- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ASUS
- Ноутбук ASUS Vivobook 14 M1407KA-LY142 Platinum Gold (90NB15H2-M006X0)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 58
- Фото
Ноутбук ASUS Vivobook 14 M1407KA-LY142 Platinum Gold (90NB15H2-M006X0)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!












Схожі товари
Ноутбуки ASUS
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 14" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | ASUS Splendid |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 5, AMD Zen 5c |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 5 330 (Zen 5) |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Кількість продуктивних ядер | 1 |
| Кількість енергоефективних ядер | 3 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 8 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,0-4,5 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,0-4,5 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 2,0-3,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 820M |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 1 (вільно – 1, встановлена пам`ять розпаяна на МП) |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | SonicMaster Technology |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | ASUS Precision touchpad |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Золотистий |
| Вага ноутбука, кг | 1,46 |
| Загальна ширина виробу, мм | 315,2 |
| Загальна довжина виробу, мм | 223,4 |
| Загальна висота виробу, мм | 19,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 42 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З TPM |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 27x7x45 |
| Вага в упаковці, кг | 2,35 |
| Артикул | 90NB15H2-M006X0 |
| Штрихкод | 4711636402118 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки 4 ядра, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки Asus 4 ядра, 14-дюймові ноутбуки Asus, Ноутбуки Asus з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки Asus з IPS матрицею, Китайські ноутбуки, Ноутбуки до 40000 грн., Ноутбуки до 50000 грн., Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Більш інтелектуальний
ASUS з гордістю представляє новий ASUS Copilot+ PC – ASUS Vivobook 14. Оснащений новітнім процесором із підтримкою штучного інтелекту. Цей ноутбук пропонує новітні інтелектуальні функції, підвищену безпеку, швидкість і можливості для персоналізації. Інтегрований модуль для прискорення ШІ-обчислень, функція Copilot у Windows для персоналізованої допомоги та набір потужних ШІ-інструментів від ASUS роблять цей пристрій найкращим помічником. ASUS Copilot+ PC простіше, швидше й розумніше звичайних комп’ютерів. Ви можете скористатися всіма можливостями штучного інтелекту просто зараз.

Більш потужний
ASUS Vivobook 14 – це ідеальний інструмент для вирішення будь-яких завдань. Оснащений потужним процесором AMD Ryzen AI, швидкісним модулем Wi-Fi 6, високошвидкісною оперативною пам’яттю обсягом 16 ГБ і твердотільним накопичувачем місткістю 512 ГБ, він пропонує виняткову продуктивність і достатньо місця для зберігання всіх необхідних даних. Насолоджуйтеся підвищеною продуктивністю завдяки оновленій системі охолодження з підтримкою TDP процесора до 35 Вт. Удосконалена технологія теплових трубок і вентилятор більшої товщини сприяють покращенню потоку повітря, що забезпечує ефективне охолодження й стабільну роботу системи під високими навантаженнями.

Тривалий час автономної роботи
Завдяки підтримці технології USB-C Easy Charge ноутбук ASUS Vivobook 14 можна зручно заряджати за допомогою широкого спектру стандартних зарядних пристроїв з інтерфейсом USB-C, зокрема від павербанків. Швидко поповнити заряд батареї можна від будь-якого зарядного пристрою із сертифікацією USB-C Power Delivery (PD), що працює в діапазоні напруги 5–20 В. Крім того, пристрій можна підзарядити в дорозі за допомогою зарядних пристроїв, що пропонуються в літаках, портативних зарядних пристроїв тощо.

Більше можливостей для підключення
ASUS Vivobook 14 оснащено широким набором інтерфейсних портів. Він пропонує по два порти USB 3.2 Gen 1 Type-A і USB 3.2 Gen 1 Type-C з підтримкою швидкого заряджання, вихід HDMI та комбінований аудіороз’єм. Крім того, завдяки модулю Wi-Fi 6 ви зможете безперешкодно користуватися хмарними сервісами штучного інтелекту.

Більш інтуїтивний
Інтелектуальні жести ASUS Smart Gesture дозволяють регулювати гучність звуку, яскравість зображення, прокручувати часову шкалу та багато іншого всього одним дотиком! Тачпад із гладкою поверхнею розроблений для комфортної роботи. На нього за допомогою методу фізичного осадження з парової фази (PVD) нанесено високотехнологічне гідрофобне покриття, яке запобігає появі слідів від пальців і надає тачпаду більшої стійкості до зношування.
Ковзання вздовж лівого та правого країв
Вліво – регулювання гучності, вправо – яскравості.

Ковзання вздовж верхнього краю
Перемотування вперед і назад (стрілка вліво або вправо) для переміщення часовою шкалою.

Ковзання від кута до центру
У правому верхньому куті запускається ASUS ScreenXpert Control Center.

Покращене сенсорне керування
Щоб зробити повсякденну взаємодію з ноутбуком більш комфортною, площа його тачпада була значно збільшена – аж на 30% у порівнянні з попереднім варіантом. Це означає більшу зручність під час руху рук і керування жестами.

Великі клавіші
Повнорозмірні клавіші розташовані з інтервалом 19,05 мм – як на клавіатурі настільного комп’ютера – тож друк на клавіатурі буде надзвичайно комфортним і точним, і робота буде блискавичною.

Увігнута поверхня клавіш
Клавіатура ASUS ErgoSense є тихою й неймовірно приємною на дотик, з оптимальною віддачею і ходом клавіш, розрахованими з високою точністю.

Великий хід клавіш
Великий хід клавіш – 1,7 мм – дає вам змогу друкувати, не докладаючи надмірних зусиль. А спеціально розроблений ASUS гумовий ковпачок гарантує, що тактильна віддача на зусилля, з яким ви натискаєте на клавішу, буде саме такою, як потрібно для підтримання гарного контакту.

Більш захищений
Захист вашої конфіденційності є не просто пріоритетом, це сама основа інновацій, що дозволяє вам із впевненістю користуватися всіма можливостями сучасних технологій.
Миттєве розблокування
Функція Windows Hello дозволяє швидко й безпечно розблокувати ноутбук за допомогою камери з інфрачервоним (ІЧ) сенсором.

Механічна шторка вебкамери
Вебкамера ноутбука оснащена спеціальною шторкою. Закривши її, можна не боятися випадково активувати відеозв'язок. Вона має вбудовані магніти для створення невеликого опору й сили під час переміщення шторки, що покращує плавність її руху.

Апаратний захист Pluton
Ключі доступу, вбудовані у процесор. Надійне зберігання конфіденційних даних на пристрої.

Більше занурення
ASUS Vivobook 14 оснащений яскравим IPS-дисплеєм зі співвідношенням сторін 16:10, роздільною здатністю Full HD, частотою оновлення 60 Гц і вражаючим співвідношенням до корпусу – 87%. Насолоджуйтеся великим і яскравим зображенням на цьому тонкому й легкому ноутбуку ASUS.

Стильний ноутбук
ASUS Vivobook 14 важить усього 1,46 кг і має товщину лише 1,99 см, завдяки чому він ідеально поєднує в собі ефективність, продуктивність і портативність. На вибір пропонується три елегантні кольори – сріблястий (Cool Silver), синій (Quiet Blue) і золотистий (Platinum Gold), кожен з яких втілює спокій і комфортну атмосферу у стильному й легкому корпусі.

Збалансований звук
Аудіосистему цього ноутбука розроблено у співробітництві з експертами компанії Dirac, відомого виробника професійних аудіорішень. Вона забезпечує найбільш чисте й збалансоване звучання, яке ви коли-небудь чули на ПК, ноутбуку або планшеті. Розкрийте весь потенціал аудіосистеми свого ноутбука й насолоджуйтеся ширшим і глибшим звуковим ландшафтом.

Вище гучність
ASUS Audio Booster використовує унікальні аудіоалгоритми, щоб підвищити гучність звуку до 1,5 раза та вивести звучання на новий рівень.

Більше можливостей
У відеозв’язку може брати участь не тільки один, але й кілька доповідачів, розташованих довкола одного ноутбука. Вдосконалена система, яку можна увімкнути у програмі MyASUS, визначає напрямки джерел звуку та оптимізує гучність, що забезпечує найкращу якість звуку під час відеодзвінків.
Режим одного доповідача
Режим відеодзвінка з одним доповідачем створений для того, щоб був чутний лише голос людини перед ноутбуком. Якщо увімкнути функцію «Відстеження цільового мовця», мікрофон може навіть знаходити та відстежувати нових мовців у секторі 180 градусів, що робить цю функцію ідеальною для запису спілкування як великих груп, так і окремих людей.

Режим багатьох доповідачів
Режим відеодзвінка з багатьма доповідачами відфільтровує фоновий шум і водночас ідентифікує багато голосів с усіх боків та відстаней, щоб кожен голос було чітко чутно.

Якісне зображення
Технологія ASUS 3D Noise Reduction (3DNR) здатна значно покращувати якість зображення, отриманого за допомогою вебкамери.

Міцний
Цей ноутбук відзначається підвищеною надійністю, підтвердженням чого є успішне проходження ним випробувань на відповідність військово-промисловому стандарту MIL-STD 810H10. Такі випробування містили перевірку працездатності в найсуворіших умовах експлуатації. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв і позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.

























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
