Київ
Ваше місто – Київ?
Так
Вибрати інший населений пункт
Серце всієї України!
Зв'язатися з нами
- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
Укр Рус
Каталог товарів
Увійти
Порівняння
Бажання
Кошик
Кошик
₴
Оформити замовлення
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Комп'ютери, сервери та монітори
- Моноблоки
- HP
- Моноблок 23.8" HP ProOne 440-G9 (935Y7EA)

Моноблок 23.8" HP ProOne 440-G9 (935Y7EA)
- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 70
- Фото
31 424 ₴
Моноблок 23.8" HP ProOne 440-G9 (935Y7EA)
Код товару:
585500Код скопійовано
Закінчується
31 424 ₴
+ 314 ₴
Доставка:Київ
Самовивіз з магазину
Дивитись наявність
Забрати сьогодні з 8:00
Безкоштовно
До відділення "Нова Пошта"
Дивитись на карті
Забрати завтра
Безкоштовно
Доставка за адресою
Детальніше
Отримати завтра з 09:00 до 20:00
Безкоштовно
Оплата
Готівкою, банківською картою, в кредит/розстрочку, за безготівковим розрахунком для юр. осіб Детальніше
Гарантія
Обмін/повернення товару належної якості протягом 14 днів. Детальніше
Офіційна гарантія виробника: 24 міс. Детальніше
Схожі товари
Моноблоки HP
Моноблок 23.8" HP 245-G10 (B6YM2ET) 34 215 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (9M9M1AT) 34 679 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (D10FBET) 35 599 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (9M9M4AT) 42 516 ₴
Можливо, вас зацікавить
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (8T2Z6ES) 24 057 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Призначення | Для дому, Для офісу, Для роботи |
| Серія | HP ProOne |
Дисплей
| Діагональ екрана | 23,8 |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Покриття екрана | Антиблікове |
Процесор
| Модель процесора | Intel Core i3-13100T (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 6 ядер / 12 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,5-4,2 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 – 3200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
Відеокарта
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics 730 |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
Вбудовані накопичувачі
| Тип накопичувача | NVMe SSD |
| Вбудований накопичувач (об'єм), ГБ | 512 (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Оптичний привід | DVD-Writer |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Материнська плата
| Чіпсет материнської плати | Intel Q670 |
Мультимедіа
| Фронтальна камера | 5,0 Мпікс |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2 x 2,0 Вт |
Комунікаційні можливості
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | Bluetooth 5.3 |
| Мережеве підключення (LAN RJ-45), шт | 1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 100/1000 Ethernet |
Порти та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 3 х USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-С |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | 1 x DisplayPort 1.4a |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Порт DVI | Ні |
| Порт COM (RS-232) | Ні |
| Порт PS/2, шт | Ні |
| Порт Thunderbolt | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
Програмне забезпечення
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Фізичні характеристики
| Блок живлення | 120W |
| Особливості конструкції | Вбудована камера, Вбудовані динаміки, Вбудований мікрофон |
| Основний колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага, кг | 7,77 |
| Загальна висота виробу, мм | 379,4 |
| Загальна ширина виробу, мм | 539,3 |
| Загальна довжина виробу, мм | 225 |
| Кріплення VESA, мм | Ні |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Документація, Моноблок, Провідна клавіатура, Провідна миша |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 45x19x64 |
| Вага в упаковці, кг | 12,1 |
| Артикул | 935Y7EA |
| Штрихкод | 197961876079 |
| Додатково | Моноблоки HP з процесором Intel Core i3, Моноблоки з оптичним приводом |
Показати всі характеристики
Відгуки і запитання
Загальна оцінка товару:
Відгуки 0
Питання 0
Сортувати
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
У цього товару поки немає відгуків. Будьте першим, хто напише відгук
У цього товару поки немає питань. Будьте першим, хто поставить запитання
Опис
Продуктивність корпоративного класу. Дизайн All-in-One
Моноблоковий ПК HP ProOne 440 забезпечує продуктивність, безпеку та масштабованість бізнес-рівня в компактному корпусі. Цей ПК оснащений найновішими процесорами Intel і завжди захищений системою безпеки, якій можна довіряти.
5-мегапіксельна камера з TNR
Фіксуйте всі деталі в різних умовах за допомогою 5-мегапіксельної камери з функцією тимчасового шумозаглушення.
Захищено з HP Wolf Security
HP Wolf Security for Business гарантує апаратно посилений, завжди активний і надійний захист.
Процесор Intel Core
Не знижуйте продуктивності впродовж дня завдяки ПК HP Pro Tower 480, оснащеному процесором Intel Core.
Пакувальна коробка, що підлягає вторинній переробці
Зареєстрована EPEAT та сертифікована ENERGY STAR, із використанням 100% екологічно чистої зовнішньої упаковки коробки, що підлягає вторинній переробці.

ТВОЯ РОЗСИЛКА
Хочу бути в курсі найвигідніших цін, крутих акцій та персональних пропозицій
Моноблок 23.8" HP ProOne 440-G9 (935Y7EA)














Каталог товарів
- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення






