- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- MSI
- Ноутбук MSI Thin 15 B13UC (9S7-16R831-3038)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 39/8
- Опис
- Аксесуари 19
- Відео 1
- Фото
Ноутбук MSI Thin 15 B13UC (9S7-16R831-3038)
















686154
Ноутбук MSI Katana 15 HX B14WGK-681XUA (9S7-1587C1-681)730437
Ноутбук MSI Katana 15 HX B14WFK-896XUA (9S7-1587C1-896)730438
Ноутбук MSI Cyborg 15 B13WEKG-1011XUA (9S7-15Q342-1011)707561
Ноутбук HP Victus 15-fa2019ua (D06GZEA)Схожі товари
Ноутбуки MSI
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Thin 15 B13UC |
| Клас | Для роботи/навчання, Ігровий |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS) |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i7-13620H (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер / 16 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,4-4,9 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Об'єм відеопам'яті | 4 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Підтримка VR | Так |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 – 3200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - немає даних) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 3 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1хUSB 3.2 Gen 1 Type-C (DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Вхід для мікрофона/лінійний вхід mini-jack 3.5 mm, Вихід для навушників/ лінійний вихід mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Клавіатура без цифрового блоку (Numpad), Клавіатура з W/A/S/D gaming key, Клавіатура з підсвічуванням |
Корпус
| Система охолодження | MSI Cooler Boost |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Оригінальний колір | Cosmos Gray |
| Вага ноутбука, кг | 1,86 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359 |
| Загальна довжина виробу, мм | 254 |
| Загальна висота виробу, мм | 21,7 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 52,4 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Блок живлення | 120W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 32x9x46 |
| Вага в упаковці, кг | 3,4 |
| Артикул | 9S7-16R831-3038 |
| Штрихкод | 4711377320856 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки MSI, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки із Intel Core i7 і відеокартою Nvidia Geforce , Ігрові ноутбуки з Intel Core i7 , Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки MSI Intel Core i7, Ноутбуки із дискретною відеокартою , Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки HP на 1 терабайт, Ноутбуки для студента, Ноутбуки для GTA 5 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Дизайн не нравится визуально, но мощность хорошая. Експедицию 33 выгребает, пусть и на маленьких настройках.
Гарний ігровий ноутбук. Дуже швидко працює, гарно тягне будь які ігри в середніх налаштуваннях графіки.
Навіть у бюджетному сегменті вона дає доступ до DLSS, а це, вважай, безкоштовний буст кадрів в секунду. Всі популярні онлайн-ігри просто літають. Після звичайного моніка картинка в динамічних сценах здається плавною, як шовк, цілитися і реагувати в шутерах стає в рази приємніше. Плюс він дійсно тонкий і легкий для ігрового заліза.
Ноутбук брав як універсальний для всього) Виглядає дуже круто особливо з включеною підсвіткою клавіатури. Екран фулл хд іпс, зображення чітке, показник 144гц оновлення екрана дає гарну плавність та відсутність ривків в іграх. Відеокарта ртх 3050, я граю ігри на середніх та високих налаштуваннях та дає смогу мені працювати с відеоредакторами. Встановлений великй об'єм ссд на 1тб.
Под нагрузкой очень шумит?
Романе, добрий день! Так, під сильним навантаженням ноутбук шумить, вентилятори включаються на повну, щоб охолоджувати процесор і відеокарту. При невеликому навантаженні він працює тихо і майже не чути шуму.
Зручно буде цей ноутбук кожен день носити на навчання?
Добрий день, Соломіє! Так, цей ноутбук зручно носити щодня, він тонкий і легкий для 15-дюймового ноутбука. Тому не створює відчуття тяжкості під час пересування.
Клавіатура має RGB підсвічування?
Добрий день, Тимофію! Клавіатура ноутбука має однокольорове підсвічування – синього кольору. RGB-підсвічування (багатоколірного) в цій моделі немає. Підсвічування регулюється яскравістю і може вмикатися або вимикатися.
Какая здесь версия Wi-Fi Bluetooth? Поддерживаются ли быстрые передачи данных и стабильное подключение?
Доброго дня, Олеже. Ноутбук оснащений адаптером Intel Wi‑Fi 6E AX211, що забезпечує швидкість до 2,4 Гбіт/с та мінімальну затримку. Також підтримується Bluetooth 5.2, що гарантує стабільне підключення периферії.
Відео
Опис
Thin 15 B13U
Небо розтинають величезні блискавки, з гір злітають дракони, безмежні простори та чудеса ігрового світу чекають на вас, і Thin 15 - ідеальний компаньйон у вашій подорожі! Культовий тонкий корпус тепер доступний у новому космічному сірому кольорі та з оновленим апаратним забезпеченням. Ввімкніть потужність і пориньте в ігровий світ вільно та швидко з Thin 15!

Ноутбуки серії Geforce RTX 30 - ідеальна гра
Графічні процесори для ноутбуків NVIDIA GeForce RTX 30 серії - це найшвидші у світі ноутбуки для геймерів і творців. Вони побудовані на архітектурі RTX 2-го покоління від Ampere-NVIDIA, щоб забезпечити вам найреалістичнішу графіку з трасуванням променів і найсучасніші функції штучного інтелекту, такі як NVIDIA DLSS. Крім того, технології Max-Q розкривають можливості штучного інтелекту для створення тонких, високопродуктивних ноутбуків, які працюють швидше та краще, ніж будь-коли.

Залишайтеся прохолодними та тихими під навантаженням
Тонко налаштований, щоб бути помітно тихішим і прохолоднішим під навантаженням, легко вписуючись у будь-яке середовище.

Блискавично швидкий і плавний дисплей
Наші ігрові ноутбуки створені спеціально для геймерів і максимально оптимізовані для них. Дисплей має високу частоту оновлення та плавне зображення, що дозволяє вийти на новий рівень гри.

Універсальні можливості підключення
Ноутбук Thin 15 забезпечує широкі можливості підключення, щоб ви могли легко під'єднати всі свої пристрої.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.





























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення