дисплею зі 100%-ю підтримкою Adobe RGB. Оцініть також неймовірний звук для мікшування та прослуховування завдяки динамікам, налаштованим музичним продюсером Джеком Джозефом Пьюїгом, неодноразовим лауреатом премії Grammy.

Зустрічайте платформу Intel Evo, що приносить радість творчості
Платформа Intel Evo надає необмежені можливості і навіть більше, де б ви не знаходилися. Компанії Dell і Intel спільно спроектували ноутбуки XPS 13 і XPS 13 «два в одному» із вбудованим процесором Intel Core 11-го покоління та графічною системою Intel Iris Xe, що володіють найвищою продуктивністю, портативністю та можливістю взаємодії.

Першокласний дизайн. Неперевершена зручність роботи.
XPS з підтримкою преміум-класу допомагає залишатися на зв'язку та продуктивно працювати завдяки оперативної та професійної допомоги, що надається в міру Необхідності. Разом з придбаним НОУТБУКОМ XPS ви отримуєте підтримку преміум-класу протягом одного року.

Швидше початок роботи
Миттєвий і безпечний вхід за допомогою всього лише одного погляду або торкання для швидкого початку роботи.
Забезпечують мобільність
Ноутбуки з діагоналлю 13 дюймів є портативними, тонкими та легкими, тому не обтяжують вас у дорозі.
Більше часу без заряджання
Довгий час роботи без підзарядки акумулятора забезпечує безперебійність роботи. У будь-яких умовах. В будь-який час.
Реалістичні кольори
Оцініть реалістичні кольори завдяки додатковому дисплею зі 100%-ю підтримкою Adobe RGB.
Найвища продуктивність, що відкриває широкі можливості для творчості
Наші високопродуктивні ноутбуки XPS оснащені найновішими процесорами Intel Core для настільних комп'ютерів.
Більше творення, менше очікування
Додатковий графічний процесор NVIDIA прискорює роботу творчих додатків, якими ви користуєтеся щодня.
Всі зображення та описи носять виключно ілюстративний характер. Технічні характеристики, функції та зовнішній вигляд продукту можуть відрізнятися залежно від продукту. Детальні технічні характеристики див. на сторінці технічних характеристик продукту.















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення






