- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ASUS
- Ноутбук ASUS Zenbook S14 UX5406AA (90NB16Q2-M00810)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 41
- Фото
Ноутбук ASUS Zenbook S14 UX5406AA (90NB16Q2-M00810)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки ASUS
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 14" |
| Тип матриці екрана | OLED |
| Роздільна здатність екрану | 2880x1800 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Глянцеве |
| Технології екрана | ASUS Splendid |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 0,2 |
| Яскравість екрана, ніт | 500 нт |
| Пікова яскравість екрана, ніт | 1100 |
| Кольорове охоплення DCI-P3, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Arrow Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 386H (Panther Lake) |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Кількість продуктивних ядер | 4 |
| Кількість енергоефективних ядер | 8 |
| Кількість енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням | 4 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 16 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,6-4,9 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,1-4,9 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,6-3,7 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 8533 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 7 |
| Версія Bluetooth | 6.0 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 x Thunderbolt 4 (up to 40 Gbps, Power Delivery, DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Два мікрофона (стерео) |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | Smart Amp Technology |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | ASUS Precision touchpad |
Корпус
| Система охолодження | ASUS Ambient Cooling |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Білий |
| Вага ноутбука, кг | 1,2 |
| Загальна ширина виробу, мм | 310,3 |
| Загальна довжина виробу, мм | 214,7 |
| Загальна висота виробу, мм | 12.9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 77 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 68W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З Thunderbolt, З TPM |
| Аксесуари в комплекті | Чохол |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x32x22 |
| Вага в упаковці, кг | 1,2 |
| Артикул | 90NB16Q2-M00810 |
| Додатково | Тонкі ноутбуки Asus, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з металевим корпусом, Ноутбуки з потужною батареєю, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки в алюмінієвому корпусі, Ноутбуки з Thunderbolt 3 портом, Ноутбуки для роботи з графікою, 14-дюймові ноутбуки Asus, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Ноутбуки Asus з підсвічуванням клавіатури, Китайські ноутбуки, Ноутбуки на 1 терабайт, Дорогі ноутбуки, Ноутбуки 16 ядер, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Легкість і елегантність
Природна естетика та міцність Ceraluminum – усе в компактному корпусі завтовшки лише 1,1 см!

Тиха потужність. Точний контроль
Працюйте комфортно й ефективно завдяки інтелектуальній системі охолодження: два вентилятори, велика випарна камера та вентиляційні отвори, прецизійно виконані на ЧПК-верстаті.

Створений для максимуму
Насолоджуйтесь потужністю, якої вистачає на весь день, портами для будь-яких потреб і великим тачпадом, що миттєво реагує на дотики.

Звук і зображення – як у кіно!
OLED-дисплей із роздільною здатністю 3K, частотою оновлення 120 Гц і піковою яскравістю 1100 кд/м² та чотири потужні динаміки – кожна мить максимально яскрава й чітка.

Інтелектуальний захист
Безпека ваших даних завжди гарантована завдяки функціям розпізнаванню обличчя (Windows Hello) та адаптивного блокування (Adaptive Lock). Ще більше захисту надають ключі доступу Windows і технологія Microsoft Pluton.

Стійкість до зносу та подряпин
Витримує тривале тертя та вплив абразивних частинок, не виявляючи при цьому ознак зношування.
Ударостійкість
Захистить ноутбук від пошкодження, якщо він випадково впаде зі столу або вислизне з рук.
Інноваційна система охолодження
Випарна камера, збільшена на 37%, і пара вентиляторів нової конструкції покращують відведення тепла, забезпечуючи зниження температури пристрою до 4. Система охолодження працює майже безшумно під час легких навантажень – рівень шуму менше ніж 25 дБ, гарантуючи користувачам максимально комфортні умови для роботи.
Енергія на весь день
Акумулятор високої ємності надає ASUS Zenbook S14 здатність працювати в автономному режимі весь робочий день. А коли прийде час підзарядитися, технологія швидкого заряджання допоможе зробити це швидко й легко через порт USB-C.

Друкуйте без втоми
Повнорозмірна клавіатура з ергономічними клавішами забезпечує швидкий і комфортний набір тексту. Ковпачки клавіш із покриттям Excimer витримують до 50 000 циклів тертя без слідів зносу.

OLED-дисплей 3K, 120 Гц і 4 динаміки
ASUS Zenbook S14 – це справжній домашній кінотеатр, оснащений OLED-дисплеєм ASUS Lumina з роздільною здатністю 3K, частотою оновлення 120 Гц і піковою яскравістю 1100 кд/м²18, а також чотирма динаміками з фронтальними твітерами, що створюють об’ємне й насичене звучання.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення











