₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16AKP10 Luna Grey (83HY008NRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 69
- Фото
Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16AKP10 Luna Grey (83HY008NRA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!

















Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | IdeaPad Slim 5 16AKP10 |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 16 |
| Тип матриці екрана | OLED |
| Роздільна здатність екрану | 2880 x 1800 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Глянцеве |
| Технології екрана | Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 500 нт |
| Кольорове охоплення DCI-P3, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 5 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7 350 (Zen 5) |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер / 16 потоків |
| Кількість продуктивних ядер | 4 ядра |
| Кількість енергоефективних ядер | 4 ядра |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,0-5,0 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,0-5,0 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 2,0-3,5 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 860M |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 5600 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | 1-в-1 (microSD) |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2хUSB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 2,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter, ToF-сенсор, Два мікрофона (стерео) |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Сірий |
| Оригінальний колір | Luna Grey |
| Вага ноутбука, кг | 1,76 |
| Загальна ширина виробу, мм | 356,5 |
| Загальна довжина виробу, мм | 250,6 |
| Загальна висота виробу, мм | 16,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 80 |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 100W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 30x8x50 |
| Вага в упаковці, кг | 3 |
| Артикул | 83HY008NRA |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки 8 ядер, Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Китайські ноутбуки, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури, Lenovo IdeaPad Slim 5, Ноутбуки HP на 1 терабайт, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Безперебійна багатозадачність у поєднанні з вражаючою графікою
З процесорами AMD Ryzen серії AI ви зможете без зусиль виконувати кілька завдань одночасно — дивіться трансляції, спілкуйтеся в чатах та грайте в ігри, не пропускаючи жодної миті. Великий 16-дюймовий дисплей та широка колірна гама ноутбука Lenovo IdeaPad Slim 5 роблять кожен кадр яскравим: від перегляду фільмів до редагування фотографій чи занурення у світ ігор — саме тут поєднуються висока продуктивність та вражаюча графіка.

Елегантність, створена для довговічності
Надзвичайно витончений та міцний, сертифікований за стандартом MIL-STD-810H — ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 5 Gen 10 поєднує в собі елегантність та довговічність. Його легка конструкція дозволяє легко переносити пристрій, а міцний корпус витримує будь-що — від інтенсивних поїздок до несподіваних ударів. Завдяки високоякісному металевому покриттю це надійний партнер у всіх сенсах.

Перетворіть повсякденні моменти на захопливі враження
Незалежно від того, чи ви переглядаєте серіали, виконуєте завдання пізно вночі або поринаєте в епічні ігрові пригоди, ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 5 гарантує захопливі враження, не втомлюючи ваших очей. Крім того, його подвійні динаміки з Dolby Audio забезпечують насичений, чіткий і потужний звук для саундтреків.

Залишайтеся продуктивними та розважайтеся в дорозі
Незалежно від того, чи ви готуєте презентацію, чи наздоганяєте домашнє завдання, цей акумулятор завжди з вами, забезпечуючи безперервну роботу. Потрібен миттєвий заряд? Технологія швидкої зарядки ноутбука Lenovo IdeaPad Slim 5 забезпечує достатньо енергії для вашого наступного великого завдання або розслаблюючої перерви з улюбленими розвагами.

Усі порти, жодних компромісів
Насолоджуйтесь безперебійним підключенням на ноутбуці Lenovo IdeaPad Slim 5 завдяки двом портам USB-A, які підтримують ваші найнеобхідніші пристрої, а два порти USB-C забезпечують швидку зарядку та передачу даних. Розширюйте пам'ять або обмінюйтеся файлами за допомогою слота Micro SD, а порт HDMI робить підключення до моніторів або проекторів надзвичайно простим, забезпечуючи вашу постійну продуктивність.

Екологічність
Наша мета — надавати розумніші технології, які створюють світле та стале майбутнє для наших клієнтів, громад та планети. Саме тому ми прагнемо отримати провідні в галузі знаки та сертифікати, які демонструють нашу відданість екологічності в дизайні продуктів. Разом ми можемо побудувати розумніше майбутнє для всіх.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.

































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
