Київ
Ваше місто – Київ?
Так
Вибрати інший населений пункт
Серце всієї України!
Зв'язатися з нами
- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
Укр Рус
Каталог товарів
Увійти
Порівняння
Бажання
Кошик
Кошик
₴
Оформити замовлення
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Комп'ютери, сервери та монітори
- Моноблоки
- HP
- Моноблок 23.8" HP 240-G10 (9M9M3AT)

Моноблок 23.8" HP 240-G10 (9M9M3AT)
- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 72
- Фото
36 135 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (9M9M3AT)
Код товару:
690426Код скопійовано
Закінчується
36 135 ₴
+ 361 ₴
Доставка:Київ
Самовивіз з магазину
Дивитись наявність
Забрати завтра з 8:00
Безкоштовно
До відділення "Нова Пошта"
Дивитись на карті
Забрати післязавтра
Безкоштовно
Доставка за адресою
Детальніше
Отримати завтра з 09:00 до 20:00
Безкоштовно
Оплата
Готівкою, банківською картою, в кредит/розстрочку, за безготівковим розрахунком для юр. осіб Детальніше
Гарантія
Обмін/повернення товару належної якості протягом 14 днів. Детальніше
Офіційна гарантія виробника: 36 міс. Детальніше
Схожі товари
Моноблоки HP
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (8T2Z6ES) 24 057 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (D10FBET) 35 599 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (9M9M4AT) 42 516 ₴
Можливо, вас зацікавить
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (9M9M1AT) 34 679 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Призначення | Для дому, Для офісу, Для роботи |
| Серія | HP ProOne |
Дисплей
| Діагональ екрана | 23,8 |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS) |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
| Дисплей (контрастність номінал) | 1000:1 |
| Тип підсвічування екрана | WLED (світлодіодне підсвічування) |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 (широкоформатний) |
Процесор
| Модель процесора | Intel Core i3-N300 (Alder Lake-N) |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер / 8 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 0,8-3,8 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 – 3200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
Відеокарта
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
Вбудовані накопичувачі
| Тип накопичувача | NVMe SSD |
| Вбудований накопичувач (об'єм), ГБ | 512 (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1x2.5" HDD, 1хM.2 (вільно-0) |
| Оптичний привід | Пристрій без дисковода |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Материнська плата
| Чіпсет материнської плати | Intel SoC Platform |
Мультимедіа
| Фронтальна камера | 5,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | Два мікрофона (стерео) |
| Вбудовані динаміки | Стереодинаміки |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Формат акустики | 2.0 |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC3274 |
Комунікаційні можливості
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | Bluetooth 5.3 |
| Мережеве підключення (LAN RJ-45), шт | 1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
Порти та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-С |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI v1.4 |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Порт DVI | Ні |
| Порт COM (RS-232) | Ні |
| Порт PS/2, шт | Ні |
| Порт Thunderbolt | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
Програмне забезпечення
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Фізичні характеристики
| Блок живлення | 65 Вт |
| Особливості конструкції | Вбудована камера, Вбудований мікрофон |
| Основний колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага, кг | 5,37 |
| Загальна висота виробу, мм | 419 |
| Загальна ширина виробу, мм | 540,6 |
| Загальна довжина виробу, мм | 183,7 |
| Кріплення VESA, мм | Ні |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Адаптер живлення, Документація, Моноблок, Провідна клавіатура, Провідна миша |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 45x17x63 |
| Вага в упаковці, кг | 9,15 |
| Артикул | 9M9M3AT |
| Штрихкод | 199764024824 |
| Додатково | Моноблоки HP з процесором Intel Core i3 |
Показати всі характеристики
Відгуки і запитання
Загальна оцінка товару:
Відгуки 0
Питання 0
Сортувати
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
У цього товару поки немає відгуків. Будьте першим, хто напише відгук
У цього товару поки немає питань. Будьте першим, хто поставить запитання
Опис
Маючи спеціалізовані функції для роботи з відео, HP ProOne 240 AiO забезпечує продуктивність бізнес-класу в компактному корпусі.
Оптимізовано для сучасної роботи
Створіть умови для успіху завдяки високій продуктивності та розширеним можливостям для роботи з відео — і все це в одному корпусі.
Чудові технологічні можливості
Отримайте найновіші технології за вигідною ціною завдяки потужному процесору Intel.
Витончений, професійний дизайн
Цей тонкий і стильний моноблок із тристороннім дисплеєм із мікрокраями (має мінімальні краї з трьох боків), звільнить місце на столі.

ТВОЯ РОЗСИЛКА
Хочу бути в курсі найвигідніших цін, крутих акцій та персональних пропозицій
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (9M9M3AT)
















Каталог товарів
- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення







