₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ASUS
- Ноутбук ASUS Vivobook 16 Flip TP3607SA-RJ016W (90NB1511-M000M0)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 13
- Відео 1
- Фото
Ноутбук ASUS Vivobook 16 Flip TP3607SA-RJ016W (90NB1511-M000M0)





















734731
Ноутбук ASUS ROG Strix G16 G615JHR-RV075 (90NR0LL1-M005C0)706653
Ноутбук ASUS Vivobook S 14 M3407HA-SF099 (90NB16E1-M006Z0)628418
Ноутбук ASUS ROG Strix SCAR 16 G635LX-RW082X (90NR0L81-M00350)Схожі товари
Ноутбуки ASUS
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 16" |
| Тип матриці екрана | OLED |
| Роздільна здатність екрану | 2880x1800 |
| Сенсорний екран | Multi-touch Screen |
| Покриття екрана | Глянцеве |
| Технології екрана | Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 400 нт |
| Пікова яскравість екрана, ніт | 500 нт |
| Кольорове охоплення DCI-P3, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Lunar Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 226V (Lunar Lake) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 8 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,1-4,5 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Arc Graphics 130V |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | microSD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Home |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 7 |
| Версія Bluetooth | 5.4 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort), 1x Thunderbolt 4 (support Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | Smart Amp Technology |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | ASUS Precision touchpad |
Корпус
| Система охолодження | ASUS IceCool |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,76 |
| Загальна ширина виробу, мм | 355 |
| Загальна довжина виробу, мм | 244,3 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,4 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 75 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З Thunderbolt, З TPM, Зі слотом для карт пам'яті |
| Аксесуари в комплекті | Миша, Стилус |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 30x40x7 |
| Вага в упаковці, кг | 3 |
| Артикул | 90NB1511-M000M0 |
| Штрихкод | 4711387894880 |
| Додатково | Ноутбуки Asus з сенсорним екраном, Ноутбук трансформер Asus, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з металевим корпусом, Ноутбуки з потужною батареєю, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки в алюмінієвому корпусі, Ноутбуки з Thunderbolt 3 портом, Ноутбуки Windows, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки 8 ядер, Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки Asus з підсвічуванням клавіатури, Китайські ноутбуки, Ноутбуки з стилусом, Ноутбуки з Windows 11, Ноутбуки Asus сірі |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Інтелектуальний, універсальний
Готові до прискорення? Зустрічайте універсальний ноутбук ASUS Vivobook 16 Flip зі штучним інтелектом. Він оснащений шарніром, який розкриває екран на повні 360° для максимальної свободи, і підтримує стилус ASUS Pen 2.0, що дає змогу легко й швидко адаптувати режим роботи пристрою під ваші потреби. Ноутбук працює на базі новітнього процесора Intel Core Ultra, а також оснащений приголомшливим 16-дюймовим сенсорним NanoEdge-екраном. Завдяки тривалому часу автономної роботи він здатний працювати без заряджання протягом декількох робочих днів. Це найкращий ноутбук для студентів і користувачів, які часто працюють в мобільних умовах.

Потужна та енергоефективна платформа
Ноутбук оснащується процесором Intel Core Ultra для прискорення обчислень у застосунках зі штучним інтелектом. Завдяки новим продуктивним та енергоефективним ядрам забезпечується зниження енергоспоживання до 40%. Завдяки технології Intel AI Boost і пам'яті LPDDR5X ноутбук легко впорається з вимогливими завданнями в багатозадачному режимі.

ASUS Copilot+ PC нового покоління
ASUS Vivobook 16 Flip - новий ноутбук класу Copilot+ PC. Оснащений новітнім процесором із підтримкою штучного інтелекту, цей ноутбук пропонує новітні інтелектуальні функції, підвищену безпеку, швидкість і можливості для персоналізації. Інтегрований модуль для прискорення ШІ-обчислень, функція Copilot у Windows для персоналізованої допомоги та набір потужних ШІ-інструментів від ASUS роблять цей пристрій найкращим помічником. ASUS Copilot+ PC простіше, швидше й розумніше звичайних ноутбуків. Ви можете скористатися всіма можливостями штучного інтелекту просто зараз. Відчуйте різницю!

ШІ для безпеки й конфіденційності
Функція ASUS Adaptive Lock забезпечує безпеку вашого простору й заощаджує енергію, блокуючи ноутбук. Коли ж ви знову наблизитеся до нього, вона розблокує ноутбук.

ШІ для найкращого звуку
Технологія ASUS AI Noise Cancelation використовує велику базу даних, складену методом глибинного навчання, щоб усувати фонові шуми під час онлайн-зустрічей і прослуховування аудіо.
Акумулятор високої ємності з підтримкою швидкого заряджання
З ASUS Vivobook 16 Flip вам більше не доведеться турбуватися про рівень заряду акумулятора. Завдяки надійному акумулятору високої ємності ноутбук здатен працювати впродовж кількох робочих днів без заряджання. Крім того, завдяки технології швидкого заряджання його можна швидко підзарядити й повернутися до своїх справ без жодних перерв.

Приголомшливий OLED дисплей
ASUS Vivobook 16 Flip подарує неймовірні візуальні враження. Його 16-дюймовий OLED дисплей відтворює надзвичайно чітке й плавне зображення.

Адаптивне звучання
У співпраці з Dolby Atmos було створено аудіосистему, яка динамічно налаштовує параметри звуку в різних режимах, забезпечуючи стабільно якісний звук у будь-якій орієнтації пристрою.
Швидкість Wi-Fi 7
У ASUS Vivobook 16 Flip використовується бездротовий модуль стандарту Wi-Fi 7, який до 4,8 раза швидше попереднього Wi-Fi 6. Ноутбук автоматично вибирає маршрутизатор з найсильнішим сигналом і максимально ефективно використовує доступну пропускну здатність каналу зв’язку. Що стосується периферійного бездротового інтерфейсу Bluetooth, то комунікаційні й розважальні можливості розширено і тут: до ноутбука можна підключити до трьох пар Bluetooth-навушників одночасно.

Захист особистої інформації
Підвищте рівень конфіденційності за допомогою функції розпізнавання обличчя Windows Hello. Її доповнює платформа Microsoft Pluton, яка поєднує в собі новітні апаратні рішення, мікропрограми та програмне забезпечення для ефективного захисту від кіберзагроз, що постійно еволюціонують. Ваші пристрої перебуватимуть у безпеці, де б ви не були.
Вебкамера з магнітним перемикачем
Вебкамера ноутбука оснащена спеціальною шторкою. Закривши її, можна не боятися випадково активувати відеозв'язок. У шторці використовуються магніти для створення невеликого опору, що покращує плавність її руху.

Миттєве розблокування
Функція Windows Hello дозволяє швидко й безпечно розблокувати ноутбук за допомогою камери з інфрачервоним (ІЧ) сенсором.

Збільшений на 40% тачпад
Тачпад із гладкою поверхнею розроблений для комфортної роботи. На нього за допомогою методу фізичного осадження з парової фази (PVD) нанесено високотехнологічне гідрофобне покриття, яке запобігає появі слідів від пальців і надає тачпаду більшої стійкості до зношування.

Повний набір портів для мобільності
ASUS Vivobook 16 Flip має повний набір портів для підключення будь-яких периферійних пристроїв, дисплеїв і проєкторів. Серед них - швидкісний порт Thunderbolt 4 (Type-C) який підтримує передачу даних зі швидкістю до 40 Гбіт/с і дозволяє легко заряджати ноутбук за допомогою широкого спектра стандартних зарядних пристроїв USB-C. Пропонуються також порт USB 3.2 Gen 2 Type-C з підтримкою дисплеїв формату до 4K (120 Гц) і вихід HDMI 2.1, а наявність комбінованого аудіороз’єму означає максимум зручності для виведення звуку.

Відповідність військовому стандарту США
Ноутбуки ASUS відзначається підвищеною надійністю, підтвердженням чого є успішне проходження ними випробувань на відповідність військово-промисловому стандарту MIL-STD 810H. Такі випробування містили перевірку працездатності в найсуворіших умовах експлуатації. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації







































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення