- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- DELL
- Ноутбук DELL Vostro 3530 (210-BGLW-KTNP24)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 18/2
- Опис
- Аксесуари 104
- Фото
Ноутбук DELL Vostro 3530 (210-BGLW-KTNP24)
628547
Ноутбук DELL Latitude 7455 (N099L745513UA_W11P)681383
Ноутбук DELL 15 DC15250 Carbon Black (DC15250RPLU021UA_W11P)743096
Ноутбук DELL Pro Max 16 (BTO602MC16255UA_W11P)Схожі товари
Ноутбуки DELL
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Vostro 3530 |
| Клас | Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS) |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 35 |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-1334U (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер / 12 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,3-4,6 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 - 2666 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Так |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ac |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth (немає даних про версії) |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Type C (Gen 1 up to 5Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Оригінальний колір | Carbon Black |
| Вага ноутбука, кг | 1,66 |
| Загальна ширина виробу, мм | 358,5 |
| Загальна довжина виробу, мм | 235,5 |
| Загальна висота виробу, мм | 19 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 41 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 35x7x46 |
| Вага в упаковці, кг | 2,64 |
| Артикул | 210-BGLW-KTNP24 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки Dell 15 дюймів, Ноутбуки Dell з Intel Core i5 , Ноутбуки Dell з 16 ГБ оперативної пам'яті , Ноутбуки Windows , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки DELL з підсвічуванням, Ноутбуки з Windows 11, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Взял его, потому что нужен был что-то не слишком броское, но надежное. Экран нормальный, не бликует, цвета адекватные. Не кинотеатр, конечно, но глаза не устают даже после нескольких часов. Клавиатура – жестковата поначалу, но привык быстро. Производительность. Брал с i5 и 16 ГБ ОЗУ – для работы хватает. Не летает, но и не тормозит. Батарея – часов 5-6 в обычном режиме. Не макбук, но и не привязан к розетке
Я доволен устройством. Заряжается быстро, его вполне хватает для моих офисных нужд. Плюс, он невероятно лёгкий. Экран хороший. Корпус немного царапается. Единственное, система охлаждения немного шумновата, но она шумит недолго, так что, возможно, это не такой уж большой недостаток.
Стандартный ноутбук. Главное для меня, что работает он как надо. Нужные мне ворд, эксель, фотошоп прогружает быстро и не подвисает, если работаю часами напролет. Кнопочки удобные, щелкают не громко, не раздражают. Экран большой и чёткий, подходит для офисных задач идеально. Зарядка держится стабильно, почти на день хватает. Много разъемов, переходниками не пользуюсь практически.
Я купил этот ноутбук в основном для работы в офисе, с документами, таблицами, презентациями и видеозвонками. Он справляется со всем этим хорошо, без лишних проблем. Процессор достаточно быстрый. Ноутбук довольно тихий, даже когда работает на полную, и приятно, что он не превращается в маленькую печку - корпус не греется слишком сильно. И кстати о корпусе - он прочный и не пачкается.
Какая примерная реальная автономность батареи при просмотре видео или веб-сёрфинге?
Доброго дня, Анастасіє. Батарея забезпечує до 6-7 годин роботи за легких навантажень, як-от перегляд веб-сторінок або відео.
Какая тут видеокарта стоит? Мне надо не супер пупер, просто для работы
Добрий день, Павле! Використовується інтегрована відеокарта Intel Iris Xe Graphics. Це сучасне вбудоване графічне рішення, яке забезпечує достатню продуктивність для виконання офісних завдань, роботи з документами, веб-серфінгу та перегляду мультимедіа.
Опис
Продуктивність, яка вам потрібна
Процесори Intel Core 13-го покоління в поєднанні з безперебійною роботою SSD-накопичувача дають змогу швидко виконувати повсякденні завдання з легкістю. А завдяки акумулятору ємністю 41 або 54 Вт-год, який заряджається на 80% за одну годину за допомогою функції ExpressCharge, ви знаєте, що можете розраховувати на те, що ваш пристрій буде працювати цілий день. Тим часом адаптивна термосистема оптимізує живлення відповідно до місця розташування пристрою - на стабільній поверхні, наприклад, на столі, чи на нестабільній, наприклад, на колінах. Використовуючи вдосконалені алгоритми та акселерометри, ваш пристрій інтелектуально адаптує свої енергетичні та теплові профілі до ситуації, щоб підтримувати безперебійну роботу пристрою.

Створено для комфортної продуктивності
Зосередьтеся на поточній роботі завдяки 3-сторонній вузькій рамці. Велика сенсорна панель і повнорозмірна клавіатура, а також підйомний шарнір для більш ергономічного положення зап'ястя та покращеного потоку повітря - все це сприяє більш розслабленому використанню. Якщо ви хочете швидко виконати роботу, 10-клавішна цифрова панель і клавіша калькулятора допоможуть вам зробити це одним дотиком. Різноманітні порти та роз'єми дозволяють підключити все, що вам потрібно. Крім того, цей ноутбук, сертифікований TÜV Rheinland, з програмною технологією Dell ComfortView допомагає зменшити шкідливе випромінювання синього світла, щоб оптимізувати комфорт для очей протягом тривалого часу роботи на екрані. Клавіатура, стійка до розливання рідини, зменшує стрес, якщо трапиться нещасний випадок. А для додаткового душевного спокою ваш ноутбук пройшов 14 випробувань за стандартом MIL-810H, який включає низку тестів, що виходять за рамки стандартного тестування надійності Dell, тож ваш пристрій може витримати випробування робочого дня.
Залишайтеся захищеними
Модуль Trusted Platform Module 2.0 - це комерційна мікросхема безпеки, встановлена на материнській платі, яка створює та зберігає паролі та ключі шифрування. Він перевіряє, чи не втручалися в роботу комп'ютера перед завантаженням, і захищає ваші дані від зовнішніх програмних атак. Додатковий рівень захисту забезпечує клиноподібний гніздо для замка, що має додатковий рівень безпеки.

Покращуйте свій досвід
Оновлений алюмінієвий чохол пропонує безліч функцій у витонченому дизайні. Коли ви знімаєте на камеру, нова FHD веб-камера з широким динамічним діапазоном і функцією тимчасового шумозаглушення допоможе вам виглядати якнайкраще. Крім того, завдяки вбудованому подвійному мікрофону та штучному інтелекту, який зменшує фоновий шум, ви можете говорити так само чітко, як під час телефонної розмови. Крім того, аудіо на основі штучного інтелекту в MyDell оптимізує звук, щоб ви могли чітко чути й бути почутими. Для більшого душевного спокою, механічний затвор на камері захищає вашу конфіденційність.
"*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації."





















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення









