- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Комп'ютери, сервери та монітори
- Моноблоки
- HP
- Моноблок 31.5" HP OmniStudio X (C31GDEA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 62
- Фото
Моноблок 31.5" HP OmniStudio X (C31GDEA)
Схожі товари
Моноблоки HP
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (8T2Z6ES) 23 975 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (9M9M1AT) 34 679 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (D10FBET) 35 599 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (9M9M4AT) 42 371 ₴
Можливо, вас зацікавить
Моноблок 23.8" HP 245-G10 (B6YM2ET) 34 215 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Призначення | Для дому, Для офісу, Для роботи |
| Серія | HP OmniStudio X |
Дисплей
| Діагональ екрана | 31,5 |
| Роздільна здатність екрану | 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Eyesafe, HDR, In-plane Switching (IPS) |
| Яскравість екрана, ніт | 550 |
Процесор
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 125H (Meteor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 14 ядер / 18 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,2-4,5 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 5600 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
Відеокарта
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Arc Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
Вбудовані накопичувачі
| Тип накопичувача | NVMe SSD |
| Вбудований накопичувач (об'єм), ГБ | 512 (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1хM.2 (вільно-0) |
| Оптичний привід | Пристрій без дисковода |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Материнська плата
| Чіпсет материнської плати | Intel SoC Platform |
Мультимедіа
| Фронтальна камера | 5,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера |
| Вбудовані динаміки | Стереодинаміки |
| Виробник акустики | DTS:X Ultra Poly Studio |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х5 |
Комунікаційні можливості
| Технологія Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | Bluetooth 5.4 |
| Мережеве підключення (LAN RJ-45), шт | 1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000/2500 GbE |
Порти та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | Ні |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 4 х USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 1хUSB 3.2 Gen 2x2 Type-C (DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI v1.4 |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Порт DVI | Ні |
| Порт COM (RS-232) | Ні |
| Порт PS/2, шт | Ні |
| Порт Thunderbolt | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
Програмне забезпечення
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Home |
Фізичні характеристики
| Блок живлення | 280 Вт |
| Особливості конструкції | Вбудована камера, Вбудовані динаміки |
| Основний колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага, кг | 9,56 |
| Загальна висота виробу, мм | 565,5 |
| Загальна ширина виробу, мм | 714,8 |
| Загальна довжина виробу, мм | 200 |
| Кріплення VESA, мм | Ні |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Адаптер живлення, Бездротова клавіатура, Бездротова миша, Документація, Моноблок |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 58x16x82 |
| Вага в упаковці, кг | 15,35 |
| Артикул | C31GDEA |
| Штрихкод | 199485419121 |
| Додатково | Моноблоки 4К, Великі моноблоки |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Ваш найкращий помічник, що допоможе досягти успіху у своєму темпі
Виконуйте найскладніші завдання з HP OmniStudio X All-in-One 31,5-дюймовим настільним ПК, оснащеним потужним процесором Intel Core Ultra. Насолоджуйтеся приголомшливою графікою на дисплеї з роздільною здатністю 4K із надшвидким з'єднанням і миттєвим переходом від режиму роботи до дозвілля з максимальним комфортом завдяки функціям на основі ШІ та турботі про здоров'я користувачів.
Працює з вами, працює для вас — усе задля кращої продуктивності
Будь-яке завдання стане вам під силу завдяки процесору Intel Core Ultra, швидкому з’єднанню, більшій кількості портів та Copilot у Windows.
Створено з думкою про вас і ваше благополуччя
Розблокуйте дієвий досвід за допомогою таких оздоровчих функцій на базі ШІ, як нагадування про відстань до монітора та екранний час.
Більше важливих з’єднань і приголомшлива графіка
Насолоджуйтеся дисплеєм із роздільною здатністю 4K та відкривайте для себе відеозустрічі нового рівня з камерою 5МП та Windows Studio Effects.
Створюйте нове з думкою про спільне майбутнє
Створено з перероблених металів і пластику вторинної переробки.





















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення









