- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Комп'ютери, сервери та монітори
- Моноблоки
- HP
- Моноблок 27" HP All-in-One 27-cr0039ua (A1QY1EA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 70
- Фото
Моноблок 27" HP All-in-One 27-cr0039ua (A1QY1EA)
Схожі товари
Моноблоки HP
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (8T2Z6ES) 23 975 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (9M9M1AT) 34 679 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (D10FBET) 35 599 ₴
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (9M9M4AT) 42 371 ₴
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Призначення | Для дому, Для офісу, Для програмування, Для роботи |
| Серія | HP All-in-One |
Дисплей
| Діагональ екрана | 27" |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 99 |
| Технології екрана | Flicker Free, In-plane Switching (IPS) |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
| Дисплей (кут огляду по вертикалі), град. | 178 |
| Дисплей (кут огляду по горизонталі), град. | 178 |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 (широкоформатний) |
Процесор
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7520U (Zen 2) |
| Кількість ядер процесора | 4 ядра / 8 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,8-4,3 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 – 5500 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
Відеокарта
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 610M |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
Вбудовані накопичувачі
| Тип накопичувача | NVMe SSD |
| Вбудований накопичувач (об'єм), ГБ | 512 (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1хM.2 (вільно-0) |
| Оптичний привід | Пристрій без дисковода |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Материнська плата
| Чіпсет материнської плати | AMD SoC Platform |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | HP True Vision, Два мікрофона (стерео), Шумозниження |
| Вбудовані динаміки | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Формат акустики | 2.0 |
Комунікаційні можливості
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | Bluetooth 5.3 |
| Мережеве підключення (LAN RJ-45), шт | 1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
Порти та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-С |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Порт DVI | Ні |
| Порт COM (RS-232) | Ні |
| Порт PS/2, шт | Ні |
| Порт Thunderbolt | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
Програмне забезпечення
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Фізичні характеристики
| Блок живлення | 90 Вт |
| Особливості конструкції | Вбудована камера, Вбудовані динаміки, Вбудований мікрофон |
| Основний колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага, кг | 6,72 |
| Загальна висота виробу, мм | 516,8 |
| Загальна ширина виробу, мм | 612,5 |
| Загальна довжина виробу, мм | 186,3 |
| Кріплення VESA, мм | Ні |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Адаптер живлення, Документація, Кабель живлення, Моноблок, Провідна клавіатура (біла), Провідна миша (біла) |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Таїланд |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 51x17x73 |
| Вага в упаковці, кг | 11 |
| Артикул | A1QY1EA |
| Штрихкод | 198122840014 |
| Додатково | Моноблоки HP 27 дюймів , Великі моноблоки, Чотирьохядерні моноблоки |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Потужність нового рівня, розроблена з турботою про планету
27-дюймовий моноблок HP дозволяє виконувати більше завдань одночасно. Пристрій відповідально виготовлений з переробленого пластику. Завдяки потужному процесору, оновленій пам'яті та вдосконаленим функціям багатозадачності ви отримаєте високу продуктивність без компромісів.
Елегантний, функціональний та орієнтований на екологічність
Екологічний дизайн із використанням перероблених матеріалів та пластику, вилученого з океану.
Пристрій на кожен день
Завдяки потужному процесору AMD Ryzen, швидкому з'єднанню та великому обсягу пам'яті ви готові до будь-якого дня.
Співпрацюйте у зручний для вас спосіб
Насолоджуйтесь безперебійним зв'язком завдяки камері з функцією конфіденційності та покращеному зменшенню шуму.
Процесор AMD Ryzen
Відчуйте абсолютно новий рівень швидкості та потужності завдяки процесору AMD Ryzen. Пришвидшіть свою роботу і творчість завдяки надзвичайній продуктивності. Відкрийте для себе справжню свободу та гнучкість.
Графіка AMD Radeon
Незалежно від виду розваг, ви зможете насолоджуватися високою продуктивністю.
Full HD IPS дисплей
Насолоджуйтесь кришталево чітким зображенням під будь-яким кутом. Завдяки широкому куту огляду 178° та високій роздільній здатності ви завжди матимете чудовий огляд улюбленого контенту.
Антиблікова панель
Насолоджуйтесь сонцем і улюбленим контентом завдяки цій антибліковій панелі. Антиблікова поверхня та низький рівень глянцю означають, що ви отримаєте менше відблисків, працюючи під сонячними променями.
Без мерехтіння
Завдяки технології DC Dimming, яка контролює яскравість шляхом регулювання постійного струму, а не циклічного підсвічування, екран не мерехтить, що забезпечує більш комфортний перегляд.









- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення



