- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Комп'ютери, сервери та монітори
- Моноблоки
- HP
- Моноблок 27" HP All-in-One 27-cr0071ua (A45E2EA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 8/1
- Опис
- Аксесуари 10
- Фото
Моноблок 27" HP All-in-One 27-cr0071ua (A45E2EA)
529431
Моноблок 23.8" ARTLINE Business M63 (M63v07)529459
Моноблок 23.8" ARTLINE Business M66 (M66v04)Схожі товари
Моноблоки HP
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (8T2Z6ES) 24 057 ₴
Моноблок 23.8" HP 245-G10 (B6YM2ET) 34 215 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (9M9M1AT) 34 679 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (D10FBET) 35 599 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (9M9M3AT) 36 135 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (9M9M4AT) 42 516 ₴
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Призначення | Для дому, Для офісу, Для роботи |
| Серія | HP All-in-One |
Дисплей
| Діагональ екрана | 27" |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 99 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Технології екрана | Flicker Free |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
| Дисплей (кут огляду по вертикалі), град. | 178 |
| Дисплей (кут огляду по горизонталі), град. | 178 |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 (широкоформатний) |
Процесор
| Модель процесора | Intel Core i3-N300 (Alder Lake-N) |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер / 8 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 0,8-3,8 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 – 3200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 1 (вільних - 0) |
Відеокарта
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
Вбудовані накопичувачі
| Тип накопичувача | NVMe SSD |
| Вбудований накопичувач (об'єм), ГБ | 512 (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1хM.2 (вільно-0) |
| Оптичний привід | Пристрій без дисковода |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Материнська плата
| Чіпсет материнської плати | Intel SoC Platform |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | HP True Vision, Privacy shutter, Два мікрофона (стерео), Шумозниження |
| Вбудовані динаміки | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Формат акустики | 2.0 |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC3247 |
Комунікаційні можливості
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | Bluetooth 5.3 |
| Мережеве підключення (LAN RJ-45), шт | 1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
Порти та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-С |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI v1.4 |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Порт DVI | Ні |
| Порт COM (RS-232) | Ні |
| Порт PS/2, шт | Ні |
| Порт Thunderbolt | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
Програмне забезпечення
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Фізичні характеристики
| Блок живлення | 65 Вт |
| Особливості конструкції | Вбудована камера, Вбудовані динаміки, Вбудований мікрофон |
| Основний колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага, кг | 6,42 |
| Загальна висота виробу, мм | 440,9 |
| Загальна ширина виробу, мм | 612,5 |
| Загальна довжина виробу, мм | 186,2 |
| Кріплення VESA, мм | Ні |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Документація, Кабель живлення, Моноблок, Провідна клавіатура (біла), Провідна миша (біла) |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 51x17x73 |
| Вага в упаковці, кг | 10,9 |
| Артикул | A45E2EA |
| Штрихкод | 198415229601 |
| Додатково | Моноблоки HP 27 дюймів , Моноблоки HP з процесором Intel Core i3, Великі моноблоки |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Решил обновить свой старый компьютер на что-то более современное. Выбор пал на этот моноблок. Большой экран с крупными шрифтами – то, что нужно для моих глаз. Когда хочется отдохнуть, смотрю фильмы или играю в нетребовательные игры – картинка яркая и четкая. Понравилось, что моноблок занимает немного места на столе, а еще у него стильный дизайн.Очень нравится, что все провода спрятаны внутри подставки, это делает рабочее место аккуратным.
Это мой первый моноблок, ранее были ПСишнгики и ноуты, а тут сисадмин предложил попробовать. Впечатления интересные - вначале було непривычно, хотя работает все быстро. А сейчас я в восторге от компактности системы. Со всеми функциями он справляется легко - обсчет файлов, работа с графикой, видео общение, серфинг в сети. Встроенный звук громкий, без искажения. Картинка яркая, с удобно настраиваемой контрастностью
Обычный простой моноблок. Хотел купить ноут но решил пк потому что тут сразу идет большой экран, а мне для работы с документами и таблицами самое то. Красивый внешне, Не плохая частота обновления экрана, картинки, видео, доукументы, таблици видно отлично и цвета насыщенные. Работает быстро, проблем с лагами пока что не было. Звук так себе но я и не ожидал чего то мощного.
Я давно искал компактный и функциональный компьютер для дома, который подходил как для работы, так и для развлечений. HP All-in-One 27-cr0071ua стал хороший выбором! Большой 27-дюймовый экран дает возможность комфортно работать с несколькими документами одновременно, а IPS-матрица выдает яркие и насыщенные цвета. Тихая работа и стильный дизайн дополняют положительное впечатление.
На фото вказано також клавіатура і мишка, вони йдуть у комплекті чи потрібно додатково купувати?
Доброго дня, Денисе! У комплекті цієї моделі моноблоку є оригінальна клавіатура та мишка білого кольору від бренду НР.
Опис
Свідоме мислення про планету
27-дюймовий моноблок HP дає змогу робити більше, використовуючи менше енергії. Він відповідально виготовлений з використанням переробленої пластмаси, що видобувається з океану, і має золотий сертифікат EPEAT та сертифікат ENERGY STAR. Завдяки потужному процесору, оновленій пам'яті та розширеним можливостям багатозадачності ви не знайдете жодних компромісів для підвищення продуктивності.
Розроблено для зменшення впливу на навколишнє середовище
Перший у світі ПК з переробленої кавової гущі, що містить перероблений та виловлений з океану пластик.
Готовий до роботи на кожен день
Надійний процесор Intel, великий обсяг пам'яті, швидке з'єднання та великий обсяг пам'яті — все це допоможе вам розпочати день з новими силами.
Створений, щоб ви завжди були на зв'язку зі своєю командою
Створений для справжньої співпраці завдяки поворотній висувній камері, подвійним мікрофонам і вдосконаленому шумозаглушенню.
Процесор Intel Core
Отримайте необхідну продуктивність і графіку з процесором Intel, щоб спілкуватися, навчатися та грати будь-де.
Intel UHD Graphics
Плавно транслюйте вміст у форматі 4K або грайте в улюблені ігри у форматі 720p без необхідності використання спеціальної відеокарти. Завдяки чудовій продуктивності графіки Intel UHD ви відчуєте різницю в усьому, що робите.
IPS-дисплей з роздільною здатністю FHD
Насолоджуйтеся кришталево чистим зображенням під будь-яким кутом. Завдяки широким кутам огляду 178° і яскравій роздільній здатності 1920x1080 ви завжди матимете чудовий огляд улюбленого контенту.
Антивідблисковий дисплей
Насолоджуйтесь сонцем і улюбленим контентом з цією антивідблисковою панеллю. Завдяки покриттю без відблисків і низькому рівню глянцю ви не будете відчувати дискомфорту, перебуваючи на вулиці.
Без мерехтіння
Завдяки технології DC Dimming, яка регулює яскравість за допомогою постійного струму, а не циклічного вмикання підсвічування, мерехтіння екрана було усунуто для більш комфортного перегляду.
Екологічно чистий дизайн
Оскільки дрібниці мають велике значення, цей моноблок виготовлено з екологічно чистих матеріалів, таких як пластик, що виловлюється з океану, та пластик, що переробляється після споживання.















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення






