- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ASUS
- Ноутбук ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ3123 Quiet Blue (90NB13Y1-M01560)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 19/2
- Опис
- Наявність в магазинах 1
- Порівняння
- Аксесуари 90
- Фото
Ноутбук ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ3123 Quiet Blue (90NB13Y1-M01560)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки ASUS
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | VivoBook 15 |
| Клас | Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake-U |
| Модель процесора | Intel Core 5 120U (Raptor Lake-U) |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер / 12 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,4-5,0 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 - XXXX МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 1 (вільних – 0, встановлена пам`ять розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.2 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Type C (Gen 1 up to 5Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | SonicMaster Technology |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Синій |
| Оригінальний колір | Quiet Blue |
| Вага ноутбука, кг | 1,7 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,7 |
| Загальна довжина виробу, мм | 232,5 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 42 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 45W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 28x7x48 |
| Вага в упаковці, кг | 2,46 |
| Артикул | 90NB13Y1-M01560 |
| Штрихкод | 4711636069236 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки до 30000 грн , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки Asus для роботи і навчання, Ноутбуки Asus 15 дюймів, Ноутбуки Asus з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки Asus з IPS матрицею, Китайські ноутбуки, Ноутбуки до 35000 грн, Ноутбуки до 40000 грн., Ноутбуки до 50000 грн., Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Ноут дуже швидкий, програми відкриваються миттєво.Клавіатура зручна, з повним цифровим блоком. Працює тихо, не гріється.
Дуже класний ноутбук. Основна його перевага та особливість це дуже тонкий та легкий корпус, який можна з легкістю помістити будь який рюкзак чи сумку. Екран доволі великий, з дуже тонкими рамками навколо, а також гарною кольоропередачою та яскравістю зображення. Продуктивність середнього рівня, ноутбука вистачає для офісних програм та програм для програмування.
Тонкий, легкий. Экран яркий, глаза не устают. Работает бесшумно, не греется.
Коли вибирав у цьому кольорі, то я спочатку думав, що він буде занадто яскравим, але в реальності цей синій дуже глибокий і спокійний. Корпус хоч і тонкий, але відчувається збитим. Екран матовий, Full HD - очі не вилазять після десяти годин роботи, картинка чітка, відблиски від вікна не заважають. Ще дуже сподобався хід клавіш, прям супер топ.
Чи є підсвічування клавіатури?
Добрий день, Генадію! Так, підсвічування клавіатури справді є. Вона дозволяє чітко бачити символи на клавішах, не мружитися і не відволікатися від процесу - чи то набір тексту, листування чи робота з документами.
Підкажіть, операційна система в ноуті встановлена? Якщо ні, то у вас можна це зробити?
Євгеніє, добрий день! Операційна система не є встановленою, проте для налаштування можете звернутися до нашого фізичного магазину.
Опис
Помічник на кожен день
Спростіть виконання повсякденних завдань за допомогою Vivobook 15, стильного ноутбука, готового прийти на допомогу будь-де й будь-коли. Він надає практичні переваги: за допомогою спеціального шарніра екран може розкриватися на 180°, а механічна шторка веб-камери завжди гарантує вашу конфіденційність. Корпус пристрою має антимікробний захист ASUS Antimicrobial Guard Plus на поверхнях, до яких найчастіше торкаєтеся користувач. Зробіть кожен свій день приємнішим із Vivobook 15.

Швидке заряджання
Підготовка Vivobook 15 до нових справ не відніме багато часу: технологія прискореного заряджання забезпечує зростання рівня заряду акумулятора від 0 до 60% усього за 49 хвилин.

Чудове зображення
Vivobook 15 оснащується чітким NanoEdge-дисплеєм з тонкою рамкою з трьох сторін. Дисплей має широкі кути огляду та сертифікований TÜV Rheinland, як такий, що випромінює низький рівень синього світла – це зменшує ризик виникнення втоми очей під час тривалої роботи за ноутбуком.

Новий погляд на аудіосистему ноутбука
Аудіосистему цього ноутбука розроблено у співробітництві з експертами компанії Dirac, відомого виробника професійних аудіорішень. Вона забезпечує найбільш чисте й збалансоване звучання, яке ви коли-небудь чули на ПК, ноутбуку або планшеті. Розкрийте весь потенціал аудіосистеми свого ноутбука й насолоджуйтеся ширшим і глибшим звуковим ландшафтом.

Звук найвищого класу
ASUS Audio Booster використовує унікальні аудіоалгоритми, щоб підвищити гучність звуку до 1,5 раза та вивести звучання на новий рівень.

Оберіть свій стиль
Vivobook 15, на кришці якого виділяється рельєфний логотип, доступний у трьох привабливих кольорах: тихому блакитному (Quiet Blue), холодному сріблястому (Cool Silver) і затишному теракотовому (Terra Cotta) – просто оберіть свій улюблений! Його корпус досить тонкий, щоб поміститися в будь-який рюкзак і легкий, щоб його можна було без зусиль переносити однією рукою.

Клавіатура ASUS ErgoSense для комфортного введення тексту
Ваш комфорт має для нас першочергове значення. Саме тому клавіатура ASUS ErgoSense зроблена неймовірно приємною на дотик, з оптимальною віддачею та ходом клавіш, розрахованими з високою точністю. Спробуйте клавіатуру ErgoSense, і ви незабаром виявите, що робота вдається вам без жодних зусиль.
Повнорозмірна клавіатура з інтервалом клавіш 19,05 мм
Повнорозмірні клавіші розташовані з інтервалом 19,05 мм – як на клавіатурі настільного комп’ютера, – тож друк на клавіатурі буде надзвичайно комфортним і точним, і робота буде блискавичною.
Увігнута поверхня клавіш – на глибину 0,2 мм
Заглиблення на 0,2 мм на ковпачках клавіш спроєктовані таким чином, щоб форма клавіш відповідала формі кінчиків пальців: така форма ніжно спрямовує палець до ідеальної точки контакту з клавішею.
Великий хід клавіш – 1,4 мм
Великий хід клавіш – 1,4 мм – дає вам змогу друкувати, не докладаючи надмірних зусиль. А спеціально розроблений ASUS гумовий ковпачок гарантує, що тактильна віддача на зусилля, з яким ви натискаєте на клавішу, буде саме такою, як потрібно для підтримання хорошого контакту.
Виступ верхівки клавіші на 0,1 мм
При повному натисканні клавіші на клавіатурі ErgoSense не занурюються нижче рівня клавіатурної дошки. Верхівки клавіш залишаються виступати на 0,1 мм над поверхнею, що робить друк комфортним та ергономічним.

Покращений цифровий блок
Прискорте виконання завдань завдяки покращеній розкладці цифрового блоку клавіш. Він містить гарячі клавіші для калькулятора, а також збільшений інтервал між клавішами, як у повнорозмірної клавіатури для більш інтуїтивного введення чисел.

Оптимальне співвідношення сил натиску
Тактильні відчуття від клавіатури залежать від співвідношення між граничною силою (також відомою як сила натиску) і силою контакту. Гранична сила виникає, коли ви натискаєте на клавішу та досягаєте максимальної сили, яку гумовий ковпачок під клавішею може витримати без деформації. Сила контакту виникає, коли нижня частина клавіші торкається друкованої плати та генерує електронний сигнал, який, у свою чергу, запускає пов’язану з цією клавішею дію. Щоб отримати максимально природне відчуття від клавіатури, профільні експерти ASUS науковим шляхом визначили, що оптимальне для ергономіки співвідношення цих сил становить 45–60%. Ці сили точно вимірюються та регулюються за допомогою розроблених ASUS гумових ковпачків під клавішами.
Іони срібла на 99% сповільнюють розмноження бактерій
ASUS Antimicrobial Guard Plus – це покриття поверхні ноутбука, що містить позитивно заряджені іони срібла. Іони срібла та негативно заряджені мікробні клітини притягуються один до одного, а потім іони проколюють поверхню оболонки клітин, пошкоджуючи їхню структуру та перешкоджаючи розмноженню.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.





















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення










