- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3-16ABR8 Arctic Grey (82XR00D4RA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 8/1
- Опис
- Аксесуари 14
- Відео 1
- Фото
Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3-16ABR8 Arctic Grey (82XR00D4RA)

















617797
Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC001BRA)686962
Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 Luna Grey (83JG0033RA)750340
Ноутбук ASUS Vivobook 14 M1405NAQ-LY030 Indie Black (90NB1851-M00150)572764
Ноутбук HP Pavilion 15-eg3043ua (9E435EA)Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 16" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Low Blue Light |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 3 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 5825U (Zen 3) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 16 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,0-4,5 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 3200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х1,5 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio, OEM-виробник |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Precision TouchPad, Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,74 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,2 |
| Загальна довжина виробу, мм | 257 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 47 |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Швидка зарядка акумулятора (ExpressCharge) |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З TPM, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x36x25 |
| Вага в упаковці, кг | 1,74 |
| Артикул | 82XR00D4RA |
| Штрихкод | 199271586495 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки 8 ядер, Ноутбуки з великим екраном, Китайські ноутбуки, LENOVO IdeaPad, Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури, Lenovo IdeaPad Slim 3 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Хороший ноут за ,,не всі гроші світу,, для задач з навчання підходить нам повністю. та і подивитись фільм або щось знайти в інтернеті.
Всегда нравился бренд Леново. Ноутбук тонкий и легкий. Работает быстро, без зависаний. Для работы с документами, браузером и просмотра видео идеальный. Экран большой, с хорошими углами обзора. Клавиатура мега приятная, нажатие мягкое. Автономность хорошая держит 7-8 часов. Шума почти нет, корпус не греется
Купувався під роботу та навчання, чудовий варіант, зі своїм завданням справляється, рекомендую
Один із найкращих варіантів ноутбуку до 20к грн, тут і досить потужний процесор, 16 гбоперативної та 512 ссд, якісний екран,для роботи,навчання,перегляду фільмів ,сьорфити інтернет дуже гарний пристрій.
Чи підходить цей ноутбук для ігор або використання графічних програм?
Добрий день, Михайле! Цей ноутбук може впоратися з невимогливими іграми на низьких або середніх налаштуваннях графіки та базовими графічними програмами.
Відео
Опис
Ефективність та портативність
Ноутбук IdeaPad Slim 3, створений для сучасних динамічних користувачів, допоможе тобі справити враження в офісі, на пляжі та в будь-якому іншому місці, де б ти не опинився. Ця модель на базі процесора AMD Ryzen, розробленого спеціально для тонких та легких ноутбуків, здатна впоратися з будь-яким завданням. IdeaPad Slim 3 вагою 1.74 кг здатний витримувати сильні удари та поштовхи в найекстремальніших подорожах завдяки міцності на рівні військових стандартів. А з функцією швидкої підзарядки Rapid Charge Boost, що забезпечує дві години автономної роботи після 15-хвилинної зарядки, ти ніколи не відставатимеш від робочого графіка.

Розширюй горизонти
Завдяки новому співвідношенню сторін 16:10 екран став ширшим: читати документи та переглядати веб-сторінки тепер набагато зручніше, а прокручування потрібно рідше. 16-дюймовий дисплей WUXGA (1920 x 1200) з матрицею IPS з чітким зображенням дарує захоплюючі враження від перегляду відео, а два фронтальних динаміки Dolby Audio наповнюють простір кришталево чистим і насиченим звуком. Екран має спеціальне антиблікове покриття, а наявність сертифіката TÜV означає знижений рівень випромінювання синього світла і, отже, менше навантаження очі під час роботи та розваг.

Ефективна робота у режимі багатозадачності. Інтелектуальні засоби управління
IdeaPad Slim 3 вирізняється високою швидкодією та стабільністю, забезпечуючи можливість ефективної та безперебійної роботи протягом усього дня. Впевнено запускай кілька додатків одночасно, відкривай десятки вкладок у браузері — завдяки великому об'єму оперативної пам'яті та місткому твердотільному накопичувачу ноутбук легко впорається з подібним навантаженням. Повнофункціональний USB-C порт прискорює подачу електроенергії, виведення зображення на екран і передачу даних.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення