- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Комп'ютери, сервери та монітори
- Моноблоки
- HP
- Моноблок 23.8" HP ProOne 440-G9 (B70WKAT)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 66
- Фото
Моноблок 23.8" HP ProOne 440-G9 (B70WKAT)
















Схожі товари
Моноблоки HP
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (8T2Z6ES) 23 975 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (9M9M1AT) 34 679 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (D10FBET) 35 599 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (9M9M4AT) 42 371 ₴
Можливо, вас зацікавить
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (9M9M3AT) 36 135 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Призначення | Для дому, Для офісу, Для програмування, Для роботи |
| Серія | HP ProOne |
Дисплей
| Діагональ екрана | 23,8 |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 99 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS) |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
| Тип підсвічування екрана | WLED (світлодіодне підсвічування) |
| Дисплей (кут огляду по вертикалі), град. | 178 |
| Дисплей (кут огляду по горизонталі), град. | 178 |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 (широкоформатний) |
Процесор
| Модель процесора | Intel Core i5-14500T (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 14 ядер / 20 потоків |
| Кількість продуктивних ядер | 6 ядер |
| Кількість енергоефективних ядер | 8 ядер |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,2-4,8 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 1,7-4,8 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,2-3,4 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 4800 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
Відеокарта
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics 770 |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
Вбудовані накопичувачі
| Тип накопичувача | NVMe SSD |
| Вбудований накопичувач (об'єм), ГБ | 512 (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1x2.5" HDD, 2-M.2; Вільно: 1 |
| Оптичний привід | Пристрій без дисковода |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Материнська плата
| Чіпсет материнської плати | Intel Q670 |
Мультимедіа
| Камера | 2592x1944 |
| Фронтальна камера | 5,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Два мікрофона (стерео), Шумозниження |
| Вбудовані динаміки | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Формат акустики | 2.0 |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC3252 |
Комунікаційні можливості
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | Bluetooth 5.3 |
| Мережеве підключення (LAN RJ-45), шт | 1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
Порти та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 3 х USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | 1 x DisplayPort |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Порт DVI | Ні |
| Порт COM (RS-232) | Ні |
| Порт PS/2, шт | Ні |
| Порт Thunderbolt | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль |
Програмне забезпечення
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Фізичні характеристики
| Блок живлення | 120W |
| Особливості конструкції | Вбудована камера, Вбудовані динаміки, Вбудований мікрофон, Сенсорний екран |
| Основний колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага, кг | 7,77 |
| Загальна висота виробу, мм | 379,4 |
| Загальна ширина виробу, мм | 539,3 |
| Загальна довжина виробу, мм | 225 |
| Кріплення VESA, мм | Ні |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Адаптер живлення, Документація, Кабель живлення, Моноблок, Провідна клавіатура, Провідна миша |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 45x19x65 |
| Вага в упаковці, кг | 11,38 |
| Артикул | B70WKAT |
| Штрихкод | 199896338790 |
| Додатково | Моноблоки HP з процесором Intel Core i5 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Продуктивність корпоративного рівня
HP ProOne 440-G9 надає користувачам продуктивність, безпеку та масштабованість комерційного класу в компактному корпусі. Цей моноблок оснащений новітнім процесором Intel і захищений постійною системою безпеки, якій ви можете довіряти.
5-мегапіксельна камера з функцією TNR
Зафіксуйте всі деталі в різноманітних умовах за допомогою 5-мегапіксельної камери з функцією шумозаглушення.
Зовнішня упаковка придатна для вторинної переробки
Моноблок має сертифікат EPEAT та ENERGY STAR, а його зовнішня упаковка на 100% складається з матеріалів, що підлягають вторинній переробці та є екологічно безпечними.
Windows 11
Працюйте будь-де без шкоди для продуктивності завдяки Windows 11 і технологіям співпраці, безпеки та зв'язку HP. Підсумовуйте та редагуйте вміст, отримуйте відповідні рекомендації щодо вмісту та залишайтеся організованими за допомогою Microsoft Copilot.
Новітній багатоядерний процесор Intel
Налаштуйте процесор вашого моноблока для ідеального поєднання потужності та енергоефективності. Новітній процесор Intel плавно й надійно виконує кілька робочих завдань одночасно завдяки численним ядрам, які розподіляють навантаження між собою.
Автоматичне відновлення після атак
Атаки на програмне забезпечення можуть повністю вивести ваш моноблок з ладу. Залишайтеся захищеними завдяки BIOS від HP, що самовідновлюється - HP Sure Start Gen 6 автоматично відновлює BIOS після ураження шкідливим програмним забезпеченням.
Працюйте без перерв
Підвищуйте продуктивність і скорочуйте час простою завдяки повністю інтегрованим і автоматизованим функціям вбудованого програмного забезпечення екосистеми HP BIOSphere Gen 6. Ваш моноблок має додатковий захист завдяки автоматичним оновленням і перевіркам безпеки.































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення