- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 16ARP10 Luna Grey (83K8005FRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 1/2
- Опис
- Аксесуари 59
- Фото
Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 16ARP10 Luna Grey (83K8005FRA)
685668
Ноутбук LENOVO LOQ 15IRX11 Luna Grey (83SC002PRA)743792
Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 16ARP10 Luna Grey (83K80041RA)760101
Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP10E Luna Grey (83S000ECRA)543439
Ноутбук HP Pavilion 15-eg2020ua (7X8L6EA)Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 16" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 8 |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 3+ |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7535HS (Zen 3+) |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 3,3-4,55 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 660M |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 24 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 4800 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 1 (вільних – 0, встановлена пам`ять розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 24 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,73 |
| Загальна ширина виробу, мм | 360 |
| Загальна довжина виробу, мм | 251 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 60 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З TPM, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x36x26 |
| Вага в упаковці, кг | 1,73 |
| Артикул | 83K8005FRA |
| Штрихкод | 199271784488 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з металевим корпусом, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки в алюмінієвому корпусі, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки 6 ядер, Китайські ноутбуки, LENOVO IdeaPad, Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури, Lenovo IdeaPad Slim 3 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Рекомендую ноут, гарний процесор, достатньо оперативи, швидко працює. Працюю в inventor 3d - тягне збірки на 1000+ деталей. Батарея в режимі економії при роботі з 3D і кресленнями, при 60-65% яскравості дисплея тримає 6-6.5 годин. Можна навіть в wot танки пограти на високих налаштуваннях. Звук більш менш пристойний, дисплей подобається, очі практично не втомлюються. Загалом гарний робочий пристрій.
Доброго вечора тут встановлена операційна система?
Добрий вечір, Дмитро! Операційна система не встановлена
Тут стоїть 24 ГБ оперативної памʼяті чи це скільки можна прибавити?
Добрий день, Олександра! В даному ноутбуці встановлено 24 ГБ оперативної пам'яті і це максимальний об'єм, збільшити можливість відсутня
Опис
Стиль, швидкість і витривалість в одному елегантному ноутбуці
Залишайтеся в русі з елегантним і стильним ноутбуком Lenovo IdeaPad Slim 3. Розроблені для адаптації до вашого динамічного життя, надійні процесори AMD Ryzen забезпечують максимальну продуктивність для кожного завдання. Насолоджуйтесь приголомшливою графікою на яскравому сенсорному дисплеї, а довговічна батарея забезпечить вам енергію і готовність до роботи, де б ви не були.
Продуктивність з метою — робіть більше
Покращуйте свої повсякденні завдання та насолоджуйтесь обчислювальною потужністю нового рівня з процесорами AMD Ryzen. Від інтенсивного багатозадачного режиму до запуску програм, що вимагають великого обсягу даних, продуктивність системи забезпечує безперебійну роботу без втрати швидкості. Розширюйте межі продуктивності — від роботи до відпочинку — без підключення до мережі та без перерв.
Захоплюючі візуальні ефекти
Пориньте у вражаючі візуальні ефекти з сенсорним дисплеєм ноутбука IdeaPad Slim 3 з діагоналлю 16 дюймів. Крім того, він забезпечує підвищений комфорт для очей під час тривалих сеансів роботи завдяки сертифікації TÜV Low Blue Light — ідеально підходить для перегляду серіалів, стримінгу або творчості.
Залишайтеся продуктивними та розважайтеся в дорозі
Ви можете забути про розетки завдяки вражаючій тривалості роботи акумулятора, що забезпечує підвищену продуктивність. Виконуйте завдання, віддавайтеся творчості або розслабляйтеся, переглядаючи улюблені серіали, знаючи, що технологія Rapid Charge підтримає вас, коли вам знадобиться швидке заряджання.
Віртуальні взаємодії — з чіткістю, комфортом і контролем
Насолоджуйтесь кришталево чистим відео під час віртуальних зустрічей, покращеним за допомогою Dolby Audio для захоплюючої якості звуку. Легко контролюйте свою присутність в Інтернеті на ноутбуці IdeaPad Slim 3 з процесором AMD та вбудованою заслінкою для веб-камери — вмикайте її за бажанням, щоб контролювати свою конфіденційність. Це видимість і контроль на ваших умовах.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.



















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення








