- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO ideapad Slim 3 15ARP10 Luna grey (83K700A5RA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 14
- Фото
Ноутбук LENOVO ideapad Slim 3 15ARP10 Luna grey (83K700A5RA)

















685668
Ноутбук LENOVO LOQ 15IRX11 Luna Grey (83SC002PRA)743793
Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP10E Luna Grey (83S0001URA)675926
Ноутбук LENOVO IdeaPad 1 15AMN7 Cloud Grey (82VG00XCRA)543439
Ноутбук HP Pavilion 15-eg2020ua (7X8L6EA)651571
Ноутбук HP Victus 15-fb3049ua (BV8Y0EA)Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.3" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 3+ |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7735HS (Zen 3+) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 16 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 3,2-4,75 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 680M |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 24 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 4800 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 1 (вільних – 0, встановлена пам`ять розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 24 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-М.2; Вільно: 0 |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio, OEM-виробник |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Precision TouchPad, Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,63 |
| Загальна ширина виробу, мм | 343,4 |
| Загальна довжина виробу, мм | 239,5 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 60 |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Швидка зарядка акумулятора (ExpressCharge) |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З TPM, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x36x24 |
| Вага в упаковці, кг | 1,6 |
| Артикул | 83K700A5RA |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з металевим корпусом, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки в алюмінієвому корпусі, Ноутбуки Lenovo 15 дюймів, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки 8 ядер, Китайські ноутбуки, LENOVO IdeaPad, Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури, Lenovo IdeaPad Slim 3 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Стиль, швидкість і витривалість в одному елегантному ноутбуці
Залишайтеся в русі з елегантним і стильним 15-дюймовим ноутбуком Lenovo IdeaPad Slim 3 Gen 10. Насолоджуйтесь приголомшливим зображенням на яскравих дисплеях, а довговічна батарея забезпечить вам живлення і готовність до роботи, де б ви не знаходилися.
Захоплюючі візуальні ефекти, тривалий комфорт
Пориньте в приголомшливі візуальні ефекти з різноманітними варіантами відображення на 15-дюймовому ноутбуці IdeaPad Slim 3 Gen 10. Насолоджуйтесь реалістичною точністю передачі кольору і чіткими деталями контенту для неперевершеного перегляду. Крім того, він забезпечує підвищений комфорт для очей під час тривалих сеансів роботи завдяки сертифікації TÜV Low Blue Light — ідеально підходить для перегляду серіалів, стрімінгу або творчості.
Залишайтеся продуктивними та розважайтеся в дорозі
Ви можете не прив'язуватися до розетки завдяки вражаючому часу автономної роботи, який дозволяє вам залишатися продуктивними. Виконуйте завдання, займайтеся творчістю або розслабляйтеся, дивлячись улюблені серіали, знаючи, що технологія Rapid Charge завжди прийде на допомогу, коли вам знадобиться швидка підзарядка.
Віртуальне спілкування — з чіткістю, комфортом і контролем
Насолоджуйтесь кришталево чистим відео під час віртуальних зустрічей, покращеним завдяки Dolby Audio для занурення в якість звуку. Легко контролюйте свою присутність в Інтернеті на ноутбуці IdeaPad Slim 3 Gen 10 з процесором AMD і вбудованою заслінкою для веб-камери — вмикайте її на свій розсуд, щоб ваша конфіденційність була у ваших руках. Це видимість і контроль на ваших умовах.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту — див. блок специфікацій.
*Всі зображення служать тільки для ілюстрації.

































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення