- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ASUS
- Ноутбук ASUS Chromebook CZ11 Flip CZ1104FM2A-NS0267 (90NX07V1-M00900)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 75
- Фото
Ноутбук ASUS Chromebook CZ11 Flip CZ1104FM2A-NS0267 (90NX07V1-M00900)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
















Схожі товари
Ноутбуки ASUS
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 11.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1366x768 |
| Сенсорний екран | Multi-touch Screen |
| Покриття екрана | Глянцеве |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 118 |
Процесор
| Виробник процесора | MediaTek |
| Модель процесора | MediaTek Kompanio 520 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,0 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | ARM Mali-G52 MC2 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR4X |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 1 (вільних – 0, встановлена пам'ять розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 64 ГБ (eMMC) |
| Вбудований накопичувач (інше) | Розпаяний на МП |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | ChromeOS |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Бездротові технології | 4G |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 5 |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,41 |
| Загальна ширина виробу, мм | 296,9 |
| Загальна довжина виробу, мм | 213 |
| Загальна висота виробу, мм | 21 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 50 |
| Кількість осередків акумулятора | 2 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 45W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | З Bluetooth |
| Аксесуари в комплекті | Стилус |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x29x21 |
| Вага в упаковці, кг | 1,45 |
| Артикул | 90NX07V1-M00900 |
| Штрихкод | 4711636473927 |
| Додатково | Ноутбуки Asus з сенсорним екраном, Ноутбук трансформер Asus, Новинки ноутбуків, Дешеві ноутбуки, Ноутбук 11 дюймів, Ноутбуки до 20000 грн, Ноутбуки 8 ядер, Ноутбуки Asus з 8 Гб оперативної пам'яті, Ноутбуки Asus з IPS матрицею, Китайські ноутбуки, Ноутбуки з стилусом, Ноутбуки до 35000 грн., Ноутбуки до 40000 грн., Ноутбуки до 50000 грн., Недорогі ноутбуки Asus, Ноутбуки Asus сірі, Ноутбуки для студента, Ноутбуки для дому |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Захист від ударів
Міцний гумовий бампер захищає всі грані й кути корпусу, знижуючи силу механічних ударів і зберігаючи внутрішні компоненти в безпеці. ASUS Chromebook CZ11 Flip має зносостійкий корпус із мікротекстурою, яка захищає пристрій від забруднень і відбитків пальців, зберігаючи його охайний вигляд.

Захист від бризок
Клавіатура ноутбука здатна витримати потрапляння невеликої кількості води, тому випадкові бризки їй не страшні. Просто приберіть рідину, протріть і висушіть пристрій – і продовжуйте користуватися ноутбуком!

Протиковзкі вставки
Випадкове падіння ноутбука – це постійний ризик, коли учні переміщуються між класами або навчаються в мобільних умовах. Тому на нижній панелі моделі ASUS Chromebook CZ11 Flip є гумова смужка, яка не тільки утримує його на місці під час використання, але й знижує ризик випадкового вислизання з рук під час перенесення.
Надміцне скло Gorilla Glass
ASUS Chromebook CZ11 Flip оснащений захисним склом Corning Gorilla Glass, яке вирізняється надзвичайною стійкістю до пошкоджень і здатністю витримувати значні механічні навантаження. Матеріал цього скла перевершує за характеристиками традиційне натрієво-вапняне скло, забезпечуючи кращий захист екрана під час натискання, жестів та малювання стилусом.

До служби готовий!
Заняття у класі можуть бути вельми напруженими, але ASUS Chromebook CZ11 Flip готовий упоратися з будь-яким тиском. Створений відповідно до вимог військово-промислового стандарту MIL-STD-810H7, він також успішно пройшов суворі внутрішні тести ASUS. Наприклад, його екранний шарнір та інтерфейсні порти піддавалися довгим випробуванням, які імітують не дуже акуратне поводження з пристроєм під час щоденного використання.

Розкриття на 360 і стилус
Екран, що розкривається на 360° дозволяє ASUS Chromebook CZ11 Flip повністю змінити підхід до навчання. Використовуйте режим планшета для складання тестів, режим перегляду для вивчення матеріалів чи перевірки робіт або класичний режим ноутбука для написання звітів. Фірмовий стилус допомагає реалізувати творчий потенціал і підвищити продуктивність, а завдяки спеціальному механізму його можна миттєво дістати або надійно зафіксувати в корпусі.

Антимікробний захист
Для підтримки гігієни клавіатура, тачпад і робоча панель ASUS Chromebook CZ11 Flip мають спеціальне покриття із технологією ASUS Antimicrobial Guard. За даними проведених досліджень, що відповідають стандарту ISO 22196, ця обробка пригнічує ріст бактерій протягом 24 годин більш ніж на 99%. Покриття ASUS Antimicrobial Guard також стійке до впливу очищувальних засобів на спиртовій основі, що допомагає довше зберігати поверхню ноутбука чистою та гігієнічною.

Потужність за першою вимогою
Енергоефективна платформа MediaTek на базі ARM гарантує тривалу роботу ноутбука без підзаряджання, щоб учні могли зосередитися на навчанні, не відволікаючись на дрібниці. Завдяки процесору MediaTek Kompanio 540 пристрій демонструє вищу обчислювальну потужність, пропонуючи на 50% кращу одноядерну продуктивність CPU. Це суттєво полегшує написання коду та роботу в навчальних середовищах на кшталт Minecraft Education Edition. Автономність до 19 годин3 та легка конструкція (від 1,21 кг) перетворюють цей лептоп на витривалого супутника для сучасної освіти.

Час автономної роботи – до 19 годин
Завдяки підтримці до 19 годин автономної роботи, одного заряду батареї ASUS Chromebook CZ11 Flip вистачить на цілий день занять і навіть більше, що дозволить учням насолоджуватися навчанням і відпочинком без перерв.

Додаткова камера 5 Мп
ASUS Chromebook CZ11 Flip оснащено 5-мегапіксельною основною камерою, що спрямована назовні, а також фронтальною HD-камерою. Висока роздільна здатність обох модулів забезпечує неперевершені можливості для фото- та відеозйомки під час навчальних досліджень.

Зручність перенесення
ASUS Chromebook CZ11 Flip вирізняється портативною конструкцією та важить від 1,21 кг, що дозволяє учням легко переміщатися між навчальними аудиторіями, не відчуваючи зайвого навантаження.

Сучасні інтерфейси
Для максимально продуктивної роботи важливо мати всі необхідні порти під рукою. ASUS Chromebook CZ11 Flip пропонує широкі можливості підключення: комбінований аудіороз’єм, два порти USB 3.2 Gen 1 Type-A, слот для замка Kensington, вихід HDMI 1.2, два порти USB 3.2 Gen 1 Type-C, а також може бути укомплектований фірмовим стилусом.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
