- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Комп'ютери, сервери та монітори
- Моноблоки
- HP
- Моноблок 27" HP All-in-One 27-cr1004ua (A45E3EA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 74
- Фото
Моноблок 27" HP All-in-One 27-cr1004ua (A45E3EA)
Схожі товари
Моноблоки HP
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (8T2Z6ES) 23 975 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (9M9M1AT) 34 679 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (D10FBET) 35 599 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (9M9M4AT) 42 371 ₴
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Призначення | Для дому, Для офісу, Для програмування, Для роботи |
| Серія | HP All-in-One |
Дисплей
| Діагональ екрана | 27" |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 99 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Технології екрана | Flicker Free |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
| Дисплей (кут огляду по вертикалі), град. | 178 |
| Дисплей (кут огляду по горизонталі), град. | 178 |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 (широкоформатний) |
Процесор
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 155U (Meteor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 12 ядер / 14 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,7-4,8 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 5600 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
Відеокарта
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
Вбудовані накопичувачі
| Тип накопичувача | NVMe SSD |
| Вбудований накопичувач (об'єм), ГБ | 512 (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1хM.2 (вільно-0) |
| Оптичний привід | Пристрій без дисковода |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Материнська плата
| Чіпсет материнської плати | Intel SoC Platform |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 2,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | HP True Vision, IR-камера, Privacy shutter, Два мікрофона (стерео), Шумозниження |
| Вбудовані динаміки | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Формат акустики | 2.0 |
Комунікаційні можливості
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | Bluetooth 5.3 |
| Мережеве підключення (LAN RJ-45), шт | 1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
Порти та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-С |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI v1.4 |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Порт DVI | Ні |
| Порт COM (RS-232) | Ні |
| Порт PS/2, шт | Ні |
| Порт Thunderbolt | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
Програмне забезпечення
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Фізичні характеристики
| Блок живлення | 90W |
| Особливості конструкції | Вбудована камера, Вбудовані динаміки, Вбудований мікрофон |
| Основний колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага, кг | 6,72 |
| Загальна висота виробу, мм | 516,8 |
| Загальна ширина виробу, мм | 612,5 |
| Загальна довжина виробу, мм | 186,3 |
| Кріплення VESA, мм | Ні |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Документація, Кабель живлення, Моноблок, Провідна клавіатура (біла), Провідна миша (біла) |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 51x17x73 |
| Вага в упаковці, кг | 11,15 |
| Артикул | A45E3EA |
| Штрихкод | 198415229618 |
| Додатково | Моноблоки HP 27 дюймів , Великі моноблоки |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Потужність нового рівня, розроблена з турботою про планету
27-дюймовий моноблок HP дає змогу робити більше, витрачаючи менше енергії. Він відповідально виготовлений з використанням переробленого та океанічного пластику і має золотий сертифікат EPEAT та сертифікат ENERGY STAR. Завдяки потужному процесору, оновленій пам'яті та розширеним можливостям багатозадачності ви не знайдете жодних компромісів для підвищення продуктивності.
Підключайтеся та працюйте на своїх умовах
Безперешкодне підключення за допомогою висувної камери з можливістю нахилу та вдосконаленого програмного забезпечення для зменшення шуму.
Покращений перегляд і розваги з ефектом занурення
Пориньте у світ дисплея з тонкими рамками з 3 боків, безшовним підключенням і співвідношенням екрана до корпусу 90%.
Пристрій на весь день і на весь час
Потужний процесор Intel Core, швидкісні з'єднання та великий обсяг пам'яті дозволять вам бути готовим до будь-якого дня.
Витончений, функціональний та екологічний
Екологічно чистий дизайн із використанням перероблених матеріалів, пластику з океану та сертифікатів EPEAT Gold і ENERGY STAR.
Гра без компромісів
Будьте тим, ким хочете, у грі та поза нею завдяки оптимізованій продуктивності та новим функціям. Грайте більше та працюйте розумніше з процесором Intel Core.
IPS-дисплей з роздільною здатністю FHD
Насолоджуйтеся кришталево чистим зображенням під будь-яким кутом. Завдяки широким кутам огляду 178° і яскравій роздільній здатності 1920x1080 ви завжди матимете чудовий огляд улюбленого контенту.
Антивідблисковий дисплей
Насолоджуйтесь сонцем і улюбленим контентом з цією антивідблисковою панеллю. Завдяки покриттю без відблисків і низькому рівню глянцю ви не будете відчувати дискомфорту, перебуваючи на вулиці.
Без мерехтіння
Завдяки технології DC Dimming, яка регулює яскравість за допомогою постійного струму, а не циклічного вмикання підсвічування, мерехтіння екрана було усунуто для більш комфортного перегляду.
Екологічно чистий дизайн
Оскільки дрібниці мають велике значення, цей моноблок виготовлено з екологічно чистих матеріалів, таких як пластик, що виловлюється з океану, та пластик, що переробляється після споживання.
Твердотільний накопичувач PCIe NVMe M.2
Завантажуйтеся за лічені секунди з блискавичною швидкістю завдяки твердотілому накопичувачу PCIe NVMe M.2.















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення






