- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- DELL
- Ноутбук Dell Pro 16 (BTO604PC16255UA_W11P)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 8/6
- Опис
- Аксесуари 19
- Фото
Ноутбук Dell Pro 16 (BTO604PC16255UA_W11P)
743096
Ноутбук DELL Pro Max 16 (BTO602MC16255UA_W11P)724533
Ноутбук DELL Pro 16 Plus PB16250 (210-BPCJ-2512BMK)721346
Ноутбук DELL Pro 16 Plus (BTO212PB16250UA_W11P)Схожі товари
Ноутбуки DELL
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Dell Pro 16 |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 16 |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Multi-touch Screen |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | ComfortView Plus |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 35 |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 5 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7 PRO 350 (Zen 5) |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер / 16 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2-5 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 860M |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 5600 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2xThunderbolt 4 Type-С (supports display/power delivery) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 2 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки, Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 2,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter, Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Мультимедіа | Датчик Холла |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Основний колір | Сріблястий |
| Оригінальний колір | Platinum Silver |
| Вага ноутбука, кг | 1,91 |
| Загальна ширина виробу, мм | 358 |
| Загальна довжина виробу, мм | 251,8 |
| Загальна висота виробу, мм | 20,85 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 55 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Швидка зарядка акумулятора (ExpressCharge) |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 32x7x55 |
| Вага в упаковці, кг | 3,125 |
| Артикул | BTO604PC16255UA_W11P |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з металевим корпусом , Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ноутбуки Dell з сенсорним екраном , Ноутбуки Windows , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки DELL з підсвічуванням, Ноутбуки 8 ядер, Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Ноутбуки з Windows 11, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Сразу говорю про расширение памяти до 64гб, это практично. А в работе он окей, быстро все загружает
Очень быстрый и универсальный ноут. Оперативы здесь достаточно, но два слота свободных есть если нужно больше. Процессор работает гладко, без заминок и пауз. Большие обьемы дебага, компиляции и так далее проходят быстро. Кроме этого он неплохо выгребает и более простые вещи. Для полного счастья не хватает полноценной видеокарты, но мне не критично.
Потужний ноут хоч і без відеокарти) Але оперативи 32 та ссд на 512 гб достатньо для швидкої офісної роботи) + є підсвічування клави
Батареї вистачає на довго, для мене важливо, коли працює не дома, і поруч немає розетки. Якісна збірка, міцний корпус. Працює швидко, після покупки все те що робив раніше завантажує систему не більше 40-50%
яка відеокарта тут встановлена та чи підходить для ігор цей ноутбук.
Доброго дня, Станіславе. У цій конфігурації використовується вбудована графіка AMD Radeon 860M яка забезпечує плавну роботу інтерфейсу, перегляд відео у високій якості та базову графічну продуктивність для неігрових завдань.
Добрий день, підкажіть буль ласка чи є в ноутбуці слот для замка безпеки та чи встановлена ос?
Доброго дня, Ярославе. Так, є гніздо для замка для захисту ноутбука від фізичного зняття. Ноутбук постачається з Windows 11 Pro.
Доброго дня Чи можете запитати у постачальника дату поставки, цієї аба аналогічної моделі на базі AMD AI 7 350 Або надати контакти імпортера, щоб з'ясувати чи очікується поставка.
Добрий день, Олег! На жаль, ця інформація відсутня. Рекомендуємо скористатись кнопкою "Повідомити про наявність"
Як вага та ергономіка у нього? Він підійде для частих поїздок?
Доброго дня, Семен! Вага цього ноутбука складає 1,91 кг, а його діагональ - 16". Для використання в поїздках він підійде, але для цього рекомендуємо підібрати відповідну сумку.
Опис
Необхідна продуктивність у новому сучасному дизайні
Покращена мобільність і продуктивність, тривалий час автономної роботи та абсолютно новий інноваційний дизайн роблять цей пристрій надійним. Ноутбуки Dell Pro виготовлені з використанням до 30 % пластику PCR.

Елегантний і міцний
Dell Pro 16 ретельно виготовлений з металевим покриттям з платинового срібла. Створений для подорожей, куди б не привела вас робота, Dell Pro 16 проходить суворі випробування MIL-STD на міцність і надійність. Dell Pro 16 має на 10 % більшу площу екрану, ніж його попередник.

Максимальна продуктивність
Тривалий час автономної роботи дає вам свободу працювати без підключення до мережі. 11,1 години автономної роботи з FHD+.

Покращте свій робочий процес за допомогою ШІ
Підвищіть свою ефективність і багатозадачність на ПК з ШІ з процесором AMD Ryzen AI серії 300. Завдяки GPU, CPU і додатковому NPU ви можете використовувати потужний ШІ на пристрої для оптимізації широкого спектру поточних і майбутніх додатків. Для компаній, які хочуть прискорити впровадження додатків ШІ серед своїх співробітників, Dell пропонує найповніший в галузі набір інструментів ШІ, що використовує технологію NPU. Dell Pro AI Studio приносить штучний інтелект прямо на ваш пристрій, забезпечуючи безперебійну роботу, як в хмарі, без високої ціни. Це ідеальне рішення для інтеграції штучного інтелекту в пристрій і забезпечення безперебійної роботи в будь-якому робочому середовищі.

- NPU. Низьке енергоспоживання: ідеально підходить для запуску функцій штучного інтелекту, таких як Microsoft Studio Effects, під час відеодзвінків. Підтримує функції Copilot+ PC, якщо вони доступні.
- CPU. Швидка реакція: ідеально підходить для багатозадачності в реальному часі та робочих навантажень штучного інтелекту, таких як шумозаглушення та миттєва транскрипція.
- GPU. Висока пропускна здатність: ідеально підходить для створення цифрового контенту з прискоренням штучного інтелекту та редагування відео.
Сміливий редизайн
- Виберіть з безлічі дисплеїв, включаючи FHD+, сенсорні або несенсорні варіанти і ComfortView Plus.
- Модернізовані порти з другим портом Type-C з функціями Thunderbolt і HDMI 2.1.
- Залишайтеся на зв'язку завдяки швидким варіантам підключення, включаючи бездротову карту з підтримкою Wi-Fi 6E.
- Модернізована пам'ять DDR5 для швидкого часу відгуку і високої продуктивності.

Робіть більше
Тонкий, витончений і елегантний Dell Pro 16 створений, щоб добре виглядати і добре працювати.
- Модульна конструкція. Більш міцна конструкція з модульними портами USB-C, клавіатурою і платою вводу-виводу для більшої надійності.
- Співвідношення сторін 16:10. На 10% більше екранного простору і більш вузькі межі в порівнянні з попереднім поколінням.
- Зручна навігація. Більша сенсорна панель забезпечує більше простору і комфорту.

Створений з урахуванням принципів циркулярності
Безкомпромісна міцність, що відповідає вашій продуктивності, у першому в світі комерційному ПК, розробленому з модульним портом USB-C, який має в 4 рази кращу стійкість до скручування і в 33 рази кращу ударостійкість, що підвищує міцність і спрощує ремонт. Цей ноутбук має сертифікати ENERGY STAR, TCO і EPEAT Gold з Climate+. Це означає, що він відповідає ключовим критеріям стійкості щодо енергоспоживання і впливу на клімат. Цей ноутбук розроблений з використанням перероблених матеріалів, таких як до 50% переробленого пластику в рамці, підставці для рук і нижній кришці і 98% переробленого пластику в рамі акумулятора. Він також поставляється в упаковці, виготовленій з 100% перероблених або поновлюваних матеріалів.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.



















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення








