- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Комп'ютери, сервери та монітори
- Моноблоки
- HP
- Моноблок 21,5" HP All-in-One (C31FREA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 67
- Фото
Моноблок 21,5" HP All-in-One (C31FREA)
Схожі товари
Моноблоки HP
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (8T2Z6ES) 24 057 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (9M9M1AT) 34 679 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (D10FBET) 35 599 ₴
Можливо, вас зацікавить
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (9M9M4AT) 42 516 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Призначення | Для дому, Для офісу, Для роботи |
| Серія | HP All-in-One |
Дисплей
| Діагональ екрана | 21.5" |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Тип матриці екрана | VA (SVA) |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 99 |
| Технології екрана | Flicker Free |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 (широкоформатний) |
Процесор
| Модель процесора | Intel Core i3-N300 (Alder Lake-N) |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер / 8 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 0,1-3,8 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 4800 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 1 (вільних - 0) |
Відеокарта
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
Вбудовані накопичувачі
| Тип накопичувача | NVMe SSD |
| Вбудований накопичувач (об'єм), ГБ | 512 (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1хM.2 (вільно-0) |
| Оптичний привід | Пристрій без дисковода |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | HP True Vision, Два мікрофона (стерео), Шумозниження |
| Вбудовані динаміки | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Формат акустики | 2.0 |
Комунікаційні можливості
| Технологія Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | Bluetooth 5.3 |
| Мережеве підключення (LAN RJ-45), шт | 1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
Порти та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.0/3.1 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-С |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI v1.4 |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Порт DVI | Ні |
| Порт COM (RS-232) | Ні |
| Порт PS/2, шт | Ні |
| Порт Thunderbolt | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
Програмне забезпечення
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Фізичні характеристики
| Блок живлення | 65 Вт |
| Особливості конструкції | Вбудована камера, Вбудовані динаміки, Вбудований мікрофон |
| Основний колір | Чорний |
| Вага, кг | 4,17 |
| Загальна висота виробу, мм | 382,7 |
| Загальна ширина виробу, мм | 493,5 |
| Загальна довжина виробу, мм | 169,9 |
| Кріплення VESA, мм | Ні |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Документація, Моноблок, Провідна клавіатура, Провідна миша |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 39x14x59 |
| Вага в упаковці, кг | 7,5 |
| Артикул | C31FREA |
| Штрихкод | 199485417882 |
| Додатково | Моноблоки HP з процесором Intel Core i3 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Потужність для сучасних домівок
З легкістю досягайте багатозадачності завдяки високій швидкості обробки, безлічі портів та великому сховищу для фото й відео.
Вас побачать і почують на ваших умовах
Виділяйтеся завдяки вдосконаленому відео та ШІ-шумозаглушенню, а також контролюйте конфіденційність за допомогою захисної шторки камери.
Веселе й цікаве дозвілля з ефектом повного занурення
Приємному дозвіллю сприятимуть візуальні ефекти на широкому екрані з роздільною здатністю FHD, яскраві кольори, виразний контраст і динаміки, які підтримують технологію DTS Audio.
Процесор Intel Core
Ефективність і графіка, на які ви заслуговуєте, завдяки процесорам Intel за доступну ціну дозволять бути на зв’язку, вчитися і грати будь-де.
Intel UHD Graphics
Ви зможете насолоджуватися плавним відтворенням 4K-вмісту й улюбленими іграми у форматі 720p без додаткової графічної плати. Графічне ядро Intel UHD відзначається високою продуктивністю, гарантуючи високу якість зображення.
Дисплей Full HD
2 мільйони пікселів роблять зображення кришталево чистим, яскравим і соковитим. На дисплеї з роздільною здатністю 1920 x 1080 увесь ваш цифровий контент виглядатиме по-новому.
Антивідблискове покриття
Завдяки цьому покриттю зображення на екрані добре видно навіть під яскравим сонцем. Він майже матовий і не дає відбиття, що вирішує проблему з відблисками.
Flicker-free
Використовуючи технологію DC Dimming, яка регулює яскравість за допомогою постійного струму, а не циклічного вмикання підсвічування, можна усунути мерехтіння екрана для більш комфортного перегляду.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.





- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення

