- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Комп'ютери, сервери та монітори
- Моноблоки
- HP
- Моноблок 23.8" HP 240-G10 (936J0EA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 76
- Фото
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (936J0EA)
Схожі товари
Моноблоки HP
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (9M9M1AT) 34 679 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (D10FBET) 35 599 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (9M9M4AT) 42 516 ₴
Можливо, вас зацікавить
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (8T2Z6ES) 24 057 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Призначення | Для дому, Для офісу, Для роботи |
| Серія | HP ProOne |
Дисплей
| Діагональ екрана | 23,8 |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
| Тип підсвічування екрана | LED-підсвічування |
Процесор
| Модель процесора | Intel Core i3-N300 (Alder Lake-N) |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер / 8 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 3,8 - Немає |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 – 3200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
Відеокарта
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
Вбудовані накопичувачі
| Тип накопичувача | NVMe SSD |
| Вбудований накопичувач (об'єм), ГБ | 512 (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1x2.5" HDD, 2-M.2; Вільно: 1 |
| Оптичний привід | Пристрій без дисковода |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Мультимедіа
| Фронтальна камера | 5,0 Мпікс |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC3274 |
Комунікаційні можливості
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | Bluetooth 5.3 |
| Мережеве підключення (LAN RJ-45), шт | 1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
Порти та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-С |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Порт DVI | Ні |
| Порт COM (RS-232) | Ні |
| Порт PS/2, шт | Ні |
| Порт Thunderbolt | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
Програмне забезпечення
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Фізичні характеристики
| Блок живлення | 65 Вт |
| Особливості конструкції | Вбудована камера, Вбудовані динаміки, Вбудований мікрофон |
| Основний колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага, кг | 5,37 |
| Загальна висота виробу, мм | 183,7 |
| Загальна ширина виробу, мм | 540,6 |
| Загальна довжина виробу, мм | 419 |
| Кріплення VESA, мм | Ні |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Адаптер живлення, Документація, Моноблок, Провідна клавіатура, Провідна миша |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 46x17x63 |
| Вага в упаковці, кг | 8,95 |
| Артикул | 936J0EA |
| Штрихкод | 198122699650 |
| Додатково | Моноблоки HP з процесором Intel Core i3 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Універсальна цінність — все в одному ПК
HP ProOne 240 All-in-One забезпечує потужність і широкі можливості для продуктивної роботи й ефективності бізнес-класу. Вигідна пропозиція з новітнім процесором Intel, дисплеєм Full HD з діагоналлю 23,8 дюйма і функціями покращення відеозображення у витонченому, стильному дизайні й камерою з можливістю нахилу.
Оптимізовано для сучасної роботи
Створіть умови для успіху завдяки високій продуктивності та розширеним можливостям для роботи з відео — і все це в одному корпусі.
Витончений, професійний дизайн
Оснащений тристороннім дисплеєм із мікрогранями, цей тонкий і стильний All-in-One звільнить місце на вашому столі.
Чудові технологічні можливості
Отримайте новітні технології завдяки потужному процесору Intel.
Допоможіть захистити наше спільне майбутнє
Зовнішня упаковка коробки цього HP ProOne 240 AiO PC використовується 100 % матеріалів, які можна та придатні для вторинної переробки матеріали.









- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення



