- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Комп'ютери, сервери та монітори
- Моноблоки
- HP
- Моноблок 27" HP All-in-One 27-cr0070ua (A45E1EA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 10
- Фото
Моноблок 27" HP All-in-One 27-cr0070ua (A45E1EA)
675565
Моноблок 31.5" HP OmniStudio X (C31GDEA)529431
Моноблок 23.8" ARTLINE Business M63 (M63v07)529459
Моноблок 23.8" ARTLINE Business M66 (M66v04)Схожі товари
Моноблоки HP
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (8T2Z6ES) 24 057 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (9M9M1AT) 34 679 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (D10FBET) 35 599 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (9M9M4AT) 42 516 ₴
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Призначення | Для дому, Для офісу, Для роботи |
| Серія | HP All-in-One |
Дисплей
| Діагональ екрана | 27" |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 99 |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
| Дисплей (кут огляду по вертикалі), град. | 178 |
| Дисплей (кут огляду по горизонталі), град. | 178 |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 (широкоформатний) |
Процесор
| Модель процесора | Intel Core i3-1315U (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 6 ядер /8 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,2-4,5 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 – 3200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
Відеокарта
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
Вбудовані накопичувачі
| Тип накопичувача | NVMe SSD |
| Вбудований накопичувач (об'єм), ГБ | 512 (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1хM.2 (вільно-0) |
| Оптичний привід | Пристрій без дисковода |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | Шумозниження |
| Вбудовані динаміки | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Формат акустики | 2.0 |
Комунікаційні можливості
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | Bluetooth 5.3 |
| Мережеве підключення (LAN RJ-45), шт | 1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
Порти та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-С |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI v1.4 |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Порт DVI | Ні |
| Порт COM (RS-232) | Ні |
| Порт PS/2, шт | Ні |
| Порт Thunderbolt | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
Програмне забезпечення
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Фізичні характеристики
| Блок живлення | 90W |
| Особливості конструкції | Вбудована камера, Вбудовані динаміки, Вбудований мікрофон |
| Основний колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага, кг | 6,42 |
| Загальна висота виробу, мм | 440,9 |
| Загальна ширина виробу, мм | 612,5 |
| Загальна довжина виробу, мм | 186,2 |
| Кріплення VESA, мм | Ні |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Адаптер живлення, Документація, Моноблок, Провідна клавіатура (чорна), Провідна миша (чорна) |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 51x17x73 |
| Вага в упаковці, кг | 11 |
| Артикул | A45E1EA |
| Штрихкод | 198415229595 |
| Додатково | Моноблоки HP 27 дюймів , Моноблоки HP з процесором Intel Core i3, Великі моноблоки |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Піклування про планету
27-дюймовий моноблок HP «все в одному» дає змогу робити більше, використовуючи менше. Він відповідально виготовлений з використанням переробленого пластику, а також має золотий сертифікат EPEAT та сертифікат ENERGY STAR. Завдяки потужному процесору, оновленій пам'яті та розширеним можливостям багатозадачності ви не знайдете жодних компромісів для підвищення продуктивності.
Розроблений для зменшення впливу на навколишнє середовище
Перший у світі моноблок з переробленої кавової гущі, що містить пластик, перероблений після споживання та виловлений з океану.
Створено, щоб ви завжди були на зв'язку зі своєю командою
Створений для справжньої співпраці, з камерою що нахиляється, подвійними мікрофонами та вдосконаленим шумозаглушенням.
Готовий до щоденної роботи
Надійний процесор Intel, великий обсяг оперативної пам'яті та швидкий накопичувач - все це допоможе вам розпочати новий день.
Вийдіть за рамки продуктивності, щоб ваш моноблок міг робити ще більше одночасно
Пристрій пропонує більше, ніж просто високу продуктивність. Процесори Intel Core покращують обчислення в реальному часі та забезпечують більш ефективну багатозадачність
Графіка Intel UHD
Плавно транслюйте вміст у форматі 4K і грайте в улюблені ігри у форматі 720p без потреби у спеціальній відеокарті. Завдяки чудовій продуктивності графіки Intel UHD ви відчуєте різницю в усьому, що робите.
IPS-дисплей з роздільною здатністю FHD
Насолоджуйтесь кришталево чистим зображенням під будь-яким кутом. Завдяки широким кутам огляду 178° та роздільній здатності 1920x1080 ви завжди матимете чудовий досвід від перегляду улюбленого контенту.
Антиблікова панель
Насолоджуйтесь сонцем і улюбленим контентом з цією антибліковою панеллю. Завдяки антивідблиску та низькому рівню глянцю ви не будете відчувати дискомфорт, працюючи під променями сонця.
Без мерехтіння
Використовуючи технологію DC Dimming, яка регулює яскравість за допомогою постійного струму, а не циклічного вмикання підсвічування, ви можете усунути мерехтіння екрана для більш комфортного перегляду.









- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення



