- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- DELL
- Ноутбук DELL Vostro 3525 (N1515PVNB3525UA_W11P)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 28
- Фото
Ноутбук DELL Vostro 3525 (N1515PVNB3525UA_W11P)
681383
Ноутбук DELL 15 DC15250 Carbon Black (DC15250RPLU021UA_W11P)628547
Ноутбук DELL Latitude 7455 (N099L745513UA_W11P)743096
Ноутбук DELL Pro Max 16 (BTO602MC16255UA_W11P)Схожі товари
Ноутбуки DELL
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Vostro 3525 |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | WVA |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS) |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 35 |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 2 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 5500U (Zen 2) |
| Кількість ядер процесора | 6 ядер / 12 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,1-4,0 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 – 3200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає, 1x2.5" HDD |
| Слот для карт пам'яті | Так |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ac |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth (немає даних про версії) |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Type C (Gen 1 up to 5Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | Роз'єм для замку безпеки |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 0,92 Мпікс |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | High Definition Audio |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Оригінальний колір | Black |
| Вага ноутбука, кг | 1,9 |
| Загальна ширина виробу, мм | 358,5 |
| Загальна довжина виробу, мм | 235,6 |
| Загальна висота виробу, мм | 19 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 41 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 32x7x50 |
| Вага в упаковці, кг | 2,56 |
| Артикул | N1515PVNB3525UA_W11P |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки Dell 15 дюймів, Ноутбуки Dell з 16 ГБ оперативної пам'яті , Ноутбуки Windows , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки DELL з підсвічуванням, Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки на AMD, Ноутбуки 6 ядер, Ноутбуки з Windows 11, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Продуктивність, яка вам потрібна
Повсякденні завдання вирішуються з легкістю завдяки процесорам AMD Ryzen. Насолоджуйтеся плавною роботою завдяки оперативній пам'яті DDR4 об'ємом до 16 ГБ. А завдяки акумулятору ємністю 41 або 54 Вт-год (в залежності від конфігурації), який заряджається на 80% за одну годину за допомогою функції ExpressCharge, ви знаєте, що можете розраховувати на те, що ваш пристрій буде працювати цілий день.

Працюйте зі швидкістю та комфортом
Зосередьтеся на поточній роботі завдяки тонким рамкам. Велика сенсорна панель, зручні клавіші, а також підйомний шарнір для більшої ергономіки та покращеного повітряного потоку - все це сприяє більш спокійному використанню. Безліч портів і роз'ємів дозволяють підключитися до всього, що вам потрібно. Крім того, цей ноутбук, сертифікований TÜV Rheinland, Dell ComfortView допомагає зменшити шкідливе випромінювання синього світла, щоб оптимізувати комфорт для очей під час тривалої роботи на екрані.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення служать лише для ілюстрації





















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення









