- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Комп'ютери, сервери та монітори
- Моноблоки
- HP
- Моноблок 27" HP All-in-One 27-cr1007ua (A45E4EA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 73
- Фото
Моноблок 27" HP All-in-One 27-cr1007ua (A45E4EA)
Схожі товари
Моноблоки HP
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (8T2Z6ES) 24 057 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (9M9M1AT) 34 679 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (D10FBET) 35 599 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (9M9M4AT) 42 516 ₴
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Призначення | Для офісу, Для програмування, Для роботи |
| Серія | HP All-in-One |
Дисплей
| Діагональ екрана | 27" |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 99 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Технології екрана | Energy Star |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
| Дисплей (кут огляду по вертикалі), град. | 178 |
| Дисплей (кут огляду по горизонталі), град. | 178 |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 (широкоформатний) |
Процесор
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 125U (Meteor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 12 ядер / 14 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,3-4,3 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 5600 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
Відеокарта
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
Вбудовані накопичувачі
| Тип накопичувача | NVMe SSD |
| Вбудований накопичувач (об'єм), ГБ | 512 (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1хM.2 (вільно-0) |
| Оптичний привід | Пристрій без дисковода |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 2,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | HP True Vision, IR-камера |
| Вбудовані динаміки | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Формат акустики | 2.0 |
Комунікаційні можливості
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | Bluetooth 5.3 |
| Мережеве підключення (LAN RJ-45), шт | 1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
Порти та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-С |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI v1.4 |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Порт DVI | Ні |
| Порт COM (RS-232) | Ні |
| Порт PS/2, шт | Ні |
| Порт Thunderbolt | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
Програмне забезпечення
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Фізичні характеристики
| Блок живлення | 90W |
| Особливості конструкції | Вбудована камера, Вбудовані динаміки, Вбудований мікрофон |
| Основний колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага, кг | 6,72 |
| Загальна висота виробу, мм | 516,8 |
| Загальна ширина виробу, мм | 612,5 |
| Загальна довжина виробу, мм | 186,3 |
| Кріплення VESA, мм | Ні |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Документація, Кабель живлення, Моноблок, Провідна клавіатура, Провідна миша |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 51x18x73 |
| Вага в упаковці, кг | 11 |
| Артикул | A45E4EA |
| Штрихкод | 198415229625 |
| Додатково | Моноблоки HP 27 дюймів , Моноблоки HP з процесором Intel Core i5, Великі моноблоки |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Наступний рівень потужності, розроблений з турботою про планету
Настільний ПК HP 27" All-in-One дає вам змогу робити більше, використовуючи менше. Відповідально виготовлений із використанням перероблених матеріалів і пластику з океанських відходів, має реєстрацію EPEAT Gold та сертифікат ENERGY STAR. Завдяки потужному процесору, модернізованій пам'яті та покращеним функціям багатозадачності, продуктивність виходить на новий рівень без жодних компромісів.
Підключення та співпраця на ваших умовах
Підключайтеся без проблем завдяки нахиляючійся висувній камері з конфіденційністю та передовому програмному забезпеченню для зниження шуму.
Ваш пристрій для будь-якого дня та часу
З потужним процесором Intel, швидким підключенням і великим обсягом пам'яті ви готові впоратися з будь-яким завданням упродовж дня.
Покращений перегляд та захоплюючі розваги
Занурюйтесь у перегляд завдяки дисплею з трьохстороннім мікрорамковим дизайном, безперебійним підключенням та співвідношенням екрана до корпусу 90%.
Грайте без компромісів. Перевершуйте очікування з процесорами Intel Core Ultra
Будьте всім, чим хочете бути, як у грі, так і поза нею, завдяки оптимізованій продуктивності та новим функціям. Грайте на повну та працюйте розумніше з процесорами Intel Core.
Графіка Intel
Плавно транслюйте контент у 4K та грайте в улюблені ігри у 720p без необхідності у спеціальній відеокарті. Завдяки відмінній продуктивності графіки Intel, ви побачите різницю у всьому, що робите.
Дисплей FHD IPS
Насолоджуйтеся кришталево чистими зображеннями з будь-якого кута огляду. Завдяки широким кутам огляду в 178° та яскравому розділенню 1920 x 1080, ви завжди матимете чудовий вигляд улюбленого контенту.
Антиблікова панель
Насолоджуйтесь сонцем та улюбленим контентом із цією антибліковою панеллю. Безблікове та малоглянцеве покриття забезпечує менше відблисків під час використання на вулиці.
Без мерехтіння
Використовуючи технологію DC Dimming, яка контролює яскравість шляхом регулювання постійного струму, а не циклічного підсвічування.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту, див. блок специфікацій.
*Усі зображення слугують лише для ілюстрації.









- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення



