- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- DELL
- Ноутбук Dell Vostro 5640 (N1095VNB5640UA_W11P)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 106
- Фото
Ноутбук Dell Vostro 5640 (N1095VNB5640UA_W11P)
743096
Ноутбук DELL Pro Max 16 (BTO602MC16255UA_W11P)681383
Ноутбук DELL 15 DC15250 Carbon Black (DC15250RPLU021UA_W11P)Схожі товари
Ноутбуки DELL
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Vostro 5640 |
| Клас | Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 16 |
| Тип матриці екрана | WVA |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | ComfortView |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 25 |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake-U |
| Модель процесора | Intel Core 7 150U (Raptor Lake-U) |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер / 12 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,8-5,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 5200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | 1-в-1 (SD / miniSD / microSD) |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1хUSB 3.2 Gen 2 Type-C (DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Вихід для навушників/ лінійний вихід mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | Два мікрофона (стерео) |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х4 Вт |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Жовтий |
| Оригінальний колір | Titan Grey |
| Вага ноутбука, кг | 1,7 |
| Загальна ширина виробу, мм | 356,78 |
| Загальна довжина виробу, мм | 249,52 |
| Загальна висота виробу, мм | 16,18 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 54 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 32x7x53 |
| Вага в упаковці, кг | 2,87 |
| Артикул | N1095VNB5640UA_W11P |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ноутбуки Dell з 16 ГБ оперативної пам'яті , Ноутбуки Windows , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки DELL з підсвічуванням, Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки з Windows 11, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Встигайте більше
Впорайтеся з вимогливими робочими навантаженнями з процесорами Intel Core. Насолоджуйтеся плавною роботою та швидким передаванням даних завдяки пам'яті DDR5, яку можна легко замінити або оновити за потреби.

Оптимізуйте продуктивність
Адаптивна система терморегуляції допомагає ноутбуку визначати, на якій поверхні він перебуває - на столі чи на колінах, - і відповідно регулює його живлення та температуру, щоб забезпечити оптимальну продуктивність.
Завжди залишайтеся на зв'язку
Швидко заряджайте ноутбук за допомогою ExpressCharge для продуктивної роботи в дорозі. Виняткова продуктивність
Інноваційний екран
Дивіться все на великому екрані зі співвідношенням сторін 16:10 з додатковою роздільною здатністю до 2,5K, яскравістю 300 ніт і 100% sRGB.
Працюйте з комфортом
Залишайтеся продуктивними довше завдяки технології зменшення випромінювання синього світла Dell ComfortView або ComfortView Plus. Ще більше знизьте втому очей завдяки функціям затемнення постійного струму, які зменшують мерехтіння.
Інтелектуальна оптимізація
Отримайте максимум від свого ПК за допомогою MyDell, програмного забезпечення на основі штучного інтелекту, яке надає інтелектуальні функції та налаштовувані параметри, що оптимізують аудіо, відео, заряд акумулятора та загальну продуктивність ПК.

Безперешкодна робота
Легко переміщайтеся по клавіатурі за допомогою 10-клавішної панелі.

Чіткий конференц-зв'язок
Виглядайте та звучіть якнайкраще під час конференц-зв'язку завдяки вбудованій веб-камері з роздільною здатністю FHD з функцією тимчасового шумопоглинання, вбудованим подвійним мікрофонам і функцією придушення фонового шуму на основі штучного інтелекту. Чітко чуєте своїх клієнтів і колег по команді завдяки гучним вбудованим динамікам. За потреби захистіть свою конфіденційність за допомогою механічної шторки.

Залишайтеся в безпеці:
- Захист на весь день. Військові випробування на міцність гарантують, що ваш пристрій витримає всі випробування робочого дня.
- Душевний спокій. Якщо вам потрібно відлучитися, ви можете фізично захистити свій ноутбук за допомогою вбудованого гнізда для замка безпеки.
- Сталий розвиток.
- Інновації в дизайні.
Vostro 16 розроблено з екологічно чистих матеріалів, включно з постіндустріальним переробленим алюмінієм і переробленим пластиком, а також витравленим логотипом на кришці, що зменшує кількість виробничих відходів і робить конструкцію довговічнішою. Продумані матеріали та дизайн допомагають зменшити кількість відходів і знизити вплив на навколишнє середовище.

Підвищені стандарти
Цей ноутбук сертифікований за стандартом ENERGY STAR 8.0. Він зареєстрований EPEAT Silver і отримав позначку EPEAT Climate+ Designation, що означає, що він відповідає найкращим галузевим практикам декарбонізації.

Інновації в упаковці
Кожен Vostro 16 постачається в пакуванні, придатному для вторинної переробки, яке на 100% складається з перероблених або поновлюваних матеріалів.
Прискорте успіх у бізнесі за допомогою Copilot і Windows 11 Pro
Найкращий у галузі штучний інтелект. Потужний кіберзахист. Створено для бізнесу. Багатозадачність на базі штучного інтелекту для нового способу роботи з Windows 11 Pro. Завдяки таким функціям, як Copilot у Windows, отримуйте найкращі відповіді, розвивайте свої навички та оптимізуйте робочі процеси без зайвих зусиль. Windows 11 Pro на ПК Dell - це новітні досягнення в галузі безпеки та штучного інтелекту, які зручно доставляються на ваш робочий стіл. Скористайтеся перевагами підвищення ефективності, продуктивності та безпеки завдяки штучному інтелекту вже сьогодні та впроваджуйте інновації, щоб вирішувати нові завдання завтра.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.

















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення







