- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ASUS
- Ноутбук ASUS Vivobook 16 OLED X1605VA-SH2457 (90NB13W2-M00CU0)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 47
- Фото
Ноутбук ASUS Vivobook 16 OLED X1605VA-SH2457 (90NB13W2-M00CU0)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки ASUS
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 16" |
| Тип матриці екрана | OLED |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Flicker-Free, Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 0,2 |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
| Кольорове охоплення DCI-P3, % | 95 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core 9 270H (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Кількість продуктивних ядер | 6 |
| Кількість енергоефективних ядер | 8 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 20 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,0-5,8 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,7-5,8 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 2,0-4,1 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 24 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 4800 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 1 (вільних – 0, встановлена пам'ять розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 24 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.4 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Type C (Gen 1 up to 5Gbps), 1 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | SonicMaster Technology |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | ASUS Precision touchpad |
Корпус
| Система охолодження | ASUS IceCool |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сріблястий |
| Вага ноутбука, кг | 1,88 |
| Загальна ширина виробу, мм | 358,7 |
| Загальна довжина виробу, мм | 249,5 |
| Загальна висота виробу, мм | 19.9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 50 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 68W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x36x25 |
| Вага в упаковці, кг | 1,88 |
| Артикул | 90NB13W2-M00CU0 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки Asus з підсвічуванням клавіатури, Китайські ноутбуки, Ноутбуки на 1 терабайт |
Інструкції
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Холодніше, тихіше, швидше!
Щоб зберігати прохолоду в будь-яких ситуаціях, в системі охолодження Vivobook 16 використовуються вентилятори IceBlade та дві групи вентиляційних отворів.

Барвисте зображення
Ноутбук Vivobook 16 оснащується високоякісним дисплеєм із неймовірно тонкою рамкою з трьох сторін (NanoEdge). Цей дисплей може похвалитися високою чіткістю і широкими кутами огляду, а його ергономічність, зокрема зменшений рівень випромінюваного синього світла, сертифікована незалежною лабораторією TÜV Rheinland.

Повнорозмірна клавіатура з інтервалом клавіш 19,05 мм
Повнорозмірні клавіші розташовані з інтервалом 19,05 мм – як на клавіатурі настільного комп’ютера, – тож друк на клавіатурі буде надзвичайно комфортним і точним, і робота буде блискавичною.

Великий хід клавіш – 1,4 мм
Великий хід клавіш – 1,4 мм – дає вам змогу друкувати, не докладаючи надмірних зусиль. А спеціально розроблений ASUS гумовий ковпачок гарантує, що тактильна віддача на зусилля, з яким ви натискаєте на клавішу, буде саме такою, як потрібно для підтримання хорошого контакту.

Виступ верхівки клавіші на 0,1 мм
При повному натисканні клавіші на клавіатурі ErgoSense не занурюються нижче рівня клавіатурної дошки. Верхівки клавіш залишаються виступати на 0,1 мм над поверхнею, що робить друк комфортним та ергономічним.

Оптимальне співвідношення сил натиску: досконалість досягнуто
Тактильні відчуття від клавіатури залежать від співвідношення між граничною силою (також відомою як сила натиску) і силою контакту. Гранична сила виникає, коли ви натискаєте на клавішу та досягаєте максимальної сили, яку гумовий ковпачок під клавішею може витримати без деформації. Сила контакту виникає, коли нижня частина клавіші торкається друкованої плати і генерує електронний сигнал, який, у свою чергу, запускає пов’язану з цією клавішею дію. Щоб отримати максимально природне відчуття від клавіатури, профільні експерти ASUS науковим шляхом визначили, що оптимальне для ергономіки співвідношення цих сил становить 45–60%. Ці сили точно вимірюються та регулюються за допомогою розроблених ASUS гумових ковпачків під клавішами.
Іони срібла на 99% сповільнюють розмноження бактерій
ASUS Antimicrobial Guard Plus – це покриття поверхні ноутбука, що містить позитивно заряджені іони срібла. Іони срібла та негативно заряджені мікробні клітини притягуються один до одного, а потім іони проколюють поверхню оболонки клітин, пошкоджуючи їхню структуру та перешкоджаючи розмноженню.
Розблокування одним дотиком
Вбудований у тачпад сканер відбитків пальців забезпечує зручну й швидку авторизацію в операційній системі Windows. Для цього більше не потрібно вводити пароль – досить лише одного дотику!

Механічна шторка вебкамери
Vivobook 16 оснащено спеціальною шторкою. Закривши її, можна не боятися випадково активувати відеозв’язок.

Для спільної роботи
Кришку Vivobook 16 можна розкривати на 180°, кладучи її на стіл. Це особливо зручно під час спільного перегляду контенту з колегами або друзями.

Покращення зображення вебкамери в режимі реального часу
З розробленою ASUS технологією тривимірного усунення шумів (3DNR) та новими ефектами вебкамери, доступними в застосунку MyASUS, ваші відеодзвінки вийдуть на принципово новий рівень. Технологія 3DNR робить зображення веб-камери чіткішим за допомогою унікального алгоритму, який збільшує різкість зображення, і усуває шум у реальному часі, щоб зображення під час відеодзвінка виглядало чітким і ясним. Серед ефектів вебкамери, доступних у MyASUS, є ще кілька корисних функцій обробки зображень: розмиття фону (Background Blurring) для більшої конфіденційності; оптимізація освітлення (Lighting Optimization), щоб обличчя не були затінені; відстеження рухів (Motion Tracking), щоб ви завжди знаходилися в центрі кадру, та відстеження очей (Eye Tracking), щоб ваш погляд менше відводився від камери.

Інтелектуальне шумозаглушення нового покоління
Оскільки все більше людей зараз вчаться й працюють із дому, використовуючи як засіб спілкування відеозв’язок, фахівці ASUS розробили технологію ефективного шумозаглушення на основі машинного навчання. Застосовуючи алгоритми машинного навчання, вона ефективно відфільтровує сторонні звуки, залишаючи лише голоси співрозмовників. Функція ASUS AI Noise-Canceling Microphone у програмному центрі MyASUS відфільтровує навколишні шуми, щоб ви чітко чули всіх співрозмовників.

Висока якість звучання
У ноутбуках ASUS реалізовано ексклюзивну технології SonicMaster, що представляє собою комплекс апаратних і програмних засобів поліпшення звуку, які забезпечують безпрецедентне для мобільних комп’ютерів якість звучання вбудованої аудіосистеми.

Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбуки ASUS мають виняткову міцність і відповідають вимогам стандарту США MIL-STD-810H для обладнання військового класу. Вони пройшли 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Результатом є асортимент пристроїв, відомих своєю міцністю та надійністю. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.






















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення










