- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO Ideapad Slim 5 14IRH10 Luna Grey (83HR00AMRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 14
- Фото
Ноутбук LENOVO Ideapad Slim 5 14IRH10 Luna Grey (83HR00AMRA)

















686094
Ноутбук LENOVO ThinkPad E14 Gen 7 Eclipse Black (21T1S0P400)695325
Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IRH10 Luna Grey (83HR00BCRA)617795
Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAH8 (83ER00F7RA)Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 14" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Flicker-Free, Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i7-13620H (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 16 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,4-4,9 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 24 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 4800 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 24 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | microSD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 7 |
| Версія Bluetooth | 5.4 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter, ToF-сенсор |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,47 |
| Загальна ширина виробу, мм | 313,4 |
| Загальна довжина виробу, мм | 222 |
| Загальна висота виробу, мм | 16,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 60 |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З TPM, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x32x23 |
| Вага в упаковці, кг | 1,46 |
| Артикул | 83HR00AMRA |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з металевим корпусом, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки в алюмінієвому корпусі, Ноутбуки Lenovo з Intel Core i7, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки Lenovo 14 дюймів, Китайські ноутбуки, LENOVO IdeaPad, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури, Lenovo IdeaPad Slim 5, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Ультратонкий і легкий дизайн
Ноутбук IdeaPad Slim 5 має товщину всього 16,9 мм і невелику вагу, що робить його ідеальним для використання в дорозі. Незважаючи на свій витончений профіль, він відповідає стандартам MIL-STD-810H по міцності, що гарантує його стійкість до суворих умов експлуатації.

Залишайтеся на висоті кожен день
Підкоріть цифрове життя з IdeaPad Slim 5. Завдяки процесорам Intel Core, вбудованій графіці Intel і DDR5 двоканальному режиму, ви зможете насолоджуватися миттєвим запуском додатків, легкою багатозадачністю і плавною продуктивністю для ігор і стрімінгу.

Чіткість і комфорт в одному
Сертифікація TÜV Low Blue Light гарантує менше навантаження на очі при тривалому використанні. Подвійні динаміки з Dolby Audio забезпечують насичений звук, покращуючи характеристики цього портативного пристрою.

Довше працюйте без підзарядки
Звільніться від розеток з IdeaPad Slim 5. Насолоджуйтесь винятковим часом автономної роботи для навчання або розваг. Швидка зарядка забезпечує 2 години відтворення відео після 15 хвилин зарядки, що ідеально підходить для напружених днів.

Універсальні порти для всіх ваших потреб
Скористайтеся безперешкодним зв'язком за допомогою універсального набору портів IdeaPad Slim 5. Два порти USB-A забезпечують сумісність з надійними пристроями, а два порти USB-C — швидку передачу даних і зарядку. Розширте сховище або переносьте файли за допомогою вбудованого слота Micro SD. Використовуйте універсальний порт HDMI 1.4 для чіткого зображення на зовнішніх дисплеях або проєкторах.
Стильний і міцний металевий корпус
IdeaPad Slim 5 поєднує в собі елегантність і міцність завдяки високоякісному металевому корпусу. Він не тільки виглядає вишукано, але і відповідає стандартам MIL-STD-810H, що гарантує його здатність витримувати екстремальні умови при збереженні максимальної продуктивності.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення служать лише для ілюстрації.

































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення