- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Aspire 5 A515-57 (NX.KN4EU.003)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 14
- Фото
Ноутбук ACER Aspire 5 A515-57 (NX.KN4EU.003)
650895
Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-52 (NH.QZ8EU.00M)661302
Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-52 (NH.QZ8EU.008)752829
Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-A31 (NH.U3QEU.00A)651674
Ноутбук HP Victus 15-fb3021ua (BF1P1EA)651571
Ноутбук HP Victus 15-fb3049ua (BV8Y0EA)Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), ACER ComfyView |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Alder Lake |
| Модель процесора | Intel Core i7-12650H (Alder Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 16 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,3-4,7 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 3200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Версія Bluetooth | 5.1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 3 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C (Thunderbolt 4, Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | Два мікрофона (стерео), Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | Acer TrueHarmony |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,76 |
| Загальна ширина виробу, мм | 362,9 |
| Загальна довжина виробу, мм | 237,8 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 50 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 90W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З Thunderbolt, З TPM, З замком Kensington, Зі сканером відбитків пальців |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 31x7x50 |
| Вага в упаковці, кг | 2,83 |
| Артикул | NX.KN4EU.003 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ноутбуки Acer з Intel Core i7 , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки ACER з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки Acer сірі |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Створено для виконання будь-яких завдань
Оптимізуйте багатозадачність і продуктивність із процесорами Intel Core для кращої продуктивності. А завдяки пам’яті DDR4 і твердотільному накопичувачу M.2 ваш Aspire 5 справиться з усім.

Швидкодія
DDR4 - це сучасний стандарт оперативної пам'яті для ноутбуків. Вища швидкість і більша пропускна здатність, ніж у DDR3, ідеально підходять для ігор, редагування відео та створення контенту.
Максимальна продуктивність
Твердотільні накопичувачі швидші, надійніші та довговічніші, ніж традиційні жорсткі диски. Ідеально підходять для ноутбуків, щоб швидко завантажувати ігри, відкривати програми та передавати файли.

Чіткий і комфортний перегляд
Бачте більше й робіть більше завдяки формату кадру 16:9 та вузькій рамці. IPS дисплеї обладнані набором технологій зображення Acer для забезпечення динамічних кольорів і комфортного перегляду.

З’єднання
Під’єднуйте або заряджайте пристрої за допомогою різноманітних роз’ємів. Ви отримуєте збільшення продуктивності та функціональності для виконання будь-якого завдання.

Сканер для зчитування відбитків пальців
Ваш відбиток пальця є унікальним, як і ви, а також він є найкращим паролем, який неможливо повторити. Захистіть себе від несанкціонованого доступу та збережіть свої персональні дані, використовуючи безпеку на кінчиках своїх пальців.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення






