- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO ThinkBook 14-G8 Arctic Grey (21SG00HPRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 14
- Фото
Ноутбук LENOVO ThinkBook 14-G8 Arctic Grey (21SG00HPRA)












686762
Ноутбук LENOVO ThinkPad E14 Gen 7 Eclipse Black (21T1S0P600)617795
Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAH8 (83ER00F7RA)Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 14" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Eyesafe, Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core 7 240H (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 16 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,5-5,2 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5600 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x Thunderbolt 4 (USB 4, Power Delivery and DisplayPort), 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Два мікрофона (стерео) |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Precision TouchPad, Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,36 |
| Загальна ширина виробу, мм | 313,5 |
| Загальна довжина виробу, мм | 224 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,5 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 60 |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З Thunderbolt, З TPM, З замком Kensington, Зі сканером відбитків пальців, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x32x23 |
| Вага в упаковці, кг | 1,4 |
| Артикул | 21SG00HPRA |
| Штрихкод | 199271302422 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з металевим корпусом, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки в алюмінієвому корпусі, Ноутбуки з Thunderbolt 3 портом, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки Lenovo 14 дюймів, Китайські ноутбуки, Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури, Lenovo ThinkBook, Ноутбуки для студента, Ноутбуки для дому |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Чуйна потужність для цілеспрямованих користувачів
Ноутбук Lenovo ThinkBook 14 Gen 8, створений для задоволення сучасних потреб малого та середнього бізнесу та досвідчених користувачів, використовує потужність процесора Intel Core для підвищення щоденної продуктивності. Його вражаюча обчислювальна потужність впорядковує складні завдання з обробки даних, а інтелектуальні функції підвищують енергоефективність під час високих робочих навантажень для ефективних обчислень.
Тонкий, міцний і готовий до роботи!
Відкрийте для себе легкість перенесення завдяки тонкому та легкому корпусу ThinkBook 14 Gen 8. Міцна алюмінієва конструкція та гнучкий дизайн роблять його ідеальним для роботи в різних умовах. Ультратонкі рамки розширюють простір екрана, забезпечуючи виняткові враження від роботи над презентаціями або прямими трансляціями.
Свято для ваших органів чуття
Пориньте у приголомшливе зображення на 14-дюймовому ноутбуці ThinkBook Gen 8 з декількома варіантами дисплеїв. Велика площа екрана та точна передача кольорів створюють захоплюючий досвід перегляду, а технологія Dolby Audio покращує якість звуку до найкращого рівня. Крім того, він має сертифікат TÜV Eyesafe, що допомагає запобігти втомі очей під час тривалої роботи.
Ергономічний дизайн, незмінна потужність
Цей ноутбук 8-го покоління забезпечує комфорт користувача завдяки розширеним можливостям клавіатури та стратегічному розташуванню клавіш. Він також забезпечує найвищу продуктивність завдяки спеціальній клавіші Copilot - готовому помічнику зі штучним інтелектом. Створений для того, щоб витримувати випадкові пролиття, цей ThinkBook ще більше підвищує довговічність пристрою. Крім того, сертифікація ENERGY STAR 9.0 допомагає знизити експлуатаційні витрати, зберігаючи при цьому енергоефективність.
Працюйте над проектами та розширюйте свій потенціал будь-де
Насолоджуйтеся широкими можливостями розширення 14-дюймового ноутбука Gen 8 з великим об'ємом пам'яті та оперативною пам'яттю - незалежно від ваших робочих умов. Різноманітність портів забезпечує безперебійну передачу файлів і спільний доступ до екрану. Крім того, безперебійне підключення та функції шумозаглушення сприяють постійній онлайн-співпраці, приглушуючи навколишні шуми.
Безпека нового рівня на кінчиках ваших пальців
Посильте захист своїх цифрових даних за допомогою ноутбука ThinkBook 14 Gen 8. Модуль Trusted Platform Module (fTPM) забезпечує надійне шифрування даних, а додатковий сканер відбитків пальців, вбудований у кнопку живлення, забезпечує безпечний вхід і миттєве завантаження. Крім того, додатковий рівень захисту забезпечує шторка конфіденційності веб-камери.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.

























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення