- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- Gigabyte
- Ноутбук GIGABYTE AERO X16 (AERO_X16_1TH93UAC94AH)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 70
- Фото
Ноутбук GIGABYTE AERO X16 (AERO_X16_1TH93UAC94AH)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки Gigabyte
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | AERO X16 |
| Клас | Для 3d моделювання, Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 16 |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 2560 x 1600 - WQXGA |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 3 |
| Яскравість екрана, ніт | 400 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 5, AMD Zen 5c |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7 350 (Zen 5) |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер / 16 потоків |
| Кількість продуктивних ядер | 4 ядра |
| Кількість енергоефективних ядер | 4 ядра |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,0-5,0 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,0-5,0 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 2,0-3,5 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 860M |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Підтримка VR | Так |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 5600 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.2 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 2,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Atmos |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без цифрового блоку (Numpad), Клавіатура з підсвічуванням |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 1,9 |
| Загальна ширина виробу, мм | 355 |
| Загальна довжина виробу, мм | 250,7 |
| Загальна висота виробу, мм | 19,99 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 76 |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer |
| Блок живлення | 150W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 32x6x52 |
| Вага в упаковці, кг | 3,9 |
| Артикул | AERO_X16_1TH93UAC94AH |
| Штрихкод | 4719331764319 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки Windows , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки 8 ядер, Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки із дискретною відеокартою , Ноутбуки з двома відеокартами, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки з Windows 11, Ноутбуки 165 Гц, Ноутбуки HP на 1 терабайт, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Грайте, щоб відрізнятися
Зустрічайте GIGABYTE AERO X16, ноутбук, який може все. Ось найновіший процесор AMD Ryzen AI з найкращою в своєму класі продуктивністю CPU і NPU, який підтримує ваші робочі процеси. Завдяки графічним процесорам NVIDIA GeForce RTX 50 Series Laptop ви зможете покращити свою гру та підвищити свою креативність завдяки продуктивності та графіці, покращеним за допомогою штучного інтелекту. Завдяки GiMATE, абсолютно новому агенту GIGABYTE AI, різні можливості штучного інтелекту, адаптовані до ваших потреб, завжди під рукою, інтуїтивно зрозумілі. GIGABYTE AERO X16, розміром лише 16,7 міліметра і вагою 1,9 кілограма, ідеально підходить для ігор, творчості або просто розваг у дорозі.

Найвища ігрова продуктивність та візуальні ефекти
Понад 700 ігор та програм використовують RTX для забезпечення реалістичної графіки, неймовірно швидкої продуктивності та новітніх функцій штучного інтелекту, таких як DLSS 4.
Ваша творча перевага штучного інтелекту
Відчуйте прискорення в найкращих творчих програмах, драйвери NVIDIA Studio для максимальної стабільності та ексклюзивні інструменти RTX для творчих робочих процесів із підтримкою штучного інтелекту.
Оптимізована штучним інтелектом потужність та продуктивність
NVIDIA Blackwell Max-Q розроблена з нуля для максимальної ефективності, забезпечуючи значний стрибок у продуктивності та тривалості роботи від акумулятора.
Натисніть і скажіть
Висловіть свої потреби, і GiMATE миттєво відреагує. Керувати ноутбуком так само просто, як вести розмову.

Супертонкий потужний оберт
AERO X16 оснащений парою 12-вольтних вентиляторів з підвищеною потужністю, які створюють високоефективні теплові потоки повітря в супертонкому корпусі.

Грайте, де завгодно
Товщина лише 16,7 міліметра і вага 1,9 кілограма при збереженні конкурентоспроможної продуктивності для ігор.

Райдужна табличка NIL
Кремнієва майстерність вишукано сяє в багатошаровому виконанні.
Вишукане анодування та піскоструминна обробка
Ексклюзивна технологія обробки поверхні GIGABYTE створює преміальну текстуру та якісну обробку.
Golden Curve
AERO X16 оснащений клавіатурою Golden Curve з більшими клавішами та оптимізованою кривою зусилля, яка відповідає золотій середині, щоб забезпечити комфорт і тишу як під час ігор, так і під час роботи. Разом із збільшеним тачпадом AERO X16 пропонує найкраще в своєму класі управління на пристрої для ваших портативних сценаріїв.

Час для відпочинку Час для відтворення
Переглядаєте улюблені фільми або слухаєте хіти в дорозі? Завдяки Dolby Atmos, просторове занурення та реалістичний звук на AERO X16 занурюють вас у неймовірні деталі з усіх боків. Це завжди час для відпочинку.

Все всередині і зовні
AERO X16 має універсальні порти вводу-виводу для підключення ваших високошвидкісних пристроїв. Новітній порт USB4 Type-C забезпечує пропускну здатність до 40 Гбіт/с, сумісний з моніторами DisplayPort і підтримує швидку зарядку за допомогою Power Delivery 3.0.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.





















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення










